Groszowicka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ARP Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Groszowicka

Najbliższe inwestycje

 • Mińska 63(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 900/m2
  Mińska 63
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 105
  Powierzchnia: 37 - 103 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Syrena Invest Sp. z o.o.
 • Fabryka PZO(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Fabryka PZO
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 28 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  White Star Real Estate
 • Soho 18(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (4.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 681/m2
  Soho 18
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 33 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Marzysz o pięknym, komfortowym i ciekawie ulokowanym miejscu do osiedlenia się na stałe? Spośród wszystkich projektów proponujemy Ci mieszkania na sprzedaż w jednej z najpiękniejszych okolic dzielnicy Praga Południe (Gocław) – na ulicy Groszowickiej, gdzie powstaje jeden z najlepszych i najbardziej komfortowych budynków mieszkalnych.Gwarantujemy Ci:- budynek w pięknej lokalizacji,- przyjazne, bezpieczne otoczenie,- miłą atmosferę z dala od miejskiego hałasu i obiektów przemysłowych,- bliskość terenów zielonych,- mieszkania w szerokiej rozpiętości powierzchni użytkowej,- lokale z balkonami i tarasami,- funkcjonalny rozkład,- garaż.Każde z mieszkań w budynku na Groszowickiej posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Oferujemy Ci rozmaitość pozwalającą na wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania Twojej rodziny. W mieszkaniach znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dzięki którym są bardziej komfortowe i sprzyjają wyposażeniu. Usytuowanie budynku to również gwarancja dobrego oświetlenia wnętrz.

Inwestycja Groszowicka znajduje się na Kamionku, ul. Groszowicka 11/13 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ARP Inwest.

Inwestycja Groszowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Groszowicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARP Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Groszowicka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Groszowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Praga Płd.-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Groszowicka znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 200m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Medycyna Estetyczna dr n.med. Marta Skoczylas-Pietrzyk, w odległości 50 m znajduje się ABU Gabinet logopedyczno-pedagogiczny Ewa Wojtyńska, w odległości 100 m znajduje się Harmonia Życia i Rozwoju.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej, w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 24, w odległości 450 m znajduje się Neon Muzeum.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 400 m znajduje się Park Obwodu Praga Armii Krajowej, w odległości 450 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 18.05.2017

Data aktualizacji: 24.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie