Osiedle Dąbrówki

4 zdjęcia

Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki
Osiedle Dąbrówki

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dąbrówki dostępnych jest 10 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ławy fundamentowe beton B30 ściany fundamentowe beton B30 żelbetowe, monolityczne, izolowane przeciwwilgociowo ocieplone styropianem strop nad piwnicą monolityczny żelbetowy ściany kondygnacji mieszkalnych – cegła silikatowa stropy strunobeton konstrukcja dachu częściowo betonowa, częściowo drewniana, kryta papą tynki zewnętrzne i elewacje wykończone na gotowo, ocieplone systemowo

Stolarka okienna

okna PCV o współczynniku przenikalności 1.1

Drzwi zewnętrzne

drzwi wewnętrzne, wejściowe do mieszkań – typu antywłamaniowego

Posadzka

posadzka betonowa zatarta na gładko przygotowana do położenia podłogi

Ściany

tynki gipsowe kategorii III

Instalacje

instalacja elektryczna instalacja elektryczna trójfazowa do kuchenki elektrycznej instalacja telefoniczna instalacja internetowa instalacja TV instalacja domofonowa

Ogrzewanie

instalacje c.o. wyposażona w grzejniki – podłączona do lokalnej kotłowni gazowej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 59 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Dąbrówki to najmłodsze dziecko naszej firmy. Idea osiedla powstała w wyniku głębokiej analizy potrzeb naszych klientów, szczecińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i możliwości finansowych potencjalnych klientów. Dzięki takiemu podejściu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne osiedle energooszczędnych budynków zlokalizowanych w dzielnicy Stołczyn z widokiem na malownicze dorzecze Odry i Jezioro Dąbie.

W pierwszym etapie inwestycji zaplanowaliśmy wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Dla komfortu mieszkańców wygospodarowaliśmy ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych.

Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, chodników oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla. Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla wyposażyliśmy w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowaliśmy rozbudowę infrastruktury osiedla. Szczególną troską otoczyliśmy naszych najmłodszych mieszkańców. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. W trosce o komfort mieszkańców zadbaliśmy o wygospodarowanie miejsc pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną. Pełna infrastruktura zaopatrzeniowa i społeczna zapewni sprawną organizację czasu i pozwoli na aktywny wypoczynek mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki znajduje się na Stołczynie, ul. Księżnej Dąbrówki (7.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Graz Deweloper.

Inwestycja Osiedle Dąbrówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dąbrówki w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 59 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Graz Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla u zbiegu ulic Księżnej Dąbrówki i Nad Odrą zapewnia dogodny dostęp do szlaków komunikacyjnych prowadzących zarówno do północnych części Szczecina jak i Polic.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dąbrówki?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dąbrówki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Dąbrówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nad Odrą.

Data publikacji: 11.04.2014
Data aktualizacji: 06.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Stołczynie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: