Osiedle Lewandowskiego przyciąga jak magnes

PR4You
PR4You

Data publikacji: 19.12.2018, Data aktualizacji: 19.12.2018

Średnia ocen 4/5 na podstawie 32 głosów

Osiedle Lewandowskiego przyciąga jak magnes
Klienci zarezerwowali już 30 proc. mieszkań w nowym etapie Osiedla Lewandowskiego w Szczecinie. Za inwestycje odpowiada gorzowski Budnex.

Osiedle Lewandowskiego cieszy się sporym powodzeniem ze względu na jego atrakcyjną lokalizację w centrum Szczecina oraz bliskie sąsiedztwo uczelni wyższych. W ramach trzeciego etapu inwestycji powstanie 140 lokali – Klienci bardzo polubili tą lokalizację, a każdy z poprzednich etapów cieszył się sporym zainteresowaniem. Jednakże liczba chętnych na mieszkania w nowym budynku od samego początku uruchomienia sprzedaży, przerosła nasze oczekiwania – mówi Mateusz Szymański z biura sprzedaży Budnex w Szczecinie. – W nowy budynku znajdziemy lokale o powierzchni od 37 do 75 mkw. Wszystkie z balkonami. Mimo tak dużego zainteresowania nadal dostępne są jeszcze małe metraże – dodaje. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym. Jeżeli jednak ktoś poszukuje większej życiowej przestrzeni, to firma Budnex umożliwia swoim klientom łączenie lokali. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaaranżować wymarzone M o powierzchni nawet 134 mkw. z dwoma lub trzema balkonami i ekspozycją na dwie strony świata.

 

Za projekt architektoniczny zespołu budynków przy ul. Lewandowskiego odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą wszystkich etapów jest firma Budnex.

III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek składający się z pięciu klatek. Aktualnie prowadzone są prace ziemne w ramach kondygnacji -1. Pomimo tego, że zabudowa nie jest wysoka, inwestor w każdej z klatek przewidział cichobieżną windę obsługującą również poziom podziemnej hali garażowej. Prócz samej hali w ramach III etapu inwestycji Budnex zaplanował również realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Inwestor nie zapomniał także o najmłodszych mieszkańcach osiedla albowiem docelowo na jego terenie ma powstać plac zabaw.

Osiedle Lewandowskiego to część większego założenia urbanistycznego, które firma Budnex od kilku lat realizuje w tym miejscu Szczecina. W sumie w ostatnich dwóch latach deweloper oddał klucze do blisko 300 mieszkań w tej lokalizacji. Ostatnie zostały przekazane nowym mieszkańcom niespełna dwa miesiące temu. Jak widać po zainteresowaniu lokalizacja nie straciła na atrakcyjności, a klientów nie zraża fakt, że na wymarzone mieszkanie będzie trzeba poczekać przeszło dwa lata.

Zespół budynków przy Lewandowskiego to nie jedyna inwestycja Budnex w województwie zachodniopomorskim. Deweloper najbardziej rozpoznawalny jest dzięki swoim nadmorskich projektom w tym regionie. Wśród nich flagowa inwestycja Porta Mare Wellness & SPA  i Porta Mare Słoneczne Tarasy w Dziwnówku, a także Porta Mare Baltica w Kołobrzegu.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: