Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Szara 6
  Oferta archiwalna
  Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!Nieruchomość składa się z 15 mieszkań o powierzchni od 51 mkw do 108 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon. Komórki lokatorskie usytuowane są na parterze budynku.Miejsca postojowe dostępne są:• w garażu na platformie samochodowej,• na zewnątrz budynku na platformie samochodowej.Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

  Szara 6

  od 8 583 zł/m2
  ul. Szara 6 , Górniak, Górna, Łódź(2.7 km od centrum)
  Maxbud Development
 • Szara 8
  Oferta archiwalna
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję - budynek wielorodzinny położony w Łodzi przy ul. Szarej 8.Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!Nieruchomość składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 70 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 1, 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon.Miejsca postojowe znajdują się w garażu wielostanowiskowym oraz na zewnątrz budynku.Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

  Szara 8

  od 6 900 zł/m2
  ul. Szara 8 , Górniak, Górna, Łódź(2.7 km od centrum)
  Maxbud Development
 • Keja Blue
  Oferta archiwalna
  Keja Blue to inwestycja położona na osiedlu Dąbrowa w Łodzi, przy ulicy Felińskiego 7A. Znakomita lokalizacja odpowie na potrzeby każdego, kto poszukuje bezpieczeństwa i komfortu.W naszej ofercie znajduje się dziesięć funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od ok. 32m2 do ok. 80m2, położonych na pierwszym i drugim piętrze budynku. Każdy z lokali jedno- i dwupokojowych jest wyposażony w balkon, natomiast lokale trzypokojowe posiadają po dwa balkony, z których jeden może w przyszłości zostać zagospodarowany na loggię lub ogród zimowy. Balkony na ostatnim piętrze są zadaszone, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać z dodatkowego schronienia przed słońcem, deszczem lub wiatrem.Dla każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska, położona na tym samym piętrze, co lokal. Mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim.W celu zwiększenia bezpieczeństwa nowych mieszkańców i najemców w budynku Keja Blue w inwestycji zostanie rozprowadzona instalacja monitoringu - kamery na zewnątrz obejmujące każdą stronę elewacji oraz kamera na klatce schodowej, prowadzącej do części mieszkalnej.Wokół budynku zorganizowano miejsca postojowe do wspólnego użytku przez nowych mieszkańców budynku.BUDYNEK POSIADA JUŻ POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE (listopad 2016 r.).

  Keja Blue

  od 4 074 zł/m2
  ul. Felińskiego 7A , Chojny-Dąbrowa, Górna, Łódź(4.2 km od centrum)
  REMS Kuryłowicz Povodor Sp. J.
 • Mazurska 39
  Oferta archiwalna
  „Mazurska 39” to kameralna inwestycja zlokalizowana w południowej części Łodzi składająca się z 17 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 39m2 do 85m2. Nowoczesny budynek składać się będzie z trzech kondygnacji mieszkalnych oraz garażu z miejscami postojowymi w parterze budynku. Dodatkowo zostanie on wyposażony w komórki lokatorskie. Dla Państwa wygody i komfortu zainstalowana zostanie cichobieżna winda. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskość szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych.

  Mazurska 39

  ul. Mazurska 39 , Chojny-Dąbrowa, Górna, Łódź(3.8 km od centrum)
  Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
 • Akacjowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Apartamentowiec „Akacjowa Aleja ”Twoja nowa strefa komfortu w Łodzi! Tutaj od razu poczujesz się jak u siebie!Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku, w kameralnej przestrzeni przy ulicy Poprzecznej 6 powstaje nasza najnowsza inwestycja, w sam raz dla osób poszukujących alternatywy dla domu.Nasi architekci zaprojektowali 31 wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Projekt każdego pomieszczenia powstawał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Dla mieszkańców posiadających samochody zapewnione są miejsca parkingowe oraz garażowe. Duże komórki lokatorskie posłużą bardziej wymagającym mieszkańcom np. do przechowania rowerów czy sprzętu narciarskiego dla całej rodziny.Naszą inwestycję wyróżnia subtelna, nowoczesna linia architektoniczna. Elewacja utrzymana w odcieniach szarości stanowić będzie dyskretne tło dla rzetelnie zaaranżowanej zieleni. Otulony trzema parkami (im. Legionów, Parkiem Miejskim oraz Parkiem im. Dąbrowskiego) apartamentowiec będzie idealnym miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój, prywatność i nowoczesny styl.Wyższa Szkoła InformatycznaSzkoła Podstawowa nr 113Przedszkole Miejskie nr 72

  Akacjowa Aleja

  od 5 900 zł/m2
  ul. Poprzeczna 6 , Piastów-Kurak, Górna, Łódź(2.9 km od centrum)
  VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.
 • Akacjowa Aleja Poprzeczna 6
  Oferta archiwalna
  Apartamentowiec „Akacjowa Aleja ”Twoja nowa strefa komfortu w Łodzi! Tutaj od razu poczujesz się jak u siebie!Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku, w kameralnej przestrzeni przy ulicy Poprzecznej 6 powstaje nasza najnowsza inwestycja, w sam raz dla osób poszukujących alternatywy dla domu.Nasi architekci zaprojektowali 31 wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Projekt każdego pomieszczenia powstawał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Dla mieszkańców posiadających samochody zapewnione są miejsca parkingowe oraz garażowe. Duże komórki lokatorskie posłużą bardziej wymagającym mieszkańcom np. do przechowania rowerów czy sprzętu narciarskiego dla całej rodziny.Naszą inwestycję wyróżnia subtelna, nowoczesna linia architektoniczna. Elewacja utrzymana w odcieniach szarości stanowić będzie dyskretne tło dla rzetelnie zaaranżowanej zieleni. Otulony trzema parkami (im. Legionów, Parkiem Miejskim oraz Parkiem im. Dąbrowskiego) apartamentowiec będzie idealnym miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój, prywatność i nowoczesny styl.

  Akacjowa Aleja Poprzeczna 6

  ul. Poprzeczna 6 , Piastów-Kurak, Górna, Łódź(2.9 km od centrum)
  VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.
 • Chojny Park II
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny pomiędzy ulicami Rolniczą a Kurczaki. Osiedle powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy bez wątpienia stanie się jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Inwestycja Chojny Park realizowana jest dwuetapowo. W ofercie osiedla dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy znajdzie takie, które spełni jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Chojny Park II składać się będzie łącznie z pięciu obiektów. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi. Dodatkowo, do sprzedaży trafiło 218 komórek lokatorskich oraz 244 stanowiska dla samochodów na parkingach podziemnych i zewnętrznych.Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Inwestycja będzie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

  Chojny Park II

  od 4 700 zł/m2
  ul. Rolnicza 59 , Chojny, Górna, Łódź(5.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Chojny Park
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny pomiędzy ulicami Rolniczą a Kurczaki, na południe od centrum miasta. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Momentom relaksu oraz aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu będą sprzyjać tereny zielone. Chojny Park to miejsce przyjazne i ciche, które bez wątpienia stanie się jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Chojny Park to nowoczesne osiedle, w którym znajdzie się 408 mieszkań zlokalizowanych w siedmiu budynkach. Szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach i układach pokoi sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taki, który spełni ich oczekiwania. Dodatkowo, do każdego z mieszkań przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze - prywatne ogródki. Architekci wzięli pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Chojny Park IPierwszy etap inwestycji składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków, w których znajdują się 172 mieszkania – w budynku A 89, natomiast w budynku B - 83. Na przyszłych lokatorów czekają mieszkania typu studio oraz wielopokojowe od 2 do 4 pokoi, o metrażu od 30 mkw. do 107 mkw. Projekt obu obiektów tworzy układy w kształcie podkowy, dzięki czemu mieszkańcy do swojej dyspozycji mają trzy dziedzińce. Dwa z nich są przeznaczone na strefy dla rodzin z dziećmi oraz zaaranżowane na place zabaw. Trzeci to klasyczny teren rekreacyjny. Oba budynki wyposażono w garaże podziemne, które mieszczą łącznie 184 samochody.Wygląd i funkcjonalnośćBudynki Chojny Park zostały zaprojektowane według aktualnych trendów z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań podnoszących funkcjonalność i zwiększających komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem silikatowo - silikonowym o odcieniu ciepłej szarości. Ściany parterowych wnęk zostaną pokryte drewnianymi zaimpregnowanymi deskami oraz grafitowym tynkiem, które wkomponują się w subtelny obraz ogródków przynależnych do mieszkań parterowych. Nowoczesnego charakteru inwestycji Chojny Park nadadzą zewnętrzne balustrady malowane proszkowo na kolor grafitowy ze szklanym wypełnieniem. Drzwi oraz okna również będą wykonane z najwyższej jakości materiałów wykorzystujących szeroką gamę kolorystyczną szarości. Pomiędzy kondygnacjami możliwe będzie przemieszczanie nowoczesnymi cichobieżnymi windami. Inwestycja zostanie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

  Chojny Park

  od 4 200 zł/m2
  ul. Rolnicza 59 , Chojny, Górna, Łódź(5.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Villa Ideowa
  Oferta archiwalna
  Proponujemy zakup lokalu w kameralnym domu, położonym w Łodzi, na osiedlu Chojny. W w/w nieruchomości znajdują się tylko 3 lokale. Wszystkie lokale są sprzedawane w standardzie deweloperskim, wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Funkcjonalne rozkłady, foremne pomieszczenia oraz duże okna sprawiają, że mieszkania są przestronne i dobrze naświetlone. W każdym z lokali jest możliwość dostosowania rozkładu do potrzeb klienta - do wyboru: 3 pokoje z oddzielną kuchnią lub 4 pokoje z salonem z aneksem kuchennym. Zastosowane nowoczesne systemy ogrzewania gazowego z możliwością bezprzewodowego sterowania oraz pomiaru temperatury wpływają pozytywnie na rachunki oraz komfort użytkowania mieszkania.Niewątpliwym atutem inwestycji są PRZESTRONNE TARASY, PRYWATNE OGRÓDKI oraz DUŻY OGRÓD przed budynkiem z nasadzeniami i oświetleniem, ogrodzony i zamykany bramą automatyczną. Dla wygody mieszkańców na terenie posesji został przygotowany parking z miejscami postojowymi, a także jeden odrębny garaż. Każdy klient posiada również możliwość zakupu przestronnego pomieszczenia gospodarczego o metrażu 10 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 2000 zł.

  Villa Ideowa

  ul. Ideowa 13 , Chojny, Górna, Łódź(5.3 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Osiedle Śląska 45
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE ŚLĄSKA TO ZESPÓŁ 30 BUDYNKÓW. W KAŻDYM JEDEN LOKAL MIESZKALNY DWUPOZIOMOWY.POWIERZCHNIA UŻYTKOWA W BUDYNKACH OD 87 M2 DO 111 M2. MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA KOMINKA.DO KAŻDEGO BUDYNKU JEST PRZYNALEŻNY OGRÓDEK PRZYDOMOWY.MIEJSCA PARKINGOWE PŁATNE DODATKOWO. TEREN OGRODZONY.OSIEDLE ZNAJDUJE SIĘ W SĄSIEDZTWIE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH.DOBRA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA.

  Osiedle Śląska 45

  ul. Śląska 45 , Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Osiedle "Śląska"
  Oferta archiwalna
  To zespół 30 domów jednorodzinnych o powierzchniach od 87 do 111 m2 powierzchni użytkowej mieszkania, z garażem lub miejscem parkingowym.W spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa.Każdy  dom  posiada własny ogródek. Istnieje możliwość  zainstalowania  kominka. Teren  osiedla jest ogrodzony.Garaż  lub  miejsce  postojowe  płatne  dodatkowo.

  Osiedle "Śląska"

  ul. Śląska , Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Arboretum
  Oferta archiwalna
  Projekt Arboretum usytuowany jest przy ul. Łukasińskiego 4, w odległości około 4 km od głównej pieszej promenady miasta, ulicy Piotrkowskiej.Niewątpliwie dodatkowym atutem lokalizacji projektu “Arboretum” jest sąsiedztwo terenów zielonych, parku Dąbrowskiego oraz parku przy ulicy Leczniczej.Kompleks mieszkaniowy oferuje 315 mieszkań o powierzchni od 36,00 m ² do 150,00 m² oraz 318 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.Zróżnicowana wysokość budynku, nowoczesna architektura wzbogacona elementami zabytkowej fabryki, szeroka gama metraży i bogaty wybór rozkładów mieszkań zapewni możliwość dopasowania oferty do potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców.

  Arboretum

  ul. Łukasińskiego 4 , Śródmieście, Łódź(2.8 km od centrum)
  Hines Polska Sp. z o.o.

Informacje o Chojnach-Dąbrowie

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: