Osiedle Orion

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rakietowa, oferowane bezpośrednio przez

ARKOP Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Rakietowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle OrionOsiedle Orion

5 zdjęć

Osiedle Orion
Osiedle Orion
Osiedle Orion
Osiedle Orion

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle ORION zlokalizowane w dzielnicy Muchobór Wielki, przy zbiegu ulic: Rakietowej, Samborskiej i Postępowej, zachowuje charakterystyczny dla tego zakątka Wrocławia kameralny charakter zabudowy. Powstające osiedle to budynki trzykondygnacyjne z poddaszem użytkowym położone w niezwykle ustronnym i spokojnym miejscu, w pobliżu którego znajdują się zielone, rozległe tereny spacerowe.

Ciszę i spokój gwarantuje wystarczający dystans do głównych miejskich arterii drogowych. Z drugiej zaś strony Osiedle ORION doskonale skomunikowane jest z centrum miasta oraz drogami prowadzącymi poza jego granice.

Każde ze 109 mieszkań o powierzchniach od 27 m2 do 91 m2 posiadać będzie w zależności od kondygnacji balkony, tarasy, ogródki oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską.

Niebanalna architektura, doskonała zaciszna lokalizacja, bliskość wszelkich niezbędnych każdego dnia udogodnień, takich jak: szkoły, przedszkola, placówki zdrowia, centra handlowe (Futura Park, supermarkety bielańskie) to tylko niektóre z atutów Osiedla ORION.

Inwestycja Osiedle Orion znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Rakietowa (6.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ARKOP Deweloper.

Inwestycja Osiedle Orion została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orion nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Orion?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Orion mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1121 metrów od inwestycji Osiedle Orion znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Orion znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orion znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 22 w odległości 45 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 75 m, przedszkole w odległości 77 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Orion jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Zen w odległości 112 m, NZOZ "Remedis" w odległości 124 m, NZOZ "Remedis" w odległości 162 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Orion składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się Żabka, w odległości 301 m znajduje się Odido, w odległości 343 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orion w odległości 164 m znajduje się boisko / kort, w odległości 165 m znajduje się boisko / kort, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.03.2015
Data aktualizacji: 28.02.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: