Zielone Zamienie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Waniliowa, oferowane bezpośrednio przez

White Stone Development sp. z o.o.

piaseczyński, Zamienie, ul. Waniliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 193 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielone Zamienie

4 zdjęcia

Zielone Zamienie
Zielone Zamienie
Zielone Zamienie
Zielone Zamienie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (99 miejsc) : 10 000 zł brutto

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zielone Zamienie logo

Mieszkania dopasowane do indywidualnych preferencji.

Zielone Zamienie to kameralne, nowoczesne budynki o ciekawej architekturze zlokalizowane w miejscowości Zamienie przy ulicy Waniliowej . Inwestycja mieszkaniowa składa się z trzech niewielkich budynków o wysokości trzech pięter, wyposażonych w windy. W ofercie znajduje się 66 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Dużym atutem inwestycji są przestronne balkony oraz okna, które zapewniają dużo naturalnego światła w mieszkaniach. Do wszystkim mieszkań umiejscowionych na parterach przynależą duże, zielone ogródki. Inwestycja wyposażona jest w miejsca parkingowe przed budynkiem. Zielona okolica z niską zabudową to ciekawa alternatywa dla zatłoczonej stolicy zapewniająca mieszkańcom ciszę i odpoczynek. To miejsce, gdzie żyje się komfortowo i bezpiecznie. Okolicę wyróżnia starodrzew, subtelne alejki otulone roślinnością oraz zielona otwarta przestrzeń stwarzająca niepowtarzalny klimat miejsca. Dojazd do Centrum Warszawy nie będzie skomplikowany. W odległości 2 km znajduje się stacja PKP Jeziorki oraz pętla autobusowa.

Inwestycja Zielone Zamienie znajduje się w Zamieniu, ul. Waniliowa (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez White Stone Development sp. z o.o.

Inwestycja Zielone Zamienie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Zamienie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Stone Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (99 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Wymarzone miejsce dla osób kochających spokój i bliskość przyrody.

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Zamienie przy ul. Waniliowej. Położenie inwestycji w gminie Lesznowola, pomiędzy Warszawą a Piasecznem pozwala cieszyć się mieszkańcom nieograniczonymi możliwościami spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury, a jednocześnie umożliwia szybką i sprawną komunikację z biznesowym centrum stolicy na Mokotowie oraz innymi dzielnicami miasta. W pobliżu inwestycji mieszczą się przystanki autobusowe i stacja kolejowa PKP Jeziorki oraz drogi szybkiego ruchu S2, S79, S8. W niedalekiej przyszłości zostanie wybudowana droga ekspresowa S7, która połączy Grójec z Warszawą, a będzie przebiegać właśnie przez Zamienie. Lokalizacja Zielonego Zamienia pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kulturowych i towarzyskich jakie daje stolica, zaś z drugiej strony alternatywę w postaci cichej i spokojnej przystani z dala od zgiełku aglomeracji miejskiej.

Komunikacja - Dojazd do Warszawy jest bardzo łatwy dzięki linii kolejowej, gdzie w 25 minut znajdziesz się w centrum miasta. Co ważne, stacja PKP Jeziorki znajduje się w pierwszej strefie biletowej co pozwala na duże oszczędności związane z dojazdami. ZTM planuje otworzyć linię SKM na trasie z Piaseczna do Warszawy.

Zakupy - W okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych, m.in. Biedronka. Na większe zakupy można wybrać się do Centrum Handlowego Janki, Ursynowa czy pobliskiego Piaseczna. W niedalekiej odległości znajduje się również Fashion House Outlet Center.

Odpoczynek - Zamienie to lokalizacja, w której możesz odpocząć. Spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone, czyli idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, aktywny wypoczynek z najbliższymi.

Edukacja - W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się Gminne Przedszkole w Zamieniu. Szkoła podstawowa oraz gimnazjum znajduję się w pobliskim Mysiadle. Dzieci do szkoły dojeżdżają szkolnym autobusem.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Zamienie?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Zamienie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1805 metrów od inwestycji Zielone Zamienie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Zamienie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zamienie znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Zamieniu w odległości 47 m, szkoła w odległości 75 m, Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 561 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Zamienie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 562 m znajduje się Żabka, w odległości 844 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Zamienie w odległości 672 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: