Apartamenty Podleśna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podleśna, oferowane bezpośrednio przez ELMIS GK Sp. z o.o. sp.j.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Podleśna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Podleśna

10 zdjęć

Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna
Apartamenty Podleśna

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej. Stylowa architektura obiektu wpływa na jego unikalny charakter. Atutem położenia inwestycji jest zachowanie równowagi pomiędzy dostępnością centrum miasta, a mieszkaniem w spokojnej, wyjątkowo zielonej części Stolicy.W kameralnym budynku będzie się mieścić 31 komfortowych, przestrzennych apartamentów (jedno- lub dwupoziomowych) o zróżnicowanej powierzchni od 34,2m2 do 142,1m2. Inwestor przy realizacji tego projektu postawił na wysoki standard wykończenia i funkcjonalność lokali, a także przestrzeni wspólnej. Budynek będzie wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, pod okiem sprawdzonych specjalistów.Mieszkańcy Apartamentów Podleśna mogą liczyć na szybkie połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy dzięki bliskiemu położeniu ul. Marymonckiej oraz Wisłostrady. Zaletą lokalizacji jest również dostępność komunikacji miejskiej: stacji metra Słodowiec, linii autobusowych i tramwajowych.Niewielka liczba lokali w budynku, podziemne garaże, recepcja, zastosowanie cichobieżnej windy oraz liczne sąsiedztwo terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych to elementy wpływające bezpośrednio na poczucie luksusu i wygodę.  Płatność w ratach w miarę postępu prac na budowie Wysoki standard budynku Nowoczesna architektura Doskonała lokalizacja Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy Bliskość terenów zielonych – Las Bielański i Park Kaskada

Inwestycja Apartamenty Podleśna znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. sp.j.

Inwestycja Apartamenty Podleśna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Podleśna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 38000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Podleśna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Podleśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klaudyny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Podleśna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XLI Liceum Ogólnokształcące w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch w odległości 260 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Podleśna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia SPZZLO Żoliborz w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Podleśna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się mini Delikatesy abc, w odległości 310 m znajduje się Owoce - Warzywa, w odległości 330 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Podleśna w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.01.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: