Villa Neptun

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Villa sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 174 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wilno(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Wierna 24 (7 km od centrum Warszawy)
  Wilno
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 174
  Powierzchnia: 44 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 24 oferty
  Dom Development S.A.
 • Stacja Grochów(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Przeworska 7 (5.5 km od centrum Warszawy)
  Stacja Grochów
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 206
  Powierzchnia: 38 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 81 ofert
  Dom Development S.A.
 • Metro Targówek(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  RSM Praga

Opis Inwestycji

Villa Neptun

Villa Neptun jest siódmą inwestycją mieszkaniową zrealizowaną w ramach grupy Spółek City Villa. Kameralny 3-piętrowy budynek z 31 lokalami mieszkalnymi powstaje przy ul. Klukowskiej 52 na warszawskim Targówku. Inwestycja składa się z lokali 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 59 m².Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe, ścieżki rowerowe, zalew Bardowski oraz inne tereny rekreacyjne. Stacja PKP Zacisze-Wilno oraz linia autobusowa nr 170 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra Warszawa - Wileńska, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

Inwestycja Villa Neptun znajduje się na Elsnerowie, ul. Klukowska 52 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Villa sp. z o.o..

Inwestycja Villa Neptun została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Neptun pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Villa sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie komórki lokatorskie dostępne na poziomie garażu podziemnego o pow. od 2,5 do 4 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty: monolityczna płyta żelbetowa. Ściany konstrukcyjne: bloczki silikatowe typu „Silka”, żelbetowe wylewane. Stropy: monolityczne, żelbetowe.
Dach
Dach: płaski, stropodach na płycie żelbetowej, pokrycie z papy termozgrzewalnej.
Elewacja
Według projektu architektonicznego : wykończone tynkiem cienkowarstwowym na warstwie styropianu gr. 12/15 cm i podwójnej warstwie siatki z włókna. Parapety zewnętrzne: z blachy stalowej lakierowanej.
Stolarka okienna
Okna/ drzwi balkonowe - okna PCV, kolorystyka grafitowa na zewnątrz, wewnątrz białe, nawietrzaki sterowane ręcznie, szyby bez wymogu zwiększonej izolacyjności akustycznej. - na parterach zastosowano szyby antywłamaniowe P4.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe - antywłamaniowe, płytowe, pełne, o szerokości 90cm, z okładziną gładką, z progami; np. typu : Porta, Dierre, Gerda.
Balkony
Balkony: posadzki wykończone gresem mrozoodpornym , balustrady stalowe, podziały między balkonami i ściany boczne balkonów z płyty HPL - kolorystyka zgodnie z projektem architektonicznym wykonawczym.
Posadzka
Podłogi - wylewka cementowa zatarta na ostro na warstwach izolacji cieplnej i akustyczne styropianowej.
Ściany
Ściany działowe - murowane, tynk gipsowy kat. III, jednokrotnie malowany na biało (gruntowanie), w łazienkach tynk zatarty na ostro.
Sufity
Sufity – tynk gipsowy kat. III, jednokrotnie malowany na biało (gruntowanie).
Instalacje
Grzewcza: grzejniki centralnego ogrzewania panelowe, z zaworami i głowicami termostatycznymi w pokojach oraz „drabinkowe” w łazienkach. Instalacje wodne i kanalizacyjne: wykonane z PCV, PE lub PP, w rurach osłonowych, rozprowadzone i przygotowane pod „biały montaż” (bez „białego montażu”). Instalacje elektryczne: Tablice licznikowe zlokalizowane na korytarzu. Tablice lokalowe (w mieszkaniach) . Instalacje zabezpieczone wyłącznikami różnico-prądowymi. Osprzęt ramkowy. Instalacja domofonowa: panel przywoławczy przy wejściu do budynku. Kamera kolorowa, z opcją obrazu w podczerwieni. W lokalach mieszkalnych tylko słuchawka. Okablowanie z możliwością zastosowania wideofonów. Instalacja teleinformatyczna : rozprowadzona kablami światłowodowymi od poziomu garażu do skrzynki teletechnicznej położonej w pobliżu drzwi wejściowych do mieszkania. Instalacja telewizji DVB-T i TV-Sat: rozprowadzona z poziomu garażu do skrzynki teletechnicznej lokalowej. Instalacja odgromowa: wykonana zgodnie z normami PN-IEC 61024-1.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (24): komórki lokatorskie dostępne na poziomie garażu podziemnego o pow. od 2,5 do 4 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Neptun

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Neptun mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Villa Neptun znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bukowiecka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Marzenia do Spełnienia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Neptun składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 340 m znajduje się Gromulska, w odległości 350 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie