Zacisze Krzemienieckie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Krzemienicka, oferowane bezpośrednio przez ARKOP Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, Ul. Krzemienicka 129

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 450 ofert w najbliższej okolicy!

Zacisze Krzemienieckie

3 zdjęcia

Zacisze Krzemienieckie
Zacisze Krzemienieckie
Zacisze Krzemienieckie

Najbliższe inwestycje

 • Awipolis
  od: 9 050 zł/m2

  Awipolis

  Archicom S.A.

  Mieszkanie Oporów, Fabryczna, Wrocław
  ul. Awicenny
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 37-77 m2
  • Mieszkań: 84
  • Pokoje: 2-5
 • Chociebuska 11

  Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław
  ul. Chociebuska 11
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 43-71 m2
  • Mieszkań: 43
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle Zagłoby
  od: 7 581 zł/m2

  Osiedle Zagłoby

  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Żerniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Zagłoby 47B
  7.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 132 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Inwestycja „Zacisze Krzemienieckie” powstaje przy zbiegu ulic Krzemienieckiej i Trawowej, na pograniczu Muchoboru i Oporowa. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni niemal 8 tys.m2, w cichej części osiedla, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, otoczony zielenią – z przestronnym dziedzińcem i pełną infrastrukturą osiedlową. Ogrodzony teren posesji będzie gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa rodziny, a plac zabaw zapewni rozrywkę najmłodszym. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej – powstająca w odległości kilku km obwodnica śródmiejska zapewni łatwy dojazd do wszystkich części miasta jak również wyjazd poza miasto.

Czterokondygnacyjny budynek został zaprojektowany w stylu klasycznym, charakteryzującym prostą i elegancką formę. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, co sprawia, że mieszkania są bardzo dobrze dogrzane i doskonale wyciszone. Pod budynkiem usytuowany będzie dwupoziomowy garaż oraz komórki lokatorskie, a sam budynek oraz otoczenie w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych – wysokiej klasy windy będą dostępne z poziomu garażu. Doświetlone dużymi oknami mieszkania w powierzchniach od 30 do 71 m2 charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 15m2 do 56m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony a część lokali położonych na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na I kwartał 2012r.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie znajduje się na Muchoborze Wielkim (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Zacisze Krzemienieckie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Krzemienieckie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Krzemienieckie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trawowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wspólny Start w odległości 200 m, U MIKOŁAJA w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wrocławiu w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Krzemienieckie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Stokrotka, w odległości 120 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Krzemienieckie w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: