Hawelańska

Oferta archiwalna

Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Hawelańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hawelańska

5 zdjęć

Hawelańska
Hawelańska
Hawelańska
Hawelańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 302 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Hawelańska logo

Po sukcesie poprzednio zrealizowanych inwestycji przy ulicach: Milczańskiej i Stróżyńskiego oraz domów w zabudowie bliźniaczej na Morasku, deweloper rozpoczyna budowę kolejnego kompleksu mieszkaniowego przy ul. Hawelańskiej.

Umiejscowienie nie jest przypadkowe, zostało wybrane na podstawie analizy oczekiwań mieszkańców Poznania.

Największym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oraz duża odległość między budynkami.

O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje duża ilość tras rowerowych, niedalekie położenie terenów rekreacyjnych i widokowych w Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską.

Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań czteropokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek, taras lub balkon.

Inwestycję charakteryzują:

• ciekawa i nowoczesna architektura osiedla

• duże odległości między budynkami

• elewacje szklane w wybranych miejscach na ostatnich kondygnacjach

• wysokiej jakości windy

• ogródki do 175 m2, balkony do 32 m2

• zagospodarowany zielony dziedziniec z placem zabaw

• bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych (Park Cytadela i Dolina Warty), sąsiedztwo ścieżek rowerowych wiodących do centrum Poznania

• przy inwestycji planowany jest projekt trasy: Tramwaj na Naramowice

• szybka komunikacja autobusowa i samochodowa do centrum miasta

• mieszkania z aneksami kuchennymi i odrębnymi, jasnymi kuchniami

• komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne i w hali garażowej

Pierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.

W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.

Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 900 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

Inwestycja Hawelańska znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska null (4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez GGW Development.

Inwestycja Hawelańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 302 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hawelańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GGW Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Największym atutem tej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania. O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje bliskość tras rowerowych, niedalekie położenie Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań pięciopokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hawelańska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hawelańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Hawelańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczy Młyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hawelańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 134 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hawelańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Netto, w odległości 510 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starych Winogradach

Oferty na Starych Winogradach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: