Villa Neptun

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Klukowska 52

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 169 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Neptun

3 zdjęcia

Villa Neptun
Villa Neptun
Villa Neptun

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: monolityczna płyta żelbetowa. Ściany konstrukcyjne: bloczki silikatowe typu „Silka”, żelbetowe wylewane. Stropy: monolityczne, żelbetowe.

Dach

Dach: płaski, stropodach na płycie żelbetowej, pokrycie z papy termozgrzewalnej.

Elewacja

Według projektu architektonicznego : wykończone tynkiem cienkowarstwowym na warstwie styropianu gr. 12/15 cm i podwójnej warstwie siatki z włókna. Parapety zewnętrzne: z blachy stalowej lakierowanej.

Stolarka okienna

Okna/ drzwi balkonowe - okna PCV, kolorystyka grafitowa na zewnątrz, wewnątrz białe, nawietrzaki sterowane ręcznie, szyby bez wymogu zwiększonej izolacyjności akustycznej. - na parterach zastosowano szyby antywłamaniowe P4.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe - antywłamaniowe, płytowe, pełne, o szerokości 90cm, z okładziną gładką, z progami; np. typu : Porta, Dierre, Gerda.

Balkony

Balkony: posadzki wykończone gresem mrozoodpornym , balustrady stalowe, podziały między balkonami i ściany boczne balkonów z płyty HPL - kolorystyka zgodnie z projektem architektonicznym wykonawczym.

Posadzka

Podłogi - wylewka cementowa zatarta na ostro na warstwach izolacji cieplnej i akustyczne styropianowej.

Ściany

Ściany działowe - murowane, tynk gipsowy kat. III, jednokrotnie malowany na biało (gruntowanie), w łazienkach tynk zatarty na ostro.

Sufity

Sufity – tynk gipsowy kat. III, jednokrotnie malowany na biało (gruntowanie).

Instalacje

Grzewcza: grzejniki centralnego ogrzewania panelowe, z zaworami i głowicami termostatycznymi w pokojach oraz „drabinkowe” w łazienkach. Instalacje wodne i kanalizacyjne: wykonane z PCV, PE lub PP, w rurach osłonowych, rozprowadzone i przygotowane pod „biały montaż” (bez „białego montażu”). Instalacje elektryczne: Tablice licznikowe zlokalizowane na korytarzu. Tablice lokalowe (w mieszkaniach) . Instalacje zabezpieczone wyłącznikami różnico-prądowymi. Osprzęt ramkowy. Instalacja domofonowa: panel przywoławczy przy wejściu do budynku. Kamera kolorowa, z opcją obrazu w podczerwieni. W lokalach mieszkalnych tylko słuchawka. Okablowanie z możliwością zastosowania wideofonów. Instalacja teleinformatyczna : rozprowadzona kablami światłowodowymi od poziomu garażu do skrzynki teletechnicznej położonej w pobliżu drzwi wejściowych do mieszkania. Instalacja telewizji DVB-T i TV-Sat: rozprowadzona z poziomu garażu do skrzynki teletechnicznej lokalowej. Instalacja odgromowa: wykonana zgodnie z normami PN-IEC 61024-1.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (24): komórki lokatorskie dostępne na poziomie garażu podziemnego o pow. od 2,5 do 4 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Neptun logo

Villa Neptun jest siódmą inwestycją mieszkaniową zrealizowaną w ramach grupy Spółek City Villa. Kameralny 3-piętrowy budynek z 31 lokalami mieszkalnymi powstaje przy ul. Klukowskiej 52 na warszawskim Targówku. Inwestycja składa się z lokali 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 59 m².

Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe, ścieżki rowerowe, zalew Bardowski oraz inne tereny rekreacyjne. Stacja PKP Zacisze-Wilno oraz linia autobusowa nr 170 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra Warszawa - Wileńska, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

Inwestycja Villa Neptun znajduje się na Elsnerowie, ul. Klukowska 52 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Neptun została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Neptun nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie komórki lokatorskie dostępne na poziomie garażu podziemnego o pow. od 2,5 do 4 m2.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Neptun?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Neptun mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Villa Neptun znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bukowiecka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Neptun znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Marzenia do Spełnienia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Neptun składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Elsnerowie

Oferty na Elsnerowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: