Jasień Bulwary

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 571 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Gdańskie Tarasy III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Kartuska (7.3 km od centrum Gdańska)
  Gdańskie Tarasy III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 36 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.
 • Gdańskie Tarasy IV(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Kartuska (7.2 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 560/m2
  Gdańskie Tarasy IV
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 27 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wiszące Ogrody(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Profesora Mariana Osińskiego (7.1 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 339/m2
  Wiszące Ogrody
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 70 - 81 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Jasień Bulwary to całkowicie nowe osiedle, które powstaje w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. To interesująca propozycja zamieszkania, oferująca wysoki standard życia w otoczeniu zieleni, terenów rekreacji z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury i, co bardzo istotne przy zakupie pierwszego mieszkania - w atrakcyjnej cenie.Kaskadowe posadowienie budynków na terenie schodzącym w kierunku Jeziora Jasień zapewni doskonałe nasłonecznienie mieszkań. Kameralna i nowoczesna architektura osiedla otulona zielenią skwerów idealnie wpasuje się w krajobraz otaczający Jasień Bulwary.Na skraju osiedla, wzdłuż płynącego w sąsiedztwie Potoku Siedleckiego, zaplanowana została strefa rekreacyjna. Zaaranżowana w formie bulwaru, od którego osiedle wzięło swoją nazwę, będzie miejscem idealnym do spacerów i aktywnej rekreacji. Przy utwardzonym trakcie pieszo-rowerowym zaplanowano lokalizację urządzeń fitness oraz placów zabaw dla dzieci.Cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych realizowane w kilku etapach.

Inwestycja Jasień Bulwary znajduje się na Jasieniu, Kartuska 422 (7.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwestycyjna Hossa S.A..

Inwestycja Jasień Bulwary została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jasień Bulwary pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: liczne miejsca postojowe, częściowo zadaszone.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Jasień Bulwary - osiedle nad jeziorem

Warszawskie apartamentowce mogą pozazdrościć tej inwestycji położenia. Deweloper Hossa zdecydował się wybudować osiedle w okolicy jeziora Jasień, raju dla wędkarzy, kajakarzy, a także miejsca do którego sentyment mają fani przygód Pana Samochodzika i amatorzy wycieczek rowerowych. Sama dzielnica bardzo dynamicznie się rozwija i coraz więcej osób wykazuje chęć przeprowadzki do Jasienia. Dominuje tutaj niska i średnia zabudowa, co nadaje kameralności i wpływa na komfort mieszkańców. Dobrą komunikację zapewnia bliskość obwodnicy Trójmiasta, dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych, a także Pomorska Kolej Metropolitalna. Osoby, które cenią sobie marynistyczny klimat, będą się dobrze czuły zamieszkując Jasień Bulwary. Opinie sceptyków wskazują natomiast na uciążliwy problem zapachów pochodzących z Zakładu Utylizacyjnego Szadółki. Kres rozprzestrzeniającym się aromatom ma położyć uruchomienie nowej, zaawansowanej technologicznie, kompostowni, co nastąpi prawdopodobnie w trzecim kwartale 2019.

 

W klimacie kurortu


Jasień Bulwary to zespół bloków o prostej bryle, utrzymanych w jasnych kolorach. Wygląda to optymistycznie i nowocześnie. Kaskadowe umiejscowienie poszczególnych budynków sprawia, że mieszkania są dobrze doświetlone i wydają się bardziej przestronne. Duża ilość przeszkleń pogłębia ten efekt i pozwala dodatkowo w pełni wykorzystać widokowe położenie. Zabudowa osiedla jest raczej niska, czym wpisuje się w dotychczasowy styl dzielnicy. W projekcie osiedla nie zabrakło malowniczych skwerków i obiektów małej architektury. Funkcję strefy rekreacyjnej pełnić będzie bulwar biegnący wzdłuż Potoku Siedleckiego - znajdzie się tutaj miejsce na trakt pieszo-rowerowy, outdoorową siłownię i place zabaw dla dzieci. Czego jeszcze mogą się spodziewać mieszkańcy Jasienia Bulwarów? Opinie o inwestycji są generalnie przychylne - często podkreślane zalety to kameralność, spokój, lokalizacja, a także przewidziana część handlowa i usługowa. Pewną niedogodność może stanowić stosunkowo mała liczba miejsc parkingowych w hali garażowej.

 

  niska zabudowa   Gdańsk, Jasień (7,2 km od centrum miasta)
  zróżnicowane metraże mieszkań   przystanki w pobliżu: Życzliwa, Jasień-Działki
  komórki lokatorskie   sklepy w pobliżu: Auchan, Leroy Merlin

Lokalizacja inwestycji Jasień Bulwary

Bulwary znajdują się niespełna 10 minut od centrum. Doskonałe skomunikowanie zapewnia osiedlu istniejąca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. Autobusy miejskie sprawnie łączą lokalizację z Wrzeszczem i Śródmieściem. Wygodną komunikację zapewnia też Pomorska Kolej Metropolitalna, której najbliższy przystanek Kiełpinek znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od osiedla.

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jasień Bulwary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Jasień Bulwary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Życzliwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jasień Bulwary w odległości 240 m znajduje się Fitness Leon.

Data publikacji: 05.07.2016

Data aktualizacji: 28.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie