Czwarty Wymiar

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Lauterbacha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Czwarty Wymiar

5 zdjęć

Czwarty Wymiar
Czwarty Wymiar
Czwarty Wymiar
Czwarty Wymiar

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

- przestronne balkony do 28 mkw

- zaplecze handlowo-usługowe

- strefy rekreacji, plac zabaw

- boisko, bieżnia i korty tenisowe

- tereny rekreacyjne w sąsiedztwie

Czwarty Wymiar to nowe osiedle, zlokalizowane na Nowych Żernikach, w pobliżu Stadionu Miejskiego oraz kąpieliska Glinianki. Składa się z trzech budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym. Do wyboru mieszkania 2-,3-,4- i 5-pokojowe - od kompaktowych dwójek (35m2), po przestronne, rodzinne mieszkania 5-pokojowe (do 84m2). Atutem mieszkań są nie tylko słoneczne wnętrza, ale również duże balkony do 28m2, które powiększają przestrzeń mieszkalną. Przydomowe ogródki nawet do 150m2 pozwalają na urzeczywistnienie własnego projektu zieleni. Znaczne odległości pomiędzy budynkami oraz naturalne otoczenie i liczne alejki spacerowe nadają przestrzeni oddechu i swobody.

Osiedle spełnia potrzeby nowoczesnego mieszkańca Wrocławia. Wyposażone jest w niezbędną infrastrukturę drogową, usługową i społeczną. Do dyspozycji mieszkańców będą liczne punkty handlowo-usługowe, place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring 24h. Na osiedlu znajduje się żłobek, a w trakcie realizacji przedszkole. Nie zabraknie również osiedlowego bazarku i innych usług.Dla aktywnych mieszkańców powstały miejsca rekreacji - bieżnia, boiska, korty do gry w tenisa oraz place zabaw. W pobliżu inwestycji znajduje się sieć ścieżek rowerowych, przecinających pobliskie parki i tereny zielone. Stale rozbudowywana jest sieć komunikacyjna - w sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowo-autobusowe, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta. W niedalekiej przyszłości magistrat planuje utworzenie nowoczesnej zajezdni tramwajowej.

Inwestycja Czwarty Wymiar znajduje się na Żernikach, ul. Lauterbacha null (8.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Czwarty Wymiar została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Czwarty Wymiar nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czwarty Wymiar?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czwarty Wymiar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Czwarty Wymiar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzozy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czwarty Wymiar w odległości 160 m znajduje się Forma+, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 13.04.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Żernikach

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: