Ogrody Hallera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Gen. Hallera, oferowane bezpośrednio przez Archicom S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, Al. Gen. Hallera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Hallera

27 zdjęć

Ogrody Hallera
Ogrody Hallera
Ogrody Hallera
Ogrody Hallera

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Ogrody Hallera znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku (3.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Ogrody Hallera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 191 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Hallera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 191 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, usługi concierge, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Hallera?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Hallera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ogrody Hallera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Wędrowców.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Hallera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Hallera znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Seedlings w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Hallera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Carrefour, w odległości 300 m znajduje się Centrum Handlowe Borek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Hallera w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 330 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: