Młyny Królewskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ostroroga, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Ostroroga

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Młyny Królewskie

15 zdjęć

Młyny Królewskie
Młyny Królewskie
Młyny Królewskie
Młyny Królewskie

Najbliższe inwestycje

 • Dzielna 62
  od: 19 000 zł/m2

  Dzielna 62

  Ochnik Development

  Mieszkanie Nowolipki, Wola, Warszawa
  ul. Dzielna 62
  2.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 40-123 m2
  • Mieszkań: 22
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Koło Parków

  Apartamenty Koło Parków

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Koło, Wola, Warszawa
  ul. Ciołka 25
  4.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 26-121 m2
  • Mieszkań: 53
  • Pokoje: 1-5
 • Apartamenty Ludwiki

  Apartamenty Ludwiki

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Ludwiki 4A
  3.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 31-128 m2
  • Mieszkań: 159
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Młyny Królewskie logo

Specjalna oferta cenowa! Ostatnie mieszkania w super cenie!

Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie to inwestycja zlokalizowana w historycznej części warszawskiej Woli. Tuż przy ulicy Świętego Stanisława, Wawrzyszewskiej i Ostroroga powstaną cztery proste, elegancie bryły, które stworzą obraz nowoczesnego osiedla. Przyjazna architektura inspirowana historyczną tradycją Woli harmonijnie wkomponuje się w otoczenie, zaś jasne elewacje, drewnopodobne lub klinkierowe okładziny podkreślą nowoczesny charakter budynków. Na osiedlu znajdzie się pełna oferta mieszkań o najbardziej pożądanych rozkładach, zlokalizowanych w czterech budynkach o wysokości od 5 do 6 pięter. W sprzedaży dostępne są mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, umożliwiającym indywidualną aranżację zgodną z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców. Osiedle Młyny Królewskie oferuje zarówno jednopokojowe kawalerki o powierzchni od 32 m kw., jak również przestronne, czteropokojowe apartamenty o metrażu do 116 m kw. Wszystkie mieszkania gwarantują atrakcyjną integrację z naturą, zapełniając prywatne ogródki w mieszkaniach na parterze, a na wyższych kondygnacjach duże balkony, loggie lub tarasy, z których roztaczał się będzie widok na zieloną okolicę. Dla każdego mieszkańca przewidziano jedno miejsce postojowe. Dzięki zaś doskonałej lokalizacji, z osiedla zapewniona jest dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami Warszawy, której dodatkowym atutem będzie planowana druga linia metra. Współczesna architektura, naturalne walory lokalizacyjne, doskonała komunikacja z wybraną dzielnicą Warszawy – wszystko to stworzy pozytywną energię tego wyjątkowego miejsca. Zakończenie budowy budynków A, B i C planowane jest na 17.11. 2013, zaś budynku D na 15.01.2014 r.Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość licznych terenów zielonych, jak chociażby Parku Moczydło czy pięknego Parku Sowińskiego.

Inwestycja Młyny Królewskie znajduje się na Młynowie, ul. Ostroroga (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Młyny Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 287 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Młyny Królewskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 287 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna w układzie płytowo- ścienno- słupowym.

Dach

W formie stropodachu niewentylowanego. Pokrycie : papa termozgrzewalna, w miejscach przewidzianych w projekcie żwir, wybrane partie dachów jako dachy zielone, odwodnienie poprzez wpusty dachowe podgrzewane, obróbki blacharskie z blachy powlekanej.

Elewacja

Murowane i żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie, wykończone tynkiem cienkowarstwowym, malowane, wybrane partie elewacji wykończone okładzinami drewnopodobnymi, ceramicznymi.

Stolarka okienna

PCV, dwuszybowe, wyposażone w nawiewniki; skrzydła rozwieralne z okuciami obwiedniowymi, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkowa funkcją uchylania, w miejscach przewidzianych w projekcie skrzydła typu FIX (nieotwierane).

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C typu Gerda, Dierre.

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie: płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne, część tarasów płytki kamienne lub typu terazzo, balustrady zewnętrzne: stalowe z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego, ażurowe stalowe malowane, pełne (wylewane, murowane lub okładzinowane) – zgodnie z projektem, przegrody między balkonami: murowane, z płyt typu HDL, donice z przegrodą szklaną – zgodnie z projektem.

Posadzka

Szlichta betonowa.

Ściany

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany, wykończenie ścian w pomieszczeniach "mokrych" - tynki gipsowe nie malowane, zatarte na ostro.

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany na biało.

Parapety zewnętrzne

Przewidziane w projekcie.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna Instalacja wentylacyjna Instalacja kanalizacyjna Instalacja: telewizyjna, telefoniczna Instalacja domofonowa z osprzętem z możliwością rozbudowy o video domofon.

Ogrzewanie

Zasilane z sieci ciepłowniczej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, wyprowadzone podłączenia wod-kan do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna / natrysk).

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna – oświetleniowa, gniazda robocze, gniazda do podłączenia lodówki i zmywarki, instalacja trójfazowa do podłączenia kuchni elektrycznej, wyprowadzone podejścia wod-kan do podłączenia urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: (obowiązkowy). Cena: 30000 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młyny Królewskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyny Królewskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Młyny Królewskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Koło.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młyny Królewskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Królewskie znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 270 m, ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. NR 3 IM.GRAŻYNA BACEWICZ w odległości 510 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyny Królewskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Królewskie w odległości 320 m znajduje się Mrs.Sporty, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: