Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Łódź, Górna, Chojny

22 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Chojny
  4 kw. 2022
  Apartamenty Chojny to nowoczesne i komfortowe mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę życia a jednocześnie korzystają z licznych atrakcji oferowanych przez centrum miasta.Budynek przy ulicy Łazowskiego 5 zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i architektonicznych. To sprawia, że oferowane mieszkania jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców, zapewniając dogodny układ przestrzenny, wysokie parametry izolacji akustycznej oraz termikę decydującą o niskich kosztach ogrzania lokali w sezonie zimowym.Zaletą realizowanej inwestycji jest przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komunikację między kondygnacyjną zapewnia zamknięta klatka schodowa oraz dźwig osobowy. Przestronna kabina zapewni komfort codziennego użytkowania, a w razie potrzeby ułatwi transport przedmiotów wielkogabarytowych bezpośrednio na wybrane piętro. Ciągłość komunikacji zapewnia wygodę przemieszczania się między piętrami garażowymi a mieszkalnymi.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji Apartamenty Chojny w Łodzi. To właśnie tu, możesz zamieszkać, ciesząc się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem, jakie daje to miejsce.

  Apartamenty Chojny

  od 6 800 zł/m2
  ul. Klaudiusza Łazowskiego 5 , Chojny, Górna, Łódź(4.7 km od centrum)
  Yuniversal Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Chojny Park V
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Górna. Osiedle powstało z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest bez wątpienia jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Dotychczas zrealizowano trzy etapy inwestycji Chojny Park. W ofercie osiedla dostępne były mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy nabywca mógł znaleźć takie, które spełnia jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależy przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawia, że najmłodsi mieszkańcy mogą beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Spójny architektonicznie z poprzednimi etapami inwestycji Chojny Park IV obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 28,4 do 103,18 mkw. Dla zmotoryzowanych przeznaczono 70 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 35 miejsc na parkingu zewnętrznym. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mieć możliwość zakupu komórki lokatorskiej.W ostatnim etapie tej inwestycji powstaną dwa budynki z 96 mieszkaniami. W ofercie znajdą się zarówno kawalerki jak i większe, 4-pokojowe apartamenty. Dla zmotoryzowanych przewidziano 72 miejsca postojowe w parkingu podziemnym oraz 24 miejsca zewnętrzne. Do dyspozycji mieszkańców przekazane zostaną 63 komórki lokatorskie. W obrębie osiedla znajdować się będzie teren rekreacyjny z placem zabaw oraz z zewnętrzną siłownią.Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców.

  Chojny Park V

  od 5 900 zł/m2
  ul. Kurczaki , Chojny, Górna, Łódź(5.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Chojny Park IV
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Górna. Osiedle powstało z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest bez wątpienia jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Dotychczas zrealizowano trzy etapy inwestycji Chojny Park. W ofercie osiedla dostępne były mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy nabywca mógł znaleźć takie, które spełnia jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależy przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawia, że najmłodsi mieszkańcy mogą beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Spójny architektonicznie z poprzednimi etapami inwestycji Chojny Park IV obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 28,4 do 103,18 mkw. Dla zmotoryzowanych przeznaczono 70 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 35 miejsc na parkingu zewnętrznym. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mieć możliwość zakupu komórki lokatorskiej.Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców.

  Chojny Park IV

  od 5 700 zł/m2
  ul. Kurczaki , Chojny, Górna, Łódź(5.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Widna 10a
  Oferta archiwalna
  SKORZYSTAJ Z OFERTY "LAST MINUTE" I KUP APARTAMENT 10% TANIEJ !!!TYLKO DO 31 GRUDNIA APARTAMENT W CENIE 3990 ZŁ/ M2!!!WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ” OD 300 ZŁ/M2NIE ZWLEKAJ - POZOSTAŁO OSTATNI APARTAMENT !!!-----------------------------------------------------MARZYSZ O KOMFORTOWYM MIESZKANIU POŁOŻONYM NA SPOKOJNYM OSIEDLU I W PRZYSTĘPNEJ CENIE?TA OFERTA POWINNA SPEŁNIĆ TWOJE OCZEKIWANIA.PROPONUJEMY FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE APARTAMENTY Z PRZESTRONNYMI BALKONAMI ORAZ GARAŻAMINA SPOKOJNYM, BEZPIECZNYM OSIEDLU DOMÓW JEDNORODZINNYCH, Z DOSTĘPEM DO PEŁNEJ INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJZALEDWIE 10 MIN DROGI DO CENTRUMZAMIESZKAJ W KAMERALNYM BUDYNKU Z OGRODZONYM TERENEM, SKŁADAJĄCYM SIĘ JEDYNIE Z 5 MIESZKAŃTUTAJ POCZUJESZ SIĘ JAK WE WŁASNYM DOMUProponujemy zakup lokalu w kameralnym, nowoczesnym budynku wielorodzinnym, położonym w Łodzi, na osiedlu Ruda Pabianicka. Jest to lubiane i często poszukiwane przez łodzian miejsce do życia, ze względu na ładne otoczenie, spokojną lokalizację i bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.W tym prestiżowym budynku, zaprojektowanym przez renomowane biuro architektoniczne, znajduje się TYLKO 5 LOKALI (od 59 m2 do 80 m2). Licząc się z faktem, że każdy klient może mieć inną wizję układu własnego mieszkania, zespół architektów zaprojektował stropy w technologii monolitycznej. To nowatorskie rozwiązanie daje możliwość dowolnego przestawiania ścian działowych wewnątrz apartamentów, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.Wszystkie apartamenty są wykończone w standardzie deweloperskim, wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Do każdego z mieszkań przynależy zamykany automatycznie garaż oraz przestronny balkon lub ogródek. Teren jest chroniony, zamykany automatyczną bramą.INWESTYCJA SPEŁNIA WARUNKI PROGRAMU „MIESZKANIE DLA MŁODYCH”!!!DLA NASZYCH KLIENTÓW WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ” W SUPER CENIE (OD 300 ZŁ/M2)CZYNSZ WYNOSI TYLKO 115 ZŁ / M-CPRZEBUDOWUJEMY LOKAL W CELU UZYSKANIA 4 POKOIPOMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU

  Widna 10a

  ul. Widna 10A , Ruda, Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Wille Jana
  Oferta archiwalna
  WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana.Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone.Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku.Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia.Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.Wyjątkowości lokalizacji dopełnia sąsiedztwo Stawów Jana oraz mającego powstać do końca 2019 r. kompleksu basenów geotermalnych Termy Łódź.W I etapie inwestycji powstaną trzy budynki - nr 4 (18 mieszkań), nr 6 (20 mieszkań), nr 7 (27 mieszkań), w których znajdą się zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe (33 – 53 m², funkcjonalne mieszkania 3 (56-76 m²) i 4-pokojowe (80-121 m²) oraz 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 135 m².W II etapie powstaną cztery budynki - nr 1 (19 mieszkań), 2 (18 mieszkań), nr 3 (18 mieszkań) i nr 5 (20 mieszkań), o powierzchniach od 53 do 108 m².Drewniane, panoramiczne okna, niestandardowa wysokość lokali (2,75 – 2,95 m), przestronne tarasy wykończone deskami tarasowymi, naturalny kamień na elewacji, to tylko niektóre elementy sprawiające, ze Wille Jana są miejscem komfortowym, wyjątkowym i prestiżowym.Odpowiednio dobrane elementy małej architektury, oryginalna zieleń wokół budynków, harmonijnie zaprojektowane alejki oraz miejsce zabaw dla dzieci podkreślają przyjazny charakter osiedla.Nietypowa willowa zabudowa, ponadprzeciętny standard wykończenia oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycja wyznacza nową jakość w naszym mieście.- drewniane panoramiczne okna,- przestronne tarasy przy każdym mieszkaniu- system studni głębinowych do nawadniania zieleni,- całodobowa ochrona,- wysoka izolacyjność termiczna budynków- naturalny kamień na elewacjach...to tylko niektóre z naszych atutów.Dbamy o każdy detal, zarówno pod względem standardu wykończenia jak i przygotowania osiedla do komfortowego funkcjonowania.Planowany termin realizacji:I etap inwestycji – listopad 2017 rII etap inwestycji - czerwiec 2018 r.

  Wille Jana

  ul. Paradna 43/45 , Chojny, Górna, Łódź(5.7 km od centrum)
  MLS Development
 • Finansowa 100
  Oferta archiwalna
  Budynek został zaprojektowany w konwencji określonej współczesnymi trendami architektonicznymi. Obiekt składa się z prostopadłościanów wzajemnie się przenikających, zróżnicowanych pomiędzy sobą za pomocą okładziny oraz wycofań fragmentów elewacji w formie wysuniętych z bryły balkonów. Jako wykończenie zewnętrzne ścian przewiduje się tynk mineralny w różnych kolorach. Balustrady balkonów i tarasów wykonane w technice mieszanej.

  Finansowa 100

  ul. Finansowa 100 , Ruda, Górna, Łódź(5.2 km od centrum)
  Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.
 • Melia Apartamenty
  Oferta archiwalna
  Melia Apartamenty II to kolejna nietypowa, a zarazem kameralna realizacja po zakończonej sukcesem inwestycji dewelopera VRD Development przy ulicy Opałowej 11 w Łodzi. Apartamenty zlokalizowane są przy ulicy Grażyny 16 na osiedlu Chojny w dzielnicy Górna ,blisko różnorodnych atrakcji rekreacyjno-sportowo-handlowych, a zarazem z daleka od zgiełku miasta. W pobliżu znajdują się Stawy Jana, dające możliwość spacerowania i odpoczynku pośród zieleni w dolinie rzeki Olechówki oraz obiekt Młynek Łódź na którego terenie można korzystać z imponującego placu zabaw dla dzieci oraz wodnych atrakcji sportowych jak rowery wodne i kajaki. Atutem lokalizacji apartamentów jest bliskość dojazdu do trasy Górna, która w niedalekiej przyszłości ma być łącznikiem do autostrady A1 oraz do ścisłego centrum miasta, licznych przedszkoli i szkół.Inwestycja składa się z 15 mieszkań (1,2,3,4 pokojowych)z czego do każdego z mieszkań przynależy balkon i duże przeszklenie dzienne, zapewniając jasne i odpowiednio nasłonecznione wnętrze , a starannie przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia swobodę w aranżacji wnętrz twojego mieszkania.W budynku znajdują się również: winda, komórki lokatorskie i miejsca na rowery mieszkańców. Miejsca parkingowe znajdują się w dwóch halach garażowych, a także jedno miejsce parkingowe bezpośrednio na terenie ogrodzonej nieruchomości.

  Melia Apartamenty

  od 6 152 zł/m2
  ul. Grażyny 16 , Chojny, Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k.
 • Trybunalska 7
  Oferta archiwalna
  • Kameralny charakter: 20 wyjątkowych apartamentów na trzech kondygnacjach• Wygodne, dobrze zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanych metrażach• Balkony i ogródki w cenie mieszkania• Dostępne miejsca garażowe i postojowe oraz komórki lokatorskie• Starannie zaprojektowane części wspólne: wysoki standard wykończenia, cicha winda

  Trybunalska 7

  od 5 273 zł/m2
  ul. Trybunalska 7 , Chojny, Górna, Łódź(4.9 km od centrum)
  Dynamix Sp. z o.o.
 • Chojny Park II
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny pomiędzy ulicami Rolniczą a Kurczaki. Osiedle powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy bez wątpienia stanie się jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Inwestycja Chojny Park realizowana jest dwuetapowo. W ofercie osiedla dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy znajdzie takie, które spełni jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Chojny Park II składać się będzie łącznie z pięciu obiektów. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi. Dodatkowo, do sprzedaży trafiło 218 komórek lokatorskich oraz 244 stanowiska dla samochodów na parkingach podziemnych i zewnętrznych.Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Inwestycja będzie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

  Chojny Park II

  od 4 700 zł/m2
  ul. Rolnicza 59 , Chojny, Górna, Łódź(5.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Chojny Park
  Oferta archiwalna
  Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny pomiędzy ulicami Rolniczą a Kurczaki, na południe od centrum miasta. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Momentom relaksu oraz aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu będą sprzyjać tereny zielone. Chojny Park to miejsce przyjazne i ciche, które bez wątpienia stanie się jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Chojny Park to nowoczesne osiedle, w którym znajdzie się 408 mieszkań zlokalizowanych w siedmiu budynkach. Szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach i układach pokoi sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taki, który spełni ich oczekiwania. Dodatkowo, do każdego z mieszkań przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze - prywatne ogródki. Architekci wzięli pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Chojny Park IPierwszy etap inwestycji składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków, w których znajdują się 172 mieszkania – w budynku A 89, natomiast w budynku B - 83. Na przyszłych lokatorów czekają mieszkania typu studio oraz wielopokojowe od 2 do 4 pokoi, o metrażu od 30 mkw. do 107 mkw. Projekt obu obiektów tworzy układy w kształcie podkowy, dzięki czemu mieszkańcy do swojej dyspozycji mają trzy dziedzińce. Dwa z nich są przeznaczone na strefy dla rodzin z dziećmi oraz zaaranżowane na place zabaw. Trzeci to klasyczny teren rekreacyjny. Oba budynki wyposażono w garaże podziemne, które mieszczą łącznie 184 samochody.Wygląd i funkcjonalnośćBudynki Chojny Park zostały zaprojektowane według aktualnych trendów z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań podnoszących funkcjonalność i zwiększających komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem silikatowo - silikonowym o odcieniu ciepłej szarości. Ściany parterowych wnęk zostaną pokryte drewnianymi zaimpregnowanymi deskami oraz grafitowym tynkiem, które wkomponują się w subtelny obraz ogródków przynależnych do mieszkań parterowych. Nowoczesnego charakteru inwestycji Chojny Park nadadzą zewnętrzne balustrady malowane proszkowo na kolor grafitowy ze szklanym wypełnieniem. Drzwi oraz okna również będą wykonane z najwyższej jakości materiałów wykorzystujących szeroką gamę kolorystyczną szarości. Pomiędzy kondygnacjami możliwe będzie przemieszczanie nowoczesnymi cichobieżnymi windami. Inwestycja zostanie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

  Chojny Park

  od 4 200 zł/m2
  ul. Rolnicza 59 , Chojny, Górna, Łódź(5.2 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Ogrody Bajeczna
  Oferta archiwalna
  KOMFORTOWA, PRESTIŻOWA INWESTYCJA:Kameralna, willowa architektura budynku, przestronne tarasy i ogródki, szklane balustrady oraz wysoka jakość wykończenia budynku nadają inwestycji ekskluzywny i prestiżowy charakter. Szeroka klatka schodowa wyposażona w cichobieżną windę w połączeniu z efektownym oświetleniem, wyjątkowymi grafikami i obiciami na ścianach podnoszą komfort użytkowania i robią wrażenie na odwiedzających.W ramach inwestycji wybudujemy dla Państwa trzynaście funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów, położonych na trzech kondygnacjach.Do wyboru oferujemy apartamenty dwu, trzy oraz cztero- pokojowe o powierzchniach od 52 m2 do 82 m2. Nabywając mieszkanie istnieje również możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu z bramą sterowaną automatycznie lub zewnętrznego miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również wewnętrzne pomieszczenia gospodarcze, które można dodatkowo zakupić. Dla wszystkich mieszkańców dostępne jest także pomieszczenie wspólne na rowery tzw. „rowerownia”. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki z tarasami. Powierzchnia użytkowa ogródków mieści się w granicach od 40 m2 do 80 m2. Mieszkania na I i II piętrze posiadają balkony o powierzchniach od 6m2 do 11m2.Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie ich przyszłych właścicieli oraz jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni. Każde mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada miejsce na szafy wnękowe, a układy poszczególnych pomieszczeń ułatwiają możliwość aranżacji przestrzeni. Zastosowaną przez nas technologię monolitycznej konstrukcji stropów charakteryzuje bardzo dobra izolacyjność akustyczna mieszkań oraz możliwość dostosowania rozmieszczenia ścianek do Państwa potrzeb. Apartamenty zostaną wyposażone w 3-szybowe okna o podwyższonym standardzie, a część mieszkań będzie również posiadać okna narożne. Dzięki dużej ilości przeszkleń okiennych apartamenty w naszej inwestycji są dobrze doświetlone nawet w pochmurny dzień. Dodatkowym atutem inwestycji jest podłączenie budynku do sieci miejskiego ogrzewania oraz obecność cichobieżnej windy.

  Ogrody Bajeczna

  od 5 099 zł/m2
  ul. Bajeczna 6 , Chojny, Górna, Łódź(5.5 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Osiedle Bałtycka Pod Żaglami
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bałtycka Pod Żaglami – jest kolejną inwestycją firmy "Lipiński" P.P.U.H. Mariusz Lipiński, która cieszy się długoletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim. Inwestycja przewiduje budowę osiedla w etapach, na którym znajdować się będą domki jednorodzinne - dwumieszkaniowe w zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście, co zapewnia dużą prywatność. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o młodych ludziach i rodzinach z dziećmi, które cenią sobie spokojną okolicę, dużo zieleni oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych.Kupujący mają do dyspozycji różne typów budynków, jakie przewidziane są w planach budowy. Inwestycja oparta jest na budowie szeregowej, gdzie wyróżniamy parter i piętro, które stanowią odpowiednio mieszkanie nr 1 i nr 2 z osobnym wejściem. Do każdego mieszkania przynależą, dwa miejsca postojowe przy budynku w tym jedno z nich zadaszone- dodatkowo płatne. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródek, natomiast mieszkania znajdujące się na piętrze tarasy i dodatkowo ogródek. Architektura budynków przewiduje usytuowanie dużych okien na kierunek zachodni, w celu doświetlenia pomieszczeń, przez dłuższą część dnia.W ofercie posiadamy mieszkania trzy lub czteropokojowe o metrażu około 65-67 m.kw. lub około 75-85 m.kw., oraz 102 m.kw. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają trzy pokoje, kuchnię w aneksie, łazienkę oraz wiatrołap i przedpokój. Mieszkania znajdujące się na piętrze, posiadają 3 lub 4 pokoje, kuchnię w aneksie, łazienkę, przedpokój, wiatrołap i klatkę schodową z osobnym wejściem, niewliczaną do powierzchni. Mieszkania wyposażone będą w piec dwufunkcyjny z czego w pokoju dziennym, kuchni i łazience zastosowane będzie ogrzewanie podłogowe.Osiedle znajduje się na terenie otoczonym zielenią, wszystkie podjazdy wykonane zostaną z kostki brukowej, cały teren inwestycji ogrodzony jest płotem z bramą wjazdową sterowaną pilotem oraz furtką. Na terenie osiedla znajdować się będzie również plac zabaw i parking dla gości.Przedstawione na wizualizacji elementy zieleni i małej architektury mają charakter poglądowy.

  Osiedle Bałtycka Pod Żaglami

  od 4 300 zł/m2
  ul. Bałtycka , Chojny, Górna, Łódź(6 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Villa Ideowa
  Oferta archiwalna
  Proponujemy zakup lokalu w kameralnym domu, położonym w Łodzi, na osiedlu Chojny. W w/w nieruchomości znajdują się tylko 3 lokale. Wszystkie lokale są sprzedawane w standardzie deweloperskim, wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Funkcjonalne rozkłady, foremne pomieszczenia oraz duże okna sprawiają, że mieszkania są przestronne i dobrze naświetlone. W każdym z lokali jest możliwość dostosowania rozkładu do potrzeb klienta - do wyboru: 3 pokoje z oddzielną kuchnią lub 4 pokoje z salonem z aneksem kuchennym. Zastosowane nowoczesne systemy ogrzewania gazowego z możliwością bezprzewodowego sterowania oraz pomiaru temperatury wpływają pozytywnie na rachunki oraz komfort użytkowania mieszkania.Niewątpliwym atutem inwestycji są PRZESTRONNE TARASY, PRYWATNE OGRÓDKI oraz DUŻY OGRÓD przed budynkiem z nasadzeniami i oświetleniem, ogrodzony i zamykany bramą automatyczną. Dla wygody mieszkańców na terenie posesji został przygotowany parking z miejscami postojowymi, a także jeden odrębny garaż. Każdy klient posiada również możliwość zakupu przestronnego pomieszczenia gospodarczego o metrażu 10 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 2000 zł.

  Villa Ideowa

  ul. Ideowa 13 , Chojny, Górna, Łódź(5.3 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Ruda Park
  Oferta archiwalna
  Dlaczego RUDA PARK? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Łodzi przy ul. Granicznej 87.Osiedle RUDA PARK zlokalizowane jest na obrzeżach Łodzi, w bardzo spokojnej i cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.Bliskie sąsiedztwo lasu Ruda – Popioły oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta (dzięki trasie Łódź-Górna) to niewątpliwie największe atuty naszej inwestycji.Nowoczesne budownictwo, kameralna zabudowa i dużo zieleni to przepis na idealne mieszkanie.Tylko 50 mieszkańOsiedle składać się będzie z pięciu budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Łącznie znajdować się w nich będzie 50 mieszkań o powierzchni od 45 do 72 m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony.BezpieczeństwoMiejsca parkingowe znajdować się będą w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla zabezpieczonego bramą wjazdową otwieraną pilotem.Urokliwa okolicaW bezpośrednim sąsiedztwie RUDA PARK znajduje się piękny las liściasty, Park Krajobrazowy „Ruda Willowa” oraz Park 1-szego Maja. Niska zabudowa i tereny zielone wokół inwestycji tworzą niepowtarzalny kameralny klimat.

  Ruda Park

  ul. Graniczna 87B, 87C , Ruda, Górna, Łódź(6.5 km od centrum)
  Mar-Bud
 • Radosne Zacisze
  Oferta archiwalna
  Radosne Zacisze - to kameralny, dwukondygnacyjny budynek wielorodzinny zlokalizowany w spokojnej okolicy, wśród zieleni.W tym właśnie miejscu oddamy do Państwa dyspozycji 17 nowych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 56 do 89 mKw.Radosne Zacisze to funkcjonalne mieszkania wykonane z materiałów wysokiej jakości.Plany mieszkań są dokładnie analizowane tak, aby każdy lokal spełniał wszystkie funkcje a przyszły klient mógł go dogodnie zaaranżować.Bliskość centrum miasta i sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że lokalizacja zyskuje uniwersalny charakter.Cały kompleks utrzymany zostanie w stonowanej, nowoczesnej stylistyce.Planowany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2016r.Do każdego mieszkania przysługuje garaż lub miejsce postojowe płatne dodatkowo.

  Radosne Zacisze

  od 4 150 zł/m2
  ul. Radosna 2 , Chojny, Górna, Łódź(4.8 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Osiedle Ustronna
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE USTRONNA to kompleks dziewiętnastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  położony w spokojnej dzielnicy Łódź Górna przy ul. Ustronnej 55.Osiedle położone jest na uboczu skweru miejskiego w otoczeniu cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynki zaprojektowano jako 2 kondygnacyjnew technologii tradycyjnej.Do każdego segmentu o powierzchni  135,92 mkw przynależeć będą dwa balkony wraz z tarasem oraz duży przydomowy ogródek (ok. 70 mkw) od strony południowej działki.Przed budynkami  do dyspozycji mieszkańców wydzielone zostaną miejsca postojowe  na samochody osobowe (2 miejsca na każdy segment mieszkalny).Dla bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców cały teren inwestycji zostanie ogrodzony  z dwoma bramami wjazdowymi od ul. Granicznej.

  Osiedle Ustronna

  ul. Ustronna 55 , Chojny, Górna, Łódź(6.8 km od centrum)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Śląska 45
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE ŚLĄSKA TO ZESPÓŁ 30 BUDYNKÓW. W KAŻDYM JEDEN LOKAL MIESZKALNY DWUPOZIOMOWY.POWIERZCHNIA UŻYTKOWA W BUDYNKACH OD 87 M2 DO 111 M2. MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA KOMINKA.DO KAŻDEGO BUDYNKU JEST PRZYNALEŻNY OGRÓDEK PRZYDOMOWY.MIEJSCA PARKINGOWE PŁATNE DODATKOWO. TEREN OGRODZONY.OSIEDLE ZNAJDUJE SIĘ W SĄSIEDZTWIE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH.DOBRA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA I TRAMWAJOWA.

  Osiedle Śląska 45

  ul. Śląska 45 , Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Osiedle Lotna 19
  Oferta archiwalna
  INWESTYCJA – LOTNA 19 A-E**Budynki jednopiętrowe po trzy mieszkania w każdym budynku*Duże tarasy powyżej 15 mkw. Mieszkania 3-4 pokojowe • Powierzchnie 67, 91 mkw.Parter z własnym ogródkiem•  Możliwość zainstalowania kominków na drewno•Cicha i spokojna lokalizacja poza strefą hałasu miejskiego w zielonej okolicy•Każde mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi • Teren osiedla jest ogrodzony.Oddano do użytkowania.INWESTYCJA – ŚLĄSKA 45**LOKALE MIESZKALNE W BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH W CENIE MIESZKAŃ*Powierzchnie od 87 mkw. do 111 mkw.* Komfortowy i przestronny rozkład domu z własnym ogródkiem przydomowym* Dla każdego lokalu miejsce postojowe / płatne dodatkowo /Oddano do użytkowania I etap / 10 budynków/Planowanie ukończenie inwestycji II kwartał 2014 roku.Przyjedź i sprawdź nasze promocyjne ceny ! ! ! Umów się na spotkanie pod nr tel 501-036-660OSTATNIE MIESZKANIA!!!!!!!!!!!!!!/LOTNA 19 A-E /OSIEDLE OGRODZONE .PIĘĆ BUDYNKÓW PO TRZY MIESZKANIA W KAŻDYM.DLA KAŻDEGO MIESZKANIA DWA MIEJSCA POSTOJOWE NA TERENIE OSIEDLA /obowiązkowe płatne dodatkowo/MIESZKANIE 91,20 M2 POSIADA DWA BALKONY , MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO OGRZEWANIA KOMINKIEM.MIESZKANIE 67,20 M2 POSIADA OGRÓD ZIMOWY , MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO OGRZEWANIA KOMINKIEM.NA TERENIE OSIEDLA – TEREN WSPÓLNY ZIELONY/ PLAC ZABAW, GRILL/MIESZKANIA ODDANE DO UŻYTKOWANIA.

  Osiedle Lotna 19

  ul. Lotna 19 A-E , Chojny, Górna, Łódź(5.6 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Osiedle Graniczna
  Oferta archiwalna
  Wybierz mieszkanie swoich marzeń!Aktualnie jesteśmy na etapie budowy osiedla domów mieszkalnych w Łodzi przy ul. Granicznej 65-67. Znajduje się ono na południu Łodzi w bardzo spokojnej i cichej okolicy.W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni 48 m2, 105 m2,115 m2 oraz 130 m2. Znajdują się one w małych budynkach dwurodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Takie rozwiązanie daje mieszkańcom komfort i swobodę którego nie znajdą w dużych apartamentowcach.Całe osiedle będzie ogrodzone z własną bramą wjazdową, co daje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.

  Osiedle Graniczna

  ul. Graniczna 65- 67 , Chojny, Górna, Łódź(6.4 km od centrum)
  Mar-Bud
 • Osiedle Bałtycka 43/45
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE SKŁADA SIĘ Z 8 MIESZKAŃ 2-POZIOMOWYCH Z TARASEM ORAZ WŁASNYM OGRÓDKIEM PRZYDOMOWYM.KAŻDE MIESZKANIE POSIADA MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA KOMINKA ORAZ POSIADA MIEJSCE POSTOJOWE W BUDYNKU- PRZYLEGAJĄCE DO MIESZKANIA.KAŻDE MIESZKANIE POSIADA INSTALACJĘ CO Z WŁASNYM PIECEM GAZOWYMBUDYNEK Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE Z DOLINĄ RZEKI OLECHÓWKI.

  Osiedle Bałtycka 43/45

  ul. Bałtycka 43/ 45 , Chojny, Górna, Łódź(5.9 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński
 • Królewska Park
  Oferta archiwalna
  Apartamenty "Królewska Park" to kameralny 3 kongygnacyjny budeynek wielorodzinny zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum miasta, bezpośrednio przy ulicy Królewskiej. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o klientach ceniących komfort życia w cichej i spokojnej okolicy, lecz w miejskiej aglomeracji. Bliskie sąsiedztwo parku gwarantuje przyszłym mieszkańcom możliwość odetchnięcia od miejskiego zgiełku, zapewniając jednocześniej doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielinicami miasta.W ofercie znajduje się: 11 lokali mieszkalnych (dwu- i trzypokojowych) oraz 11 indywidualnych garaży.Iwestycja obejmuje mieszkania o powierzchni od 54 do 59 mkw. Aby zaspokoić zróżnicowane zapewaniamy możliwość dowolnego łączenia lokali, co pozwoli na swobodą aranżacje przestrzeni i stworzenie idealnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny. Komfort użytkowania lokali zapewnią dodatkowo liczne przeszklenia w salonach oraz przezstronne balkony z pięknym widokiem na park.

  Królewska Park

  ul. Królewska , Chojny, Górna, Łódź(5.4 km od centrum)
  VRD DEVELOPMENT
 • Inwestycja przy ul. Widna 10A
  Oferta archiwalna
  Spełniając oczekiwania naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę Golden Lion Investments o wyjątkową inwestycję z rynku pierwotnego, polegającą na wybudowaniu kameralnej willi przy ul. Widnej 10A. W tym nowoczesnym, prestiżowym budynku będzie znajdowało się 5 apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 59 m2 do 80 m2 wraz z tarasami, a także pięć garaży. Dzięki niewielkiej ilości mieszkań, zamykanej na domofon bramie oraz monitoringowi podwórza, budynek będzie stanowił enklawę bezpieczeństwa i komfortu. Usytuowanie budynku w spokojnej, zielonej okolicy, a także ciekawy projekt architektoniczny stworzony przez renomowane łódzkie biuro architektoniczne, są tym, co wyróżnia naszą nową inwestycję spośród innych ofert na rynku nieruchomości.Cechą charakterystyczną mieszkań będzie funkcjonalnie zaplanowana przestrzeń oraz wysoki standard wykończenia. Licząc się z faktem, że każdy klient może mieć inną wizję układu własnego mieszkania, zespół architektów zaprojektował stropy w technologii monolitycznej. To nowatorskie rozwiązanie daje możliwość dowolnego przestawiania ścian działowych wewnątrz apartamentów, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.Willa przy ul. Widnej 10 A będzie idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób, które chcą żyć z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu domów jednorodzinnych, przy zachowaniu łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej oraz środków transportu. Dodatkowym atutem jej lokalizacji jest odległość zaledwie 3 przystanków komunikacji miejskiej od centrum handlowo-rozrywkowego Port Łódź oraz największej w Europie Ikei. Dzięki budowanej w okolicy Portu Łódź obwodnicy Łodzi również dojazd do węzła autostrad w Strykowie będzie zajmował około 10 minut.

  Inwestycja przy ul. Widna 10A

  ul. Widna 10 , Ruda, Górna, Łódź(4.6 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Inwestycja przy ul. Widna 10
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Widna 10 polega na kompleksowym remoncie oraz przebudowie domu – bliźniaka zlokalizowanego w cichym i spokojnym osiedlu Ruda Pabianicka, cieszącym się szczególną sympatią mieszkańców miasta Łodzi.To wyjątkowe miejsce łączy bezpieczeństwo i przyjemne otoczenie osiedla domów jednorodzinnych z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do centrum handlowego Port Łódź oraz największego w Europie sklepu IKEA, które jest w odległości 3 przystanków autobusowych.W tym eleganckim i komfortowym domu znajdują się dwa dwu-poziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym o metrażach 76,5 m2 oraz 79,7 m2. Mieszkania składają się z salonu, kuchni, trzech pokoi, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza. Zostały zaprojektowane przez renomowanego architekta ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i wygodę. Do obu mieszkań przynależą ogródki oraz miejsca parkingowe. Budynek, w którym znajdują się mieszkania przeszedł generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. W chwili obecnej jest w doskonałym stanie technicznym.Do lokali mieszkalnych wprowadzono również nowoczesne, energooszczędne systemy grzewcze w postaci pieców elektrodowych, które w połączeniu z markowymi grzejnikami oraz wysokiej jakości materiałami do izolacji cieplnej zapewnią spore oszczędności na ogrzewaniu.Dom znajduje się na zamkniętym terenie, wyposażonym w bramę automatyczną oraz domofon. Na terenie działki oprócz ogródków przynależących do mieszkań planowane są zielone aranżacje oraz atrakcyjne oświetlenie podwórza.

  Inwestycja przy ul. Widna 10

  ul. Widna 10 , Ruda, Górna, Łódź(4.5 km od centrum)
  Golden Lion Development
 • Bałtycka 32
  Oferta archiwalna
  To trzeci budynek mieszkalny wielorodzinny na osiedlu Bałtycka 32 na Chojnach w Łodzi. Cztery kondygnacje mieszkań- wszystkie w stanie deweloperskim, zasiedlone w większości latem 2011r. Miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie płatne dodatkowo. Każde mieszkanie posiada duży, wygodny balkon lub taras wykończony płytkami. Każde wyposażone jest w instalację wodno- kanalizacyjną, elektryczną, telekomunikacyjną oraz instalację c.o. Spokojna, cicha okolica, dużo zieleni- widok z okien zachodnich na lasek, sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Bardzo dobra komunikacja- w pobliżu pętla tramwajowa Kurczaki oraz pętla autobusowa.OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA W BUDYNKU “C” NA UL. BAŁTYCKIEJ 32OSTATNIE 3 WOLNE MIESZKANIA W BUDYNKU “C” NA OSIEDLU BAŁTYCKA W ŁODZI- ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!! MIESZKANIE NR 14- 2 POKOJOWE, 49,60m2, PARTER; MIESZKANIE NR 15- 4 POKOJOWE, 84,44m2, PARTER; MIESZKANIE NR 37- 3 POKOJOWE, 67,62m2, TRZECIE PIĘTRO

  Bałtycka 32

  ul. Bałtycka 32 , Chojny, Górna, Łódź(5.9 km od centrum)
  Lipiński P.P.U.H. Mariusz Lipiński

Chojny - osiedle marzeń?

Chojny to jedno z trzydziestu pięciu osiedli w stolicy województwa łódzkiego - Łodzi. Usytuowane jest w jednej z popularniejszych dzielnic w mieście, w Górnej. Obecnie teren osiedla Chojny obejmuje obszar SIM Stare Chojny, w tym Chojny Zatorze. Natomiast obszar SIM Chojny jest zachodnią częścią osiedla administracyjnego Chojny-Dąbrowa. Okolica zyskuje na popularności ze względu na atrakcyjne położenie, a także dostęp do wielu punktów usługowych. Warto wspomnieć również o tym, że Łódź to silny ośrodek akademicki z bardzo dobrze rozbudowaną siecią węzłów komunikacyjnych. Miasto słynie także z jednego z największych rynków mieszkaniowych w Polsce. Dużą popularnością cieszą się nowe mieszkania na osiedlu Chojny - co warto o nich wiedzieć? Jak wyglądają łódzkie inwestycje? Czy Chojny spełniają wymagania przyszłych nabywców nieruchomości?

Jak wygląda rynek nieruchomości w Łodzi?

Łódź to niezwykłe miasto wojewódzkie, położone w centralnej Polsce. Z roku na rok powstaje tutaj coraz więcej nowych inwestycji. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się nowe mieszkania na osiedlu Chojny. Jednak Łódź w swojej ofercie posiada również domy na sprzedaż, a także lokale na wynajem. Stopniowo swoją uwagę przyciągają również dzielnice dalej położone, jak np. Górna, na której można znaleźć lokale w przystępnej cenie, a ich standard nadal pozostanie wysoki. Dodatkowo lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na przewagę terenów zielonych. Warto wspomnieć o kosztach, jakie mieszkańcy muszą ponieść decydując się na zakup nowego mieszkania na osiedlu Chojny. Pomimo tego, że Łódź to trzecie co do wielkości miasto w Polsce, ceny nieruchomości plasują się na niskim poziomie. W porównaniu do innych miast w tym regionie za przeciętnie za m2 trzeba zapłacić mniej więcej połowę tego, co w Warszawie. Wiele zależy jednak od standardu, który znacznie wpływa na koszty zakupu lokalu. W ostatnim czasie można było zaobserwować, że najbardziej poszukiwany wśród przyszłych lokatorów jest średni standard, który oferują m.in. nowe mieszkania na osiedlu Chojny. 

Chojny z bogatą ofertą

Łódzkie osiedle Chojny, usytuowane jest w pobliżu wielu punktów handlowo-usługowych. Znajdują się tutaj liczne sklepy spożywcze, banki, poczta, a także serwisy samochodowe. Warto wspomnieć o jednym z najpopularniejszych miejsc - Czerwonym Rynku w Łodzi. To miejsce bogate w punkty handlowe oraz dwa place targowe, położone po wschodniej stronie ulicy Rzgowskiej, między ulicami Leczniczą a Broniewskiego. Fraza nowe mieszkania Łódź Chojny cieszy się dużą popularnością w wynikach wyszukiwania, co świadczy o dużym potencjale lokalizacji. Inwestycje na osiedlu Chojny położone są także w otoczeniu placówek zdrowotnych m.in. Specjalistycznego Gabinetu Stomatologicznego,  Dietetyka Łódź Chojny, czy Przychodni Miejska. Mieszkańcy mają także bezpośredni dostęp do licznych aptek. Jeśli chodzi o placówki oświatowe, w pobliżu osiedla Chojny funkcjonują żłobki, przedszkola oraz szkoła podstawowa. Jednym z ważniejszych aspektów wpływających również na popyt nieruchomości są węzły komunikacyjne. Nieopodal osiedla znajduje się pętla, z której kursują regularnie autobusy, również linii nocnej. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Łodzi na osiedlu Chojny? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Chojnach

Na Chojnach dostępnych jest 27 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Chojnach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 124 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (8 mieszkań).
 • 3-pokojowe (7 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Chojnach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 98 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Chojnach kosztuje 367 650 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 595 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: