Zielone Zamienie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Stone Development sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Zamienie IV(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Zamienie, ul. Waniliowa (1.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 067/m2
  Zielone Zamienie IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 110
  Powierzchnia: 35 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  White Stone Development sp. z o.o.
 • Zespół willowy Zielona Polana - etap 3A(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki (1.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 081/m2
  Zespół willowy Zielona Polana - etap 3A
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 64 - 73 m2
  Liczba pokoi: 3
  Dynamic Development Sp. z o.o.
 • Wilgi Park(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi 15 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 115/m2
  Wilgi Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 64 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Zielone Zamienie

Mieszkania dopasowane do indywidualnych preferencji.Zielone Zamienie to kameralne, nowoczesne budynki o ciekawej architekturze zlokalizowane w miejscowości Zamienie przy ulicy Waniliowej . Inwestycja mieszkaniowa składa się z trzech niewielkich budynków o wysokości trzech pięter, wyposażonych w windy. W ofercie znajduje się 66 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Dużym atutem inwestycji są przestronne balkony oraz okna, które zapewniają dużo naturalnego światła w mieszkaniach. Do wszystkim mieszkań umiejscowionych na parterach przynależą duże, zielone ogródki. Inwestycja wyposażona jest w miejsca parkingowe przed budynkiem. Zielona okolica z niską zabudową to ciekawa alternatywa dla zatłoczonej stolicy zapewniająca mieszkańcom ciszę i odpoczynek. To miejsce, gdzie żyje się komfortowo i bezpiecznie. Okolicę wyróżnia starodrzew, subtelne alejki otulone roślinnością oraz zielona otwarta przestrzeń stwarzająca niepowtarzalny klimat miejsca. Dojazd do Centrum Warszawy nie będzie skomplikowany. W odległości 2 km znajduje się stacja PKP Jeziorki oraz pętla autobusowa.

Inwestycja Zielone Zamienie znajduje się w Zamieniu, ul. Waniliowa (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera White Stone Development sp. z o.o..

Inwestycja Zielone Zamienie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Zamienie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper White Stone Development sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (99 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (99 miejsc): 10 000 zł brutto.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Zamienie

Wymarzone miejsce dla osób kochających spokój i bliskość przyrody. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Zamienie przy ul. Waniliowej. Położenie inwestycji w gminie Lesznowola, pomiędzy Warszawą a Piasecznem pozwala cieszyć się mieszkańcom nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury, a jednocześnie umożliwia szybką i sprawną komunikację z biznesowym centrum stolicy na Mokotowie oraz innymi dzielnicami miasta. W pobliżu inwestycji mieszczą się przystanki autobusowe i stacja kolejowa PKP Jeziorki oraz drogi szybkiego ruchu S2, S79, S8. W niedalekiej przyszłości zostanie wybudowana droga ekspresowa S7, która połączy Grójec z Warszawą, a będzie przebiegać właśnie przez Zamienie. Lokalizacja Zielonego Zamienia pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kulturowych i towarzyskich jakie daje stolica, zaś z drugiej strony alternatywę w postaci cichej i spokojnej przystani z dala od zgiełku aglomeracji miejskiej. Komunikacja - Dojazd do Warszawy jest bardzo łatwy dzięki linii kolejowej, gdzie w 25 minut znajdziesz się w centrum miasta. Co ważne, stacja PKP Jeziorki znajduje się w pierwszej strefie biletowej co pozwala na duże oszczędności związane z dojazdami. ZTM planuje otworzyć linię SKM na trasie z Piaseczna do Warszawy. Zakupy - W okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych, m.in. Biedronka. Na większe zakupy można wybrać się do Centrum Handlowego Janki, Ursynowa czy pobliskiego Piaseczna. W niedalekiej odległości znajduje się również Fashion House Outlet Center. Odpoczynek - Zamienie to lokalizacja, w której możesz odpocząć. Spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone, czyli idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, aktywny wypoczynek z najbliższymi. Edukacja - W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się Gminne Przedszkole w Zamieniu. Szkoła podstawowa oraz gimnazjum znajduję się w pobliskim Mysiadle. Dzieci do szkoły dojeżdżają szkolnym autobusem.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 900 metrów od inwestycji Zielone Zamienie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zamienie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zamienie znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 850 m znajduje się Lewiatan, w odległości 850 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 850 m znajduje się Warzywko. Daszkowski P..

Data publikacji: 27.09.2016

Data aktualizacji: 11.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie