Wólczańska 248

Mieszkania na sprzedaż ul. Wólczańska, oferowane bezpośrednio przez

"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź, Górna, Górniak, ul. Wólczańska 248

Wólczańska 248

5 zdjęć

Wólczańska 248
Wólczańska 248
Wólczańska 248
Wólczańska 248

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

49 - 70/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Pabianicka - 2010 m

Przystanek Tramwajowy - 310 m

Przystanek Autobusowy - 50 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 placówek medycznych, 46 placówek edukacyjnych, 24 kawiarnie i restauracje, 38 sklepów, 32 obiekty sportowe, 20 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca) : Cena od 38.000zł do 45.000zł. Część miejsc ma boksy o pow. ok. 4,5mkw płatny dodatkowo

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 34 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 70 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Wólczańska 248 znajduje się 7 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Nowa inwestycja firmy EZBUD to budowa osiedla przy ul. Wólczańskiej 248 w Łodzi. Osiedle tworzyć będzie zespół 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych – 1 budynek czterokondygnacyjny, 1 budynek pięciokondygnacyjny i 2 sześciokondygnacyjne, wyposażone w windy. Osiedle charakteryzować się będzie prostą zabudową i nowoczesną architekturą.

I etap zakłada budowę 2 budynków oznaczonych literami C i D. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zaprojektowano lokale mieszkalne 2 i 3 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni od 49 mkw do 73 mkw. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony oraz miejsca postojowe w parkingu podziemnym.

Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższym standardem wpływającym na funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Budujemy metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego. Teren inwestycji będzie ogrodzony, zagospodarowany zielenią z placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Wólczańska 248 znajduje się na Górniaku, ul. Wólczańska 248 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Wólczańska 248 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wólczańska 248 w sprzedaży są 34 nowe mieszkania o powierzchni od 49 do 70 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja nowo powstającego osiedla przekładać się będzie na duży komfort codziennego życia dla wszystkich tych, którzy pragną mieszkać blisko serca Łodzi. W okolicy znajdują się: ulica Piotrkowska, Ogrody Geyera, politechnika Łódzka, hala targowa Górniak. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają znajdujące się w okolicy tereny zielone. Dużym plusem inwestycji są również tereny rekreacyjno-sportowe, placówki kulturalno-oświatowe, centra handlowe oraz zakłady opieki medycznej.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczańska 248?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczańska 248 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2010 metrów od inwestycji Wólczańska 248 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczańska 248 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 248 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Politechnicznych w odległości 300 m, Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 310 m, szkoła w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wólczańska 248 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Zdrowia Psychicznego "Sieradzka" w odległości 160 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 410 m, Kardent w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczańska 248 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 240 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 240 m znajduje się Calypso.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczańska 248 w odległości 320 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.02.2022
Data aktualizacji: 21.11.2023
"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. logo

"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wysoka 2/4, Tomaszów Mazowiecki

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: