Groszowicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ARP Inwest

Ceny od: 8 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Groszowicka dostępne są 2 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
12 367 m21
570 265 zł8 500 zł/m²
20 367 m22
570 265 zł8 500 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Groszowicka

Opis Inwestycji

Marzysz o pięknym, komfortowym i ciekawie ulokowanym miejscu do osiedlenia się na stałe? Spośród wszystkich projektów proponujemy Ci mieszkania na sprzedaż w jednej z najpiękniejszych okolic dzielnicy Praga Południe (Gocław) – na ulicy Groszowickiej, gdzie powstaje jeden z najlepszych i najbardziej komfortowych budynków mieszkalnych.Gwarantujemy Ci:- budynek w pięknej lokalizacji,- przyjazne, bezpieczne otoczenie,- miłą atmosferę z dala od miejskiego hałasu i obiektów przemysłowych,- bliskość terenów zielonych,- mieszkania w szerokiej rozpiętości powierzchni użytkowej,- lokale z balkonami i tarasami,- funkcjonalny rozkład,- garaż.Każde z mieszkań w budynku na Groszowickiej posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Oferujemy Ci rozmaitość pozwalającą na wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania Twojej rodziny. W mieszkaniach znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dzięki którym są bardziej komfortowe i sprzyjają wyposażeniu. Usytuowanie budynku to również gwarancja dobrego oświetlenia wnętrz.

Inwestycja Groszowicka znajduje się na Kamionku, ul. Groszowicka 11/13 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ARP Inwest.

Inwestycja Groszowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Groszowicka pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 m2 w cenie od 570 265 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARP Inwest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 570 265 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Groszowicka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Groszowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Praga Płd.-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Groszowicka znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 200m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Medycyna Estetyczna dr n.med. Marta Skoczylas-Pietrzyk, w odległości 50 m znajduje się ABU Gabinet logopedyczno-pedagogiczny Ewa Wojtyńska, w odległości 100 m znajduje się Harmonia Życia i Rozwoju.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej, w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 24, w odległości 450 m znajduje się Neon Muzeum.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 400 m znajduje się Park Obwodu Praga Armii Krajowej, w odległości 450 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 18.05.2017

Data aktualizacji: 13.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie