Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maciejki, oferowane bezpośrednio przez

Dynamic Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zespół willowy Zielona Polana - etap 4BZespół willowy Zielona Polana - etap 4B

3 zdjęcia

Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B
Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B
Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • własny akwen
  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Jedno miejsce jest gratis, drugie trzeba dokupić za 10 000 zł netto

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Zespół Willowy “Zielona polana” to nowoczesne osiedle o zabudowie willowej w podwyższonym standardzie położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Nowej Woli w gminie Lesznowola przy ul. Maciejki.

Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura zanurzona w soczystej zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Są to ekskluzywne domy o śródziemnomorskiej architekturze z własnymi ogrodami. Cechą charakterystyczną wszystkich budynków jest nowoczesność, prosta bryła budynku z dużymi oknami i balkonem. Na parterze znajduje się przestronny, dobrze oświetlony salon z możliwością podłączenia kominka, jadalnia, kuchnia, toaleta. Pierwsze piętro zajmuje łazienka i trzy sypialnie.

Na powierzchni ok 20 ha. szczęśliwi mieszkańcy będą mieli do dyspozycji:

• Własny park

• Fontanny

• Altany

• Place zabaw

• Kameralne oświetlenie

• Tereny rekreacyjne w niedalekiej odległości: boisko, kort tenisowy, jeziora, lokale usługowe, sklepy, restauracje oraz przedszkole i klub fitness.

Wszystko to idealnie skomunikowane siecią wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych oraz dróg rowerowych.

Na terenie inwestycji znajduje się zbiornik wodny (staw) który został przeprojektowany i jest zagospodarowany jako zielony teren rekreacyjny dla mieszkańców będący oazą spokoju i odpoczynku. W projekcie modernizacyjnym stawu przewidziano zarybienie co da mieszkańcom możliwość wędkowania, a także bezpośredni kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się kompleksy leśne oraz stadniny koni. Każdy aktywny mieszkaniec ma możliwość uprawiania szeregu sportów jak : jeździectwo, tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, wędkarstwo, pływanie oraz turystyka piesza i rowerowa.

To co należy podkreślić to doskonała lokalizacja naszej inwestycji która umiejscowiona jest na obrzeżach południowych Ursynowa, blisko węzłów komunikacyjnych (Puławska, Al. Krakowska) w pobliżu kolejka WKD którą dotrzemy w 15 minut do centrum Warszawy ze stacji Warszawa-Jeziorki.

To idealne miejsce do życia dla wszystkich którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko.

Biuro sprzedaży czynne jest 6 dni w tygodniu.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B znajduje się w Nowej Woli, ul. Maciejki (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dynamic Development Sp. z o.o.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamic Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2133 metrów od inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Dziecka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w odległości 856 m, przedszkole w odległości 863 m, Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Truskawkowo w odległości 949 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 876 m znajduje się Wisienka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 4B w odległości 964 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 12.07.2021
Data aktualizacji: 02.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023