Aleja Jesionowa

9 zdjęć

Aleja Jesionowa
Aleja Jesionowa
Aleja Jesionowa
Aleja Jesionowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aleja Jesionowa dostępnych jest 14 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (14)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 284 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Mieszkania wykończone

Ogrzewanie

kotłownia gazowa

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (50): od 2.72 do 4.09 mkw w cenie 3500 PLN / mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca): 27900 PLN - pojedyncze, 38900 PLN - podwójne (zależne). Przewidziano do każdego mieszkania. Zakup miejsca postojowego obligatoryjny..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse.

Powierzchnie mieszkań:

od 59 do 100 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 494 905 do 796 511 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 947 do 11 400 zł.

Opis płatności:

przy umowie przedwstępnej płatność wynosi 10% wartości zakupu. możliwa jest umowa końcowa natychmiast, pod warunkiem zapłaty całości wartości zakupu przed podpisaniem umowy..

Warunki rezerwacji:

możliwa rezerwacja mieszkania na 30 dni. opłata rezerwacyjna 1% całkowitej wartości zakupu brutto, w całości przechodząca na wartość zakupu mieszkania, lub w całości przepadająca w razie wycofania się..

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 9 do 11 zł/m².

Opis inwestycji

Aleja Jesionowa, czyli Kameralna Rezydencja na Partynicach, to budynek wolnostojący w otoczeniu zieleni: w sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych Toru Wyścigów Konnych, oraz parków, skwerów Partynic i Ołtaszyna. W odległości spaceru znajduje się wiele eleganckich restauracji i kawiarni, przedszkoli, szkół, aptek, sklepów i wszystkich potrzebnych usług. Do przystanków MPK dojść można w minutę, jest też łatwy i wygodny dojazd do alei Karkonoskiej, która prowadzi do centrum i za miasto.

Aleja Jesionowa została stworzona dla tych, którzy cenią przestrzeń, wygodę, zdrowie, bezpieczeństwo, zieleń i ekologię. Do mieszkań na parterze przynależą tarasy i patia, a wszystkie pozostałe lokale posiadają przestrzenne balkony, na które prowadzą wielkie portfenetry. Do każdego mieszkania przygotowano komórkę lokatorską oraz miejsca postojowe: pojedyncze oraz rodzinne.

Na inwestycję składa się 50 słonecznych apartamentów w stanie deweloperskim o powierzchniach od 35 do 100 m², z wysokim stropami i dużymi oknami. Dostępne są przestronne mieszkania dwupokojowe bądź trzy- i czteropokojowe, dwupoziomowe. Wodę do wszystkich apartamentów dostarcza własny system filtrowania, a do wykończenia wykorzystano ekologiczne farby i materiały najwyższej jakości.

Ogrodzona i monitorowana przestrzeń Alei Jesionowej to rozległe podwórze z placem zabaw, trawnikiem, parkingiem dla rowerów, a nawet miejscem do trenowania gry w golfa.

W ramach oferty:

• Mieszkania 3-pokojowe oraz 4-pokojowe, dwupoziomowe z balkonami lub ogródkami i patio,

• Do każdego mieszkania komórki lokatorskie, miejsca postojowe pojedyncze i podwójne

Co nas najbardziej wyróżnia na tle konkurencji:

- budynek jest już ukończony, odebrany i oddany w użytkowanie – nie trzeba na nic czekać, nie będzie opóźnień, a wszystkiego można obejrzeć i dotknąć :)

- wysokie stropy – ponad 280 cm, co daje poczucie jeszcze większej przestrzeni;

- obszerna (0.33 ha!) i dobrze zaaranżowana działka: drzewa, krzewy, bluszcze, przyjemny widok z okna, daleko od sąsiadów z którejkolwiek strony – kilkadziesiąt metrów w każdą stronę

- wielkie balkony / tarasy / ogródki

- naokoło nic nowego już się nie wybuduje – zawsze będzie cicho i czysto!

- własne ogrzewanie, własne filtrowanie wody

Inwestycja Aleja Jesionowa znajduje się na Partynicach, ul. Zwycięska 14 (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Gradi Invest.

Inwestycja Aleja Jesionowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleja Jesionowa w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 100 metrów kwadratowych, w cenie od 7 947 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 72 m2 w cenie od 494 905 zł (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 100 m2 w cenie od 595 329 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Gradi Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich od 2.72 do 4.09 mkw w cenie 3500 PLN / mkw.

Lokalizacja inwestycji

Aleja Jesionowa powstała w prestiżowej lokalizacji przy ul. Zwycięskiej 14. Znajduje się w sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych Toru Wyścigów Konnych, oraz parków, skwerów Partynic i Ołtaszyna. Spacerem dotrzemy do wielu eleganckich kawiarni i restauracji z kuchnią z całego świata, przedszkoli, szkół, aptek, sklepów, wszystkich potrzebnych usług. Do przystanków MPK prowadzących w różnych kierunkach dojdziemy w minutę. Jednocześnie mamy łatwy i wygodny dojazd do alei Karkonoskiej, która prowadzi do centrum i za miasto.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Jesionowa?

Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Jesionowa? Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Jesionowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Aleja Jesionowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - rondo św. Ojca Pio, z którego odjeżdżają 4 autobusy do centrum miasta

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Jesionowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Jesionowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Young Leders Early Education Academy w odległości 160 m, Przedszkole nr 23 w odległości 250 m, Punkt Przedszkolny Tomcio Paluch w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Jak daleko jest do najbliższego sklepu? Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Jesionowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20m znajduje się Auchan, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Jesionowa w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.09.2022
Data aktualizacji: 23.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Partynicach

Oferty na Partynicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: