Osiedle Orion 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezARKOP Deweloper

Ceny od: 6 326 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orion 2 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G/1/M3
4
84,97 m²
1
546 187 zł6 428 zł/m²
A/1/M3
4
85,46 m²
1
540 619 zł6 326 zł/m²
B/1/M3
4
85,5 m²
1
542 925 zł6 350 zł/m²
G/1/M4
4
85,63 m²
1
550 344 zł6 427 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle ORION II to kolejna inwestycja Arkop Deweloper charakteryzująca się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz doskonałą lokalizacją, gwarantującą zarówno chwile wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku, jak również dobrze skomunikowaną z centrum miasta oraz głównymi węzłami komunikacyjnymi.Siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy powstają w zachodniej części Wrocławia tj. na Muchoborze Wielkim przy ul. buczackiej. Do Państwa dyspozycji przekażemy 42 lokale mieszkalne o funkcjonalnym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji.Oferta obejmuje zarówno małe mieszkania 2-pokojowe o pow. od 42 mkw. , jak również przestronne lokale 4-pokojowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi. W części naziemnej zaprojektowano miejsca postojowe oraz indywidualne garaże jednostanowiskowe. Namiastką zabudowy jednorodzinnej będą mieszkania z dużymi zielonymi tarasami, usytuowane na parterze budynków. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadają przestronne balkony lub tarasy na dachu budynku.Kameralny charakter Osiedla podkreśli zaprojektowany na obszarze inwestycji teren zieleni parkowej, z placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi, oraz pozwalającym odetchnięć w upalne dni -zadrzewieniem.Inwestując w tą lokalizację byliśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych – szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.W promieniu do 1 km. od inwestycji znajdują się wszelkie niezbędne do komfortowego funkcjonowania mieszkańców obiekty, takie jak: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnie i ośrodki zdrowia, kościół, siłownia z salą fitness i szkołą językową dla dzieci, lokalne , centra handlowe (Futura Park, N-Park).Dobry wyjazd z Wrocławia, zapewnia pobliski węzeł obwodnicy autostradowej, sporo rozrywek kulturalnych i sportowych – pobliskie Muchoborskie Centrum Sportu, Tor Wrotkarski oraz Kąpielisko Orbita, a idealnym miejscem wypoczynku będzie Park Tysiąclecia.Dobre połączenie komunikacją miejską zapewni bezpośrednie sąsiedztwo przystanku autobusowego.Niebanalna architektura, doskonała zaciszna lokalizacja, bliskość wszelkich niezbędnych każdego dnia udogodnień to tylko niektóre z atutów Osiedla ORION II.

Inwestycja Osiedle Orion 2 znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Inwestycja Osiedle Orion 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orion 2 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 85 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 6 326 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 do 86 m2 w cenie od 540 619 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Miejsce postojowe w cenie 15 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 85 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 540 619 do 550 344 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 326 do 6 428 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Orion 2

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Orion 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Orion 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muchobór Wielki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orion 2 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 280 m, Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka" nr 2 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Orion 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pediatra Maciej Puławski w odległości 260 m, NZOZ "Remedis" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Orion 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Hert, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orion 2 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2019

Data aktualizacji: 02.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie