Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Blue Sky Hotel

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Rakietowa, oferowane bezpośrednio przez

Blue Sky Hotel

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Rakietowa 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Blue Sky HotelBlue Sky Hotel

18 zdjęć

Blue Sky Hotel
Blue Sky Hotel
Blue Sky Hotel
Blue Sky Hotel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 107 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

We Wrocławskiej Strefie Biznesowej powstaje obiekt hotelowy w systemie condo będący propozycją skierowaną do osób, które chcą bezpiecznie ulokować swój kapitał i zarabiać w prężnie rozwijającym się sektorze gospodarki, jakim jest turystyka. Każdy apartament ma wyodrębnioną księgę wieczystą, a jego właściciel na mocy 15-letniej umowy z operatorem hotelu będzie czerpać 7% zyski od wartości nieruchomości netto. Co ważne, zyski te uwzględniają już koszty zarządzania operatora.

Hotel będzie integralną częścią istniejącej już bazy noclegowej zapewnianej przez Terminal Hotel, który od 2015 r. notuje ponad 70% obłożenie gości w skali roku, co inwestującym w BLUE SKY HOTEL**** daje gwarancję systematycznych zysków.

Jako że BLUE SKY HOTEL**** mieści na terenie Dynamic Congress Center Sp. z o.o., aktualnie rozbudowywanego nowoczesnego centrum konferencyjno-eventowego na Dolnym Śląsku, charakteryzuje się on doskonałą lokalizacją, która umożliwi szybki i dogodny dostęp do każdego innego miejsca na terenie kraju czy Europy. Zaledwie 2,3 km od inwestycji znajduje się lotnisko Wrocław-Strachowice obsługujące ruch krajowy i międzynarodowy. W pobliżu przebiega także Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która zapewnia swobodne połączenie z pozostałymi częściami miasta: w zaledwie kilkanaście minut można przedostać się stąd do centrum Wrocławia, Dworca Głównego czy Starego Miasta z jego urokliwymi zabytkami, kawiarniami i restauracjami. Niewątpliwym atutem inwestycji jest także fakt, że swoje siedziby w najbliższej okolicy mają największe międzynarodowe koncerny. Dzięki lokalizacji we Wrocławskiej Strefie Biznesowej oraz infrastrukturze Dynamic Congress Center Sp. z o.o., BLUE SKY HOTEL**** będzie więc odporny na sezonowość i koniunkturę w branży hotelarskiej.

W rozbudowywanym obecnie o zadaszoną halę sportowo-eventową Dynamic Congress Center Sp. z o.o. znajdować się będą:

> sale konferencyjne o łącznej powierzchni 6 tys. m2, z nieograniczoną możliwością aranżacji

> sala bankietowa o powierzchni 500 m2

> sala koncertowa na 4000 miejsc

> boisko o wymiarach 56 x 23 m wraz z trybunami, a także

> 3 małe boiska treningowe (30 x 20 m)

Powiększony kompleks konferencyjno-eventowy przy Rakietowej 33 we Wrocławiu będzie obejmował 310 miejsc noclegowych w 162 pokojach hotelowych. 107 nowopowstających apartamentów BLUE SKY HOTEL**** o powierzchni od 18 do 35 m2 usytuowano na 7 piętrach. Wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu łączą w sobie elementy jasnego drewna z kolorystyczną bazą granatu, szarości i bieli, dzięki czemu będzie można w nich zarówno komfortowo wypocząć, jak i popracować. Podłoga pokryta wykładziną, ściany pokryte okładziną oraz podwieszane sufity z wygłuszeniem dodatkowo zapewnią wyciszenie pomieszczenia.

W standardowym wyposażeniu apartamentów znajdziemy m.in.:

- łóżko 140x220 cm z możliwością rozdzielenia na dwa 70 x 220 cm

- szafki nocne mocowane do ściany

- kinkiety ścienne kierowane w dół

- szafy wnękowe typu komandor

- wieszaki ścienne

- fotel + mały stolik

- biurko + krzesło

- telewizor 40‘’

- barek

Większe apartamenty posiadają również:

- szezlong

- lampę stojącą

- lustro ścienne

- dodatkowy fotel

W toaletach oprócz standardowego wyposażenia znajdować się będą:

- kabina prysznicowa

- deszczownica z możliwością użycia zwykłej słuchawki prysznicowej

- wieszaki na ręczniki

- 50 cm blat pod lustrem

Na parterze BLUE SKY HOTEL**** zaplanowano reprezentacyjne foyer, recepcję, salę restauracyjną oraz bar Sky Blue. Na piętrze znajdować się zaś będzie przestrzeń biurowa i rekreacyjna. W podziemiach inwestycji przewidziano garaż, do którego z każdego poziomu budynku będzie można dostać się windą. Dodatkowo, ze względu na fakt, że obiekt będzie stanowił pokaźną bazę konferencyjno-eventową, przed budynkiem hotelu zabezpieczono wiele miejsc postojowych zarówno dla samochodów osobowych, jak i dla autokarów.

Termin zakończenia inwestycji: koniec 2019 roku.

Inwestycja Blue Sky Hotel znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Rakietowa 1 (7.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Blue Sky Hotel.

Inwestycja Blue Sky Hotel została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Blue Sky Hotel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blue Sky Hotel nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blue Sky Hotel?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Blue Sky Hotel mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1386 metrów od inwestycji Blue Sky Hotel znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Blue Sky Hotel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Blue Sky Hotel znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 22 w odległości 435 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 446 m, przedszkole w odległości 464 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Blue Sky Hotel jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pediatra Maciej Puławski w odległości 145 m, Twój Lekarz w odległości 456 m, NZOZ "Remedis" w odległości 468 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Blue Sky Hotel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 158 m znajduje się Hert, w odległości 176 m znajduje się Żabka, w odległości 227 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blue Sky Hotel w odległości 312 m znajduje się boisko / kort, w odległości 316 m znajduje się boisko / kort, w odległości 839 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.09.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023