Osiedle Jutrzenka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jutrzenki, oferowane bezpośrednio przez

Ancona Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Jutrzenki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Jutrzenka

10 zdjęć

Osiedle Jutrzenka
Osiedle Jutrzenka
Osiedle Jutrzenka
Osiedle Jutrzenka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (22): 5.000 zł/szuka

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca) : 15.000 zł brutto
  • miejsca postojowe podziemne (105 miejsc) : 23.000 zł brutto

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Jutrzenka logo

Jutrzenka to kompleksowe osiedle na wrocławskiej Klecinie realizowane przez firmę Ancona Development. Inwestycję charakteryzują elementy architektury skandynawskiej, dogodna lokalizacja oraz wysoki standard części wspólnych. Klienci mogą wybierać w lokalach 2-, 3-, 4-, 5- i 6-pokojowych. Do każdego przynależy przestronny balkon, loggia lub ogródek. Do dyspozycji będzie podziemny garaż, komórki lokatorskie, zieleniec i plac zabaw.

Inwestycja Osiedle Jutrzenka znajduje się na Klecinie, ul. Jutrzenki (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Ancona Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Jutrzenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jutrzenka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ancona Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (105 miejsc)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie 5.000 zł/szuka.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jutrzenka?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jutrzenka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1530 metrów od inwestycji Osiedle Jutrzenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Jutrzenka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jutrzenka znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 460 m, przedszkole w odległości 600 m, Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Jutrzenka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DIALAB w odległości 630 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 680 m, Mediconcept w odległości 690 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jutrzenka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 630 m znajduje się Żabka, w odległości 630 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jutrzenka w odległości 350 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: