Villa Neptun II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ponarska, oferowane bezpośrednio przez City Villa sp. z o.o.

Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Ponarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 252 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Neptun II

3 zdjęcia

Villa Neptun II
Villa Neptun II
Villa Neptun II

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Villa Neptun II to propozycja, która sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom. Kameralna zabudowa inwestycji zlokalizowana przy ul. Ponarskiej w dobrze skomunikowanej i intensywnie rozwijającej się części Targówka gwarantuje wygodę na co dzień.

W budynku znajdują się lokale 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 47 do 86 m2. Metraże te dają odpowiednią swobodę i są idealne zarówno dla singli, par jak i rodzin. Przy projektowaniu każdego z nich, szczególny nacisk położono na funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do lokali parterowych przynależą zielone ogródki, zaś te, położone na wyższych kondygnacjach, dysponują balkonami. Na kondygnacji podziemnej mieści się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Villa Neptun II to wysoki standard wykonania i wykończenia budynku. Tutaj możesz zamieszkać na lata, ciesząc się komfortem o jakim od zawsze marzyłeś.

Inwestycja Villa Neptun II znajduje się na Elsnerowie, ul. Ponarska (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Neptun II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Neptun II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: cena: 26 000 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Okolica osiedla oferuje wszelkie udogodnienia, potrzebne na co dzień (sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, place zabaw), dostęp do komunikacji miejskiej (tylko 300 m do przystanku linii autobusowej nr 170, 600 m do stacji kolejowej PKP Zacisze-Wilno i 2,5 km do realizowanej obecnie stacji metra Trocka), a także liczne tereny rekreacyjne o ciekawie zagospodarowanej infrastrukturze.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Neptun II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Neptun II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Villa Neptun II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Zacisze-Wilno 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Neptun II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Marzenia do Spełnienia w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Neptun II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Neptun II w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2017
Data aktualizacji: 01.06.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: