Nowy Targówek V

Mieszkania na sprzedaż ul. Miedza, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Miedza
Ceny od: 12 250 zł/m2
Nowy Targówek V

11 zdjęć

Nowy Targówek V
Nowy Targówek V
Nowy Targówek V
Nowy Targówek V

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek V dostępne są 32 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Promocje

 • Promocja

  Elastyczna oferta z gwarancją ceny!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Wygoda w zielonej okolicy

Nowy Targówek to nowoczesna i elegancka inwestycja, która powstaje na północny wschód od centrum Warszawy. Osiedle położone jest w zielonej okolicy pełnej terenów do spacerów oraz aktywnego wypoczynku. To świetna lokalizacja dla osób, które poszukują spokojnego, ale dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania w stolicy.

Kameralna przestrzeń

Najnowszy, V etap inwestycji obejmie jeden budynek. Na sześciu kondygnacjach powstanie 70 mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchniach od 35 do 96 mkw. Ponadto, na parterze zaprojektowano trzy lokale usługowe, co pozwoli na załatwianie codziennych spraw w pobliżu miejsca zamieszania. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 89 miejsc parkingowych, a pośród nich miejsca ogólnodostępne. Osoby poruszające się rowerem będą miały do dyspozycji boksy i stojaki dla jednośladów, a także rowerownie. Na terenie V etapu nie zabraknie również zieleni. Wewnętrzny dziedziniec, będzie stanowił przestrzeń do odpoczynku i relaksu dla dorosłych, a najmłodszych mieszkańców ucieszy bezpieczny plac zabaw gdzie będą mogli spędzać długie godziny na beztroskiej zabawie.

Połączenie natury i nowoczesności

Nowy Targówek doskonale wpisze się w zielony krajobraz pobliskiej okolicy. Inspirację barwami natury podkreślają zwłaszcza balkony oraz okna w kolorze naturalnego drewna. Nowoczesnego wyglądu elewacji dodadzą minimalistyczne wykończenia z elementami aluminium. Wysoki standard wykonania oraz elegancki design przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Osiedle dopasowane do Twoich potrzeb

Kompleks Nowy Targówek obejmie łącznie siedem etapów. Do tej pory oddane do użytku zostały cztery etapy inwestycji. W ofercie dostępne były 523 mieszkania o powierzchniach od 37 do 108 mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz loggie. Dachy budynków zostaną obsadzone roślinnością, co z lotu ptaka doda inwestycji naturalnego, organicznego charakteru.

Na terenie osiedla mieści się wiele lokali usługowych, gdzie mieszkańcy mogą załatwić najważniejsze sprawy.

Przestrzeń na relaks i zabawę

Na terenie inwestycji przewidziano atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń wspólną. Zaprojektowane chodniki, ławki, place zabaw i tereny zielone zachęcą mieszkańców do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrana roślinność doda naturalnego i przyjemnego wyglądu inwestycji. Osiedle będzie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy, a teren osiedla zostanie ogrodzony.

Inwestycja Nowy Targówek V znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Miedza (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek V w sprzedaży 32 nowe mieszkania o powierzchni od 42 do 90 metrów kwadratowych, w cenie od 12 250 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 48 m2 w cenie od 555 266 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 71 m2 w cenie od 725 460 zł (24 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 90 m2 w cenie od 1 064 955 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc): garaże w bryle budynku.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 42 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 555 266 do 1 114 271 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 250 do 13 400 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Nowy Targówek V znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała komunikacja Osiedle powstaje w cichej i spokojnej dzielnicy Targówek. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zielone, a także rozbudowana infrastruktura. Dzięki temu mieszkańcy nie będą mieli problemu z dojazdami do pozostałych części Warszawy, załatwianiem codziennych spraw oraz zakupami. Komunikację z miastem zapewniają liczne linie autobusowe, trasa ekspresowa S8, a także druga linia metra. Wyjątkowa lokalizacja wśród zieleni To, co wyróżnia dzielnicę Targówek na tle innych miejsc w Warszawie to niezwykle łatwy dostęp do zielonych miejsc rekreacyjnych, idealnych dla osób ceniących wypoczynek na świeżym powietrzu W Parku Bródnowskim, położonym nieopodal inwestycji, skorzystać można z wielu tras spacerowych. Na terenie Targówka znajduje się łącznie aż 13 km ścieżek rowerowych, którymi można wygodnie dojechać na przykład do centrum miasta. Okolica zaspokoi potrzeby nie tylko fanów sportu, ale także kultury. Dojazd samochodem do Stadionu Narodowego zajmuje stąd 10 minut, w takim samym czasie pieszo można znaleźć się w gminnym klubie piłkarskim oraz sąsiadującym z nim Teatrze Rampa. Wszystko w zasięgu ręki W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów oraz dyskontów, a także piekarnie, apteki, kluby fitness i kino. Dojazd samochodem do Galerii Renova zajmuje tylko 4 minuty, niewiele dalej położone są inne centra handlowe oraz duży sklep meblowy. Jest to dogodna lokalizacja także dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się wiele szkół podstawowych i przedszkoli. Doskonała komunikacja Dwie minuty pieszo od osiedla znajduje się przystanek autobusowy. Z dużą częstotliwością odjeżdża stąd szybki autobus, którym przejazd na drugą stronę Wisły zajmie zaledwie 10 minut. Jednak największym ułatwieniem codziennej komunikacji z centrum miasta jest druga linia metra, dzięki której podróż do centrum potrwa zaledwie 10 minut. Z inwestycji Nowy Targówek można dojechać w 5 minut do Trasy Toruńskiej, stanowiącej fragment drogi S8, którą można wygodnie ominąć centrum miasta oraz z łatwością dojechać do kluczowych polskich oraz europejskich miast. Dużym udogodnieniem jest bliskie położenie przystanku PKP Warszawa Praga, z którego w zaledwie kilka minut można dotrzeć do centrum Warszawy lub do innych miejscowości.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Targówek V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Targówek V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Nowy Targówek V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cm. Bródnowski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Targówek V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek V znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Tęczowe Przedszkole w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Targówek V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek V w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się GoJump, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.03.2022
Data aktualizacji: 21.07.2022
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Płosa 3 lok U1, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: