Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Dąbrówki II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Księżnej Dąbrówki, oferowane bezpośrednio przez

Graz Deweloper

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Księżnej Dąbrówki 42

Osiedle Dąbrówki IIOsiedle Dąbrówki II

6 zdjęć

Osiedle Dąbrówki II
Osiedle Dąbrówki II
Osiedle Dąbrówki II
Osiedle Dąbrówki II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

31 - 59/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 872 m

Przystanek Tramwajowy - 1324 m

Przystanek Autobusowy - 306 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 1 placówka edukacyjna, 3 sklepy, 3 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 59 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Dąbrówki to najmłodsze dziecko naszej firmy. Idea osiedla powstała w wyniku głębokiej analizy potrzeb naszych klientów, szczecińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i możliwości finansowych potencjalnych klientów. Dzięki takiemu podejściu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie.

W pierwszym etapie inwestycji zaplanowaliśmy wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Dla komfortu mieszkańców wygospodarowaliśmy ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych.

Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, chodników oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla. Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla wyposażyliśmy w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowaliśmy rozbudowę infrastruktury osiedla. Szczególną troską otoczyliśmy naszych najmłodszych mieszkańców. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. W trosce o komfort mieszkańców zadbaliśmy o wygospodarowanie miejsc pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną. Pełna infrastruktura zaopatrzeniowa i społeczna zapewni sprawną organizację czasu i pozwoli na aktywny wypoczynek mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki II znajduje się na Stołczynie, ul. Księżnej Dąbrówki 42 (7.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Graz Deweloper.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dąbrówki II w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 59 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Graz Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki II?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dąbrówki II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 872 metrów od inwestycji Osiedle Dąbrówki II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dąbrówki II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 9 imienia komandora podporucznika Jana Grudzińskiego w odległości 519 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dąbrówki II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Interped w odległości 771 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 932 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dąbrówki II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 486 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 782 m znajduje się Odido, w odległości 794 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki II w odległości 541 m znajduje się boisko / kort, w odległości 557 m znajduje się boisko / kort, w odległości 941 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.10.2023
Data aktualizacji: 21.05.2024
Graz Deweloper logo

Graz Deweloper

Adres biura sprzedaży:

Plac Zgody 1A 70-472 Szczecin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023