Domy w Stokrotkach

Oferta archiwalna

Gdańsk, Chełm, ul. Jaworzniaków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy w Stokrotkach

7 zdjęć

Domy w Stokrotkach
Domy w Stokrotkach
Domy w Stokrotkach
Domy w Stokrotkach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję - Kameralny Zespół Budynków zlokalizowany w malowniczej części zabudowy Osiedla Jaworzniaków .

Są to niewielkie budynki czterorodzinne w zabudowie bliźniaczej . Zlokalizowane na pochyłości morenowego zbocza z widokiem na jezioro którego zagospodarowane zielone brzegi mogą stanowić zarówno jako zaplecze rekreacyjne jak i miejsce w którym można złapać oddech od miejskiego zgiełku podczas spokojnych spacerów .

Wszystkie mieszkania posiadają duży balkon . Istnieje możliwość dokupienia indywidualnego miejsca postojowego lub garażu wbudowanego w bryłę budynku, jak również komórki lokatorskiej w piwnicy.

Mieszkania na pierwszym piętrze mogą być sprzedawane wraz z przynależnym poddaszem do indywidualnego zagospodarowana (oczywiście możemy w tym pomóc).

Część mieszkań na parterze posiada bezpośrednie wyjście na przynależny prywatny teren zielony - ogródek .

Ogrzewanie lokali realizowane będzie z ekonomicznej kotłowni gazowej zlokalizowanej w piwnicy budynku .

Inwestycja Domy w Stokrotkach znajduje się w Chełmie, ul. Jaworzniaków null (6.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Axxeco.

Inwestycja Domy w Stokrotkach została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Domy w Stokrotkach nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Axxeco przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy w Stokrotkach?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Stokrotkach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Domy w Stokrotkach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elfów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy w Stokrotkach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Stokrotkach znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Krzyś w odległości 160 m, Punkt Przedszkolny Lisa Rudosława w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Stokrotkach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Stokrotkach w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Chełmie

Oferty w Chełmie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: