Osiedle Parkowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Semaforowa 31-, oferowane bezpośrednio przez Descont Developer Sp. z o.o. SK

Wrocław, Krzyki, Brochów, Ul. Semaforowa 31- 93

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Parkowe

5 zdjęć

Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe
Osiedle Parkowe

Najbliższe inwestycje

 • Green City
  Pod wynajem

  West Star Development

 • Murapol Zielona Toskania

  Murapol S.A.

 • Viva Jagodno etap II
  od: 7 144 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Parkowe jest inwestycja powstałą dla ludzi ceniących sobie spokój ciszę i uroki zielonych terenów. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Osiedle zostało zaprojektowane w sposóbzapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu. Jest to ogrodzony zespół 11-stu dwukondygnacyjnych budynków wyposażonych w garaże podziemne.Duża ilość zieleni na terenie osiedla oraz możliwość ulokowania placu zabaw dla dzieci w odległości zapewniającej komfort ciszy mieszkańcom osiedla.W dwóch budynkach znajdują się lokale usługowe częsciowo zaadoptowane na działalności gospodarcze. Atrakcyjność lokalizacji podnosi bezpośrednie sąsiedztwo Parku Brochowskiego. Dojazd do centrum miasta ok. 15-20 min.

W tym:53 mieszkania 1 pokojowe o pow. 33-41 m286 mieszkań 2 pokojowych o pow. 43-58 m268 mieszkań 3 pokojowych o pow. 67-98 m248 mieszkań 4 pokojowych o pow. 84-136m2

Inwestycja Osiedle Parkowe znajduje się na Brochowie (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Descont Developer Sp. z o.o. SK.

Inwestycja Osiedle Parkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 255 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Descont Developer Sp. z o.o. SK nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 255 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Parkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Semaforowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SILEZJAN w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 270 m, Przedszkole nr 51 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Parkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Specjalistyczny im. A.Falkiewicza w odległości 250 m, NZOZ "AR-MED" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowe w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: