Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Szczecin, Północ, Bukowo

97 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Północ
  1 kw. 2024

  Nowa Północ

  ul. Sobola/Świątkiewicza , Stołczyn, Północ, Szczecin(7.2 km od centrum)
  Ronson Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Orczykowa
  Oferta archiwalna
  Kameralne osiedle „Orczykowa” położone jest na niewielkim wzniesieniu, w odległości około 7,5 km od centrum Szczecina przy ul. Orczykowej – między ulicami Jerzego Szajnowicza-Iwanowa i Nehringa, w cichej, zielonej oraz spokojnej dzielnicy “Północ”, do której od wschodu przylega jezioro Dąbie. Z terenu osiedla rozciąga się piękny widok na jezioro Dąbie.Na osiedlu powstanie 11 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch pięter oraz poddasza, w których usytuowane będą mieszkania 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 37 do 66 m².Budynki zaprojektowano w nowoczesnym stylu i przyjemnej kolorystyce, z oknami trzy-szybowymi. Mieszkania parterowe zostaną wyposażone w zewnętrzne rolety z pełnym elektrycznym sterowaniem oraz będą miały dostęp do przyległych ogródków. Do wszystkich mieszkań zostanie doprowadzone okablowanie pod instalację domofonową.Inwestycja Orczykowa spełni oczekiwania wszystkich, którzy za rozsądną cenę poszukują wysokiego standardu mieszkania w spokojnej, zielonej dzielnicy.Docelowo zamierzamy wybudować 11 budynków z 118 mieszkaniami, w metrażach od 35 do 93 m². W pierwszym etapie powstanie 7 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch pięter oraz poddasza, w których usytuowane będą mieszkania 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 37 do 66 m².

  Orczykowa

  od 5 390 zł/m2
  ul Orczykowa 1 , Bukowo, Północ, Szczecin(6.9 km od centrum)
  PJ Construction Sp. z o.o. Sp. K.
 • Villa Faro
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny kameralny budynek usługowy z lokalami użytkowymi z garażem i miejscami postojowymi na zewnątrz.Na trzech kondygnacjach naziemnych mają Państwo możliwość wyboru jednego z pięciu zróżnicowanych rozkładowo lokali użytkowych o powierzchni od 54 do 74 m kw., z ogrodem na parterze lub balkonami na piętrach. Budynek o nowoczesnej architekturze i kolorystyce, z dachem dwuspadowym oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń światłem zewnętrznym.Inwestycję cechuje dbałość o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych użytkowania lokali na miarę dzisiejszych oczekiwań przez przyszłych ich właścicieli. Standard lokali obejmuje wykonanie: ogrzewania podłogowego w każdym z pomieszczeń, rozprowadzenie instalacji do montażu osprzętu inteligentnej automatyki SMART oraz instalacji światłowodowej zapewniającej szybki dostęp do Internetu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów nasze lokale będą tanie w późniejszej eksploatacji. Wejście do każdego z lokali odbywa się z klatki schodowej o podwyższonym standardzie. W budynku wydzielono pomieszczenie na składowanie odpadów segregowanych. Przyszli użytkownicy Villi Faro będą mieli możliwość swobody w parkowaniu pojazdów na terenie zaprojektowanych miejsc postojowych przy budynku od strony ulicy lub w garażu, za dodatkową opłatą.Atutem inwestycji jest jej położenie. Malownicza dzielnica Bukowo i sąsiedztwo Wzgórz Warszewskich, w północnej części Szczecina oraz kameralna zabudowa domów jednorodzinnych z dala od zgiełku dużych zatłoczonych osiedli mieszkaniowych. Bogate zaplecze usługowe zapewnią takie sieci jak Tesco, Netto czy Biedronka. W pobliżu znajdują się również: apteka, kościół, punkt przedszkolny, oraz wyśmienita kawiarnia “Coś słodkiego”.Okolicę cechuje cisza i sielska atmosfera, sprzyjająca spacerom i tak bardzo potrzebnemu wypoczynkowi. Kolejnym ważnym atutem jest bliskość budowanej obwodnicy północnej, która znacznie usprawni wszystkim okolicznym mieszkańcom wyjazd z miasta.Ofertę szczególnie kierujemy do osób przedsiębiorczych, które zainteresowane są zakupem lokali pod wynajem m. in.: dla pracowników i menadżerów firm, rodzin i osób, które na co dzień wynajmują mieszkania, a także firm poszukujących stałej siedziby. Nasza inwestycja sprzedawana jest z 23% stawką VAT. Istnieje więc możliwość odliczenia całej kwoty. Termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2020 roku.

  Villa Faro

  od 5 900 zł/m2
  ul. Średnia 22 , Bukowo, Północ, Szczecin(7.2 km od centrum)
  Empirium Deweloper Sp. z o.o.
 • Nehringa - etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy.

  Nehringa - etap II

  od 4 300 zł/m2
  ul. Nehringa 6A, 6b , Bukowo, Północ, Szczecin(6.4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Nehringa
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy, możliwość zakupu lokali w programie MDM.

  Nehringa

  od 4 200 zł/m2
  ul. Nehringa 4B, 4C , Bukowo, Północ, Szczecin(6.4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Brzozowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  “Brzozowe Wzgórze” to nowa propozycja kameralnego osiedla  przy ulicy Kolonistów w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum, spokój oraz malownicze widoki na lasy, panoramę Szczecina i rozlewisko Odry.Projektanci zadbali, aby architektura i kolorystyka osiedla doskonale komponowała się  z otoczeniem. Tarasowo schodzące układy zabudowy tworzą kameralne przestrzenie publiczne. Komunikację i parkingi wyprowadzono  na zewnątrz osiedla, co z pewnością zapewni spokój i bezpieczeństwo jego przyszłym mieszkańcom.                            Na osiedlu “Brzozowe Wzgórze“  oferujemy  Państwu  mieszkania o powierzchni  od  34  do  88  mkw w atrakcyjnej cenie  w standardzie wykonania “pod klucz” i w stanie deweloperskim oraz samodzielne garaże o powierzchni od  17 do 26 mkw.W zakresie wykonania “pod klucz“  zakupują Państwo mieszkanie z kompleksowo urządzoną  łazienką – z armaturą, oświetleniem i lustrem, panele podłogowe w pokojach i hallu, płytki podłogowe w kuchni oraz wszystkie drzwi wewnętrzne.Mieszkania  zaprojektowano  z  dbałością  o  estetykę i funkcjonalność, z zachowaniem wysokich  standardów  jakości, bezpieczeństwa i ekologii.Zapraszamy Państwa do obejrzenia przykładowych aranżacji wnętrz oraz zdjęć z budowy.                Na mocy umów o współpracy z bankami, możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę kredytową i wybranie najlepszej oferty.  Dopilnujemy, aby procedura  przebiegła  szybko  i  sprawnie.

  Brzozowe Wzgórze

  ul. Kolonistów , Bukowo, Północ, Szczecin(6.9 km od centrum)
  Status Dom Sp. z o.o.

Informacje o Bukowie

W Bukowie dostępnych jest 97 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Bukowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 78 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (7 mieszkań).
 • 2-pokojowe (44 mieszkania).
 • 3-pokojowe (37 mieszkań).
 • 4-pokojowe (9 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bukowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bukowie kosztuje 242 637 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Bukowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: