Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Witaj

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarnucha, oferowane bezpośrednio przez

Osiedle Witaj

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Czarnucha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1823 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle WitajOsiedle Witaj

8 zdjęć

Osiedle Witaj
Osiedle Witaj
Osiedle Witaj
Osiedle Witaj

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (165 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Opis inwestycji

Osiedle Witaj logo

Osiedle Witaj to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany z dala od zgiełku miasta, w zielonej części dzielnicy Naramowice w Poznaniu. Całość stanowić będzie nowoczesna zabudowa wraz z starannie zaprojektowaną strefą rekreacyjno-wypoczynkową.

Wizytówką osiedla będzie duże wewnętrzne Patio realizowane w kolejnych etapach. Będzie to miejsce sprzyjające relaksowi wśród misternie dobranych gatunków roślin ozdobnych oraz służyć przyjaznym relacjom sąsiedzkim. Niezależnie od tego czy lubisz odpoczywać w towarzystwie, czy samemu pochłonięty lekturą odnajdziesz tu spokój ,w ładnym przestronnym ogrodzie pełnym drzew, rozmaitych krzewów oraz części wypoczynkowych. Najmłodsi mieszkańcy też nie będą mieli czasu na nudę. Zaprojektowany plac zabaw sprawi dzieciom nieopisaną radość i umożliwi beztroską zabawę pod okiem rodziców.

Architekturę budynku I etapu cechuje połączenie prostej formy architektonicznej z wykorzystaniem niebanalnych rozwiązań wykończenia, takich jak perforowane balustrady w różnym stopniu intensywności prześwitów. Kolorystyka elewacji to głównie biel wzbogacona barwami antracytu i szarości, które tworzą harmonię z naturalnym otoczeniem okolicy.

Osiedle Witaj w swojej ofercie posiada 110 mieszkania dwu- trzy – oraz czteropokojowe o metrażach od 37 do 87 m². Dodatkową przestrzeń lokali na wyższych kondygnacjach stanowić będą przestronne balkony, a dla lokali na parterze ogródki oddzielone żywopłotem od części wspólnych. Wygodne parkowanie umożliwią miejsca postojowe naziemne.

Atuty:

- Przestronne mieszkania od 37 do 87 m²

- Planowana linia tramwajowa tuż przy inwestycji

- Spokojna i zielona dzielnica Poznania

- Starannie zaprojektowany teren oraz architektura osiedla

- Bliskość terenów rekreacyjnych i sportowych

- Miejsca postojowe naziemne

Inwestycja Osiedle Witaj znajduje się na Naramowicach, ul. Czarnucha (5.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Osiedle Witaj.

Inwestycja Osiedle Witaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Witaj nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Witaj przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (165 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Witaj powstaje w spokojnej części Naramowic, na wielkiej polanie przy ul. Czarnucha. Dostępność okolicznych terenów zielonych oraz miejskiej infrastruktury sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Znajdujące się w niedalekiej odległości urokliwe Łąki Nadwarciańskie sprzyjają rekreacji i rodzinnym spacerom. Dzika plaża, Stawy Młyńskie, łowiska i Rezerwat Przyrody Żurawiniec to idealne miejsca na weekendowy odpoczynek. Nie brakuje tu również ciekawych tras biegowych i rowerowych dla zwolenników aktywnego stylu życia.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Witaj?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Witaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2044 metrów od inwestycji Osiedle Witaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Karolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Witaj znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witaj znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Zamoyskich w Rokietnicy - Technikum w Poznaniu w odległości 386 m, Technikum w Poznaniu w odległości 431 m, przedszkole w odległości 528 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Witaj jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: COREclinic w odległości 544 m, Psychiatra w odległości 558 m, Centrum Medyczne Rubież 14 w odległości 568 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Witaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 475 m znajduje się Wachowiak, w odległości 539 m znajduje się Groszek, w odległości 549 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witaj w odległości 392 m znajduje się boisko / kort, w odległości 400 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.10.2021
Data aktualizacji: 15.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023