Szałasa 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza Szałasa, oferowane bezpośrednio przez

022 INVESTMENTS

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Kazimierza Szałasa 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szałasa 3Szałasa 3

5 zdjęć

Szałasa 3
Szałasa 3
Szałasa 3
Szałasa 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc) : w tym platforma: 9 miejsc

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Szałasa 3 to kameralny 5 kondygnacyjny apartamentowiec utrzymany w nowoczesnej formie. Budynek zaprojektowany został przez nagradzaną pracownię architektoniczną TZA Architekci (m.in. Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy za najlepszy budynek mieszkalny), którzy nadali mu prostą bryłę z charakterystyczną ciemną elewacją o usystematyzowanym układzie okien. Nietypowe jasne balkony - kostki zapewniają mieszkańcom intymność oraz nadają budynkowi nietuzinkowego wyglądu.

W budynku znajduje się 16 apartamentów o zróżnicowanych metrażach, od 26 m² do 64 m², w układach jedno-, dwu- jak i trzypokojowych. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronny balkon o powierzchni 5,4 m², a 2 mieszkania ulokowane na parterze posiadają własne ogródki. Pod budynkiem mieści się podziemny parking z miejscami na 24 samochody.

Do mieszkań prowadzić będzie przestronny jasny hall, a każde piętro dostępne będzie za pośrednictwem nowoczesnej windy. Obok hallu dla mieszkańców dostępne będzie pomieszczenie na wózki oraz rowery.

Inwestycja Szałasa 3 znajduje się na Henrykowie, ul. Kazimierza Szałasa 3 (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez 022 INVESTMENTS.

Inwestycja Szałasa 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szałasa 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 022 INVESTMENTS przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Budynek Szałasa 3 zlokalizowany jest na narożnej działce u zbiegu ulicy Samowarowej oraz Szałasa w centralnej części warszawskiej Białołęki. Okolica budynku to niska zabudowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Dojazd do centrum warszawy zajmuje zaledwie 15-20 min, a do najbliższej stacji metra (Warszawa Młociny) ok. 5-7 min.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szałasa 3?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szałasa 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1710 metrów od inwestycji Szałasa 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Płudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szałasa 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szałasa 3 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Teddy w odległości 393 m, Publiczne Przedszkole Ziarno w odległości 593 m, Szkoła Podstawowa nr 257 im. Profesora Mariana Falskiego w odległości 594 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szałasa 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Centrum w odległości 296 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 315 m, Enel-Med w odległości 536 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szałasa 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 37 m znajduje się Total Fitness, w odległości 162 m znajduje się Biedronka, w odległości 173 m znajduje się Delikatesy 24h.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szałasa 3 w odległości 464 m znajduje się FC Barcelona Escola Varsovia, w odległości 469 m znajduje się boisko / kort, w odległości 473 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 01.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: