Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zacisze Krzemienieckie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Krzemienicka, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, Ul. Krzemienicka 129

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zacisze KrzemienieckieZacisze Krzemienieckie

3 zdjęcia

Zacisze Krzemienieckie
Zacisze Krzemienieckie
Zacisze Krzemienieckie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 25000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja „Zacisze Krzemienieckie” powstaje przy zbiegu ulic Krzemienieckiej i Trawowej, na pograniczu Muchoboru i Oporowa. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni niemal 8 tys.m2, w cichej części osiedla, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, otoczony zielenią – z przestronnym dziedzińcem i pełną infrastrukturą osiedlową. Ogrodzony teren posesji będzie gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa rodziny, a plac zabaw zapewni rozrywkę najmłodszym. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej – powstająca w odległości kilku km obwodnica śródmiejska zapewni łatwy dojazd do wszystkich części miasta jak również wyjazd poza miasto.

Czterokondygnacyjny budynek został zaprojektowany w stylu klasycznym, charakteryzującym prostą i elegancką formę. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, co sprawia, że mieszkania są bardzo dobrze dogrzane i doskonale wyciszone. Pod budynkiem usytuowany będzie dwupoziomowy garaż oraz komórki lokatorskie, a sam budynek oraz otoczenie w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych – wysokiej klasy windy będą dostępne z poziomu garażu. Doświetlone dużymi oknami mieszkania w powierzchniach od 30 do 71 m2 charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 15m2 do 56m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony a część lokali położonych na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na I kwartał 2012r.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie znajduje się na Muchoborze Wielkim (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Krzemienieckie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Krzemienieckie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 839 metrów od inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Salezjanek w odległości 196 m, Przedszkole U Mikołaja w odległości 197 m, Przedszkole Happy Kids w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zacisze Krzemienieckie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Margo w odległości 252 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 274 m, Ekodent w odległości 284 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Krzemienieckie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 18 m znajduje się Stokrotka, w odległości 98 m znajduje się Netto, w odległości 183 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie w odległości 263 m znajduje się boisko / kort, w odległości 278 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 285 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023