Wólczańska 248

5 zdjęć

Wólczańska 248
Wólczańska 248
Wólczańska 248
Wólczańska 248

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 248 dostępne są 73 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (73)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca): Cena od 38.000zł do 45.000zł. Część miejsc ma boksy o pow. ok. 4,5mkw płatny dodatkowo.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 73 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 74 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wólczańska 248 znajduje się 26 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Nowa inwestycja firmy EZBUD to budowa osiedla przy ul. Wólczańskiej 248 w Łodzi. Osiedle tworzyć będzie zespół 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych – 1 budynek czterokondygnacyjny, 1 budynek pięciokondygnacyjny i 2 sześciokondygnacyjne, wyposażone w windy. Osiedle charakteryzować się będzie prostą zabudową i nowoczesną architekturą.

I etap zakłada budowę 2 budynków oznaczonych literami C i D. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zaprojektowano lokale mieszkalne 2 i 3 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni od 49 mkw do 73 mkw. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony oraz miejsca postojowe w parkingu podziemnym.

Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższym standardem wpływającym na funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Budujemy metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego. Teren inwestycji będzie ogrodzony, zagospodarowany zielenią z placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Wólczańska 248 znajduje się na Górniaku, ul. Wólczańska 248 (1.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 248 w sprzedaży 73 nowe mieszkania o powierzchni od 49 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 (27 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 74 m2 (46 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja nowo powstającego osiedla przekładać się będzie na duży komfort codziennego życia dla wszystkich tych, którzy pragną mieszkać blisko serca Łodzi. W okolicy znajdują się: ulica Piotrkowska, Ogrody Geyera, politechnika Łódzka, hala targowa Górniak. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają znajdujące się w okolicy tereny zielone. Dużym plusem inwestycji są również tereny rekreacyjno-sportowe, placówki kulturalno-oświatowe, centra handlowe oraz zakłady opieki medycznej.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 248?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 248 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Wólczańska 248 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wólczańska - Skrzywana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczańska 248 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 248 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 330 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 330 m, Społeczne Gimnazjum Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczańska 248 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 248 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.02.2022
Data aktualizacji: 04.10.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Górniaku

Oferty na Górniaku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: