Lubiniecka 2

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubiniecka, oferowane bezpośrednio przez FK Development Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Lubiniecka 2

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Lubiniecka 2

7 zdjęć

Lubiniecka 2
Lubiniecka 2
Lubiniecka 2
Lubiniecka 2

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Lubiniecka 2 logo

Inwestycja Lubiniecka 2 znajduje się na Grochowie, ul. Lubiniecka 2 (6.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez FK Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubiniecka 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FK Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc): zakup nie jest obowiązkowy.
Udogodnienia:
internet, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubiniecka 2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubiniecka 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Lubiniecka 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szembeka 08.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubiniecka 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubiniecka 2 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 150 m, Punkt przedszkolny Integracyjny Tajemniczy Ogród w odległości 180 m, Przedszkole nr 331 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubiniecka 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Petra Medica w odległości 360 m, Reh-Medica w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubiniecka 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Szklana Pogoda 24h, w odległości 150 m znajduje się Monopolowy "Rowis", w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubiniecka 2 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.10.2021
Data aktualizacji: 14.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: