Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dynamic Development Sp. z o.o. logo

Dynamic Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Mysiadło, Nowa Wola ul.Plonowa 24
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Dynamic Development to firma rodzinna o kapitale w 100% pochodzącym z Polski. Pod obecną nazwą działamy od 2006 roku, jednak nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest znacznie dłuższe. Budujemy kameralne osiedla i apartamentowce już od ponad 20 lat!

Jesteśmy firmą z bogatymi tradycjami rodzinnymi, co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwoliło nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby współczesnych Klientów. Wiemy dobrze, że nieruchomości mają być nie tylko użyteczne i funkcjonalne, ale także i nowoczesne.

Z wyżej wymienionych powodów, każdy z naszych projektów wyróżnia się trzema, najważniejszymi cechami: innowacyjnością, niekonwencjonalnością i unikalnością. Chcemy sprawić, by każda osoba znalazła miejsce, które bez większego zastanowienia może nazwać “domem”.

W ten sposób kreujemy nowoczesną rzeczywistość, a także wspieramy naszych Klientów w realizacji ich marzeń o wyjątkowym i bezpiecznym miejscu do życia.

Od początku naszej działalności wybudowaliśmy blisko 1000 lokali mieszkalnych i użytkowych, których łączna powierzchnia wynosi aż 40 tysięcy metrów kwadratowych. Oferowane przez nas mieszkania i domy to nieruchomości z różnych segmentów cenowych, które łączy jedno – możliwie najwyższa jakość, a także niebanalny design.

Jesteśmy kameralnym, butikowym deweloperem z Warszawy, który zrealizował wiele inwestycji nie tylko na terenie miasta, ale także w pobliskiej okolicy. Stawiamy przede wszystkim na bliski kontakt z Klientem tak, byśmy mogli wspólnie osiągnąć zamierzony cel i przybliżyć się do realizacji marzeń.

Posiadamy w sprzedaży 75 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Dom Hygge Twin
  4 kw. 2025
  Przygotowane przez nas nowe mieszkania mają zróżnicowany metraż. Są pośród nich takie, w których odnajdzie się duża rodzina z dziećmi oraz kawalerki i dwupokojowe lokale dobre dla 1- 2 osób. Chcemy, byś był usatysfakcjonowany zakupem, dlatego oferujemy aż 63 apartamenty do wyboru, o powierzchni od 27 m2 aż do 90,5 m2. Decydując się na zakup, zyskujesz: wykończenie na najwyższym poziomie – w

  Dom Hygge Twin

  od 20 428 /m2
  ul. Bobrowiecka 4B, Sielce, Mokotów, Warszawa(4.4 km od centrum)
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Zespół willowy Zielona Polana - etap 5
  4 kw. 2024

  Zespół willowy Zielona Polana - etap 5

  ul. Malwy 1, Nowa Wola, piaseczyński(1.6 km od Warszawy)
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Lake Village etap IV
  4 kw. 2024
  Niepowtarzalny kompleks willowy o podwyższonym standardzie w otoczeniu zieleni i prywatnego jeziora które nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i wyjątkowego charakteru. Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących komfort, wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które pozwolą cieszyć się z życia. Lake Village wyróżnia się znakomitym połączeniem komunikacyjnym z

  Lake Village etap IV

  od 8 873 /m2
  ul. Malwy, Nowa Wola, piaseczyński(1.6 km od Warszawy)
  Dynamic Development Sp. z o.o.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 11 inwestycji

Kontakt

Dynamic Development Sp. z o.o. logo
Dynamic Development Sp. z o.o.
piaseczyński, Mysiadło, Nowa Wola ul.Plonowa 24
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023