Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Dąbrówki

Ta oferta bierze udział w konkursie

Nowe mieszkania w przyjaznej cenie !

Mieszkania na sprzedaż ul. Księżnej Dąbrówki, oferowane bezpośrednio przez

Graz Deweloper

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Księżnej Dąbrówki 36

Osiedle DąbrówkiOsiedle Dąbrówki

4 zdjęcia

Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

31 - 42/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

1 - 5

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 866 m

Przystanek Tramwajowy - 1330 m

Przystanek Autobusowy - 309 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 1 placówka edukacyjna, 4 sklepy, 3 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ławy fundamentowe beton B30 ściany fundamentowe beton B30 żelbetowe, monolityczne, izolowane przeciwwilgociowo ocieplone styropianem strop nad piwnicą monolityczny żelbetowy ściany kondygnacji mieszkalnych – cegła silikatowa stropy strunobeton konstrukcja dachu częściowo betonowa, częściowo drewniana, kryta papą tynki zewnętrzne i elewacje wykończone na gotowo, ocieplone systemowo

Stolarka okienna

okna PCV o współczynniku przenikalności 1.1

Drzwi zewnętrzne

drzwi wewnętrzne, wejściowe do mieszkań – typu antywłamaniowego

Posadzka

posadzka betonowa zatarta na gładko przygotowana do położenia podłogi

Ściany

tynki gipsowe kategorii III

Instalacje

instalacja elektryczna instalacja elektryczna trójfazowa do kuchenki elektrycznej instalacja telefoniczna instalacja internetowa instalacja TV instalacja domofonowa

Ogrzewanie

instalacje c.o. wyposażona w grzejniki – podłączona do lokalnej kotłowni gazowej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 42 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Dąbrówki to najmłodsze dziecko naszej firmy. Idea osiedla powstała w wyniku głębokiej analizy potrzeb naszych klientów, szczecińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i możliwości finansowych potencjalnych klientów. Dzięki takiemu podejściu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie.

W pierwszym etapie inwestycji zaplanowaliśmy wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Dla komfortu mieszkańców wygospodarowaliśmy ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych.

Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, chodników oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla. Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla wyposażyliśmy w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowaliśmy rozbudowę infrastruktury osiedla. Szczególną troską otoczyliśmy naszych najmłodszych mieszkańców. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. W trosce o komfort mieszkańców zadbaliśmy o wygospodarowanie miejsc pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną. Pełna infrastruktura zaopatrzeniowa i społeczna zapewni sprawną organizację czasu i pozwoli na aktywny wypoczynek mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki znajduje się na Stołczynie, ul. Księżnej Dąbrówki 36 (7.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Graz Deweloper.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dąbrówki w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 42 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Graz Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla u zbiegu ulic Księżnej Dąbrówki i Nad Odrą zapewnia dogodny dostęp do szlaków komunikacyjnych prowadzących zarówno do północnych części Szczecina jak i Polic.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dąbrówki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 866 metrów od inwestycji Osiedle Dąbrówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dąbrówki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 9 imienia komandora podporucznika Jana Grudzińskiego w odległości 517 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dąbrówki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Interped w odległości 766 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 927 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dąbrówki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 491 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 779 m znajduje się Odido, w odległości 788 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki w odległości 538 m znajduje się boisko / kort, w odległości 554 m znajduje się boisko / kort, w odległości 937 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.04.2014
Data aktualizacji: 20.05.2024
Graz Deweloper logo

Graz Deweloper

Marta GRUSZKA

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

Plac Zgody 1A 70-472 Szczecin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023