Hines Polska Sp. z o.o. logo

Hines Polska Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Bonifraterska 17
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Hines to lider na rynku deweloperskim, firma wyspecjalizowana w prowadzeniu inwestycji, organizacji procesu deweloperskiego oraz zarządzaniu nieruchomościami.

Spółka Hines powstała w Houston w 1957 roku. Obecnie posiada biura w 108 miastach w 18 krajach na 4 kontynentach. W liczącym 1142 projektów dorobku firmy Hines można znaleźć najbardziej rozpoznawalne obiekty na świecie. Sztandarowe projekty Hines na świecie.

Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dbałości o jakość projektów architektonicznych, rozwiązań inżynieryjnych i budowlanych oraz szacunku dla środowiska naturalnego. Filozofia i pasja Geralda D. Hinesa, założyciela firmy, oraz jego syna, Jeffreya C. Hinesa, a także profesjonalna kadra pracująca na całym świecie stanowią kwintesencję powszechnie uznawanego „standardu firmy Hines”. Warszawskie biuro Hines powstało w 1997 roku. Polski zespół to grono zaangażowanych profesjonalistów, dla których nieruchomości są prawdziwą pasją. Firma korzysta z wieloletniego doświadczenia i rozwiązań wdrożonych w setkach inwestycji na całym świecie, ale zawsze z naciskiem na zrozumienie i spełnienie potrzeb lokalnego odbiorcy. Dzięki temu oferujemy nowoczesne mieszkania i zarazem produkt, który sprawdzi się jako inwestycja na lata.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Hines Polska Sp. z o.o. logo
Hines Polska Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Bonifraterska 17
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: