Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Północ, Żelechowa

105 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Galaktyka II
  1 kw. 2023
  Nowoczesna architektura oraz kaskadowe ułożenie osiedla nadaje niezwykłego i niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lokale o powierzchni od 44 m2 do 148 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą przynależne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach balkony oraz tarasy. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano lokale z antresolami do indywidualnej aranżacji.Warszewo jest prężnie rozwijającą się częścią Szczecina, która stanowi niezwykle atrakcyjne tło do planowanej inwestycji.Drugi etap to budynki A5, B6, B7, B8 i B9. Wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. W części podziemnej znajdują się hale garażowe z indywidualnymi boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.

  Osiedle Galaktyka II

  od 8 100 zł/m2
  ul. Galaktyki , Warszewo, Północ, Szczecin(4.4 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Świergotki
  4 kw. 2023
  Osiedle mieszkaniowe Świergotki składać się będzie z pięciu czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W ofercie znajdą się wygodne mieszkania 2, 3 i 4- pokojowe w szerokim wachlarzu powierzchniowym - od 31 m2 do 68 m2. Pod każdym z budynków znajdzie się przestronny garaż podziemny. Dostępne będą również miejsca postojowe na poziomie terenu. Wraz z kompletną infrastrukturą techniczną zagospodarowane zostaną tereny zielone, przydomowe ogródki oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Planowany termin rozpoczęcia sprzedaży mieszkań na Osiedlu Świergotki, to ostatni kwartał 2021 roku.Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, w pierwszym etapie Inwestycji przewidziano powstanie kilku lokali usługowych. Lokale usługowe zostaną zlokalizowane w parterze budynku nr I. Program planowanych usług ma na celu realizacje wszystkich podstawowych potrzeb mieszkańców. W ofercie znajdzie się osiem lokali usługowych o powierzchniach użytkowych od 78 m2 do 99 m2. Istnieje możliwość wprowadzenia własnej aranżacji wnętrza oraz standardu wykończenia wybranego lokalu usługowego na etapie budowy.

  Osiedle Świergotki

  od 8 300 zł/m2
  ul. Przepiórki , Żelechowa, Północ, Szczecin(4.7 km od centrum)
  HORIZON
 • Pod Papugami - etap II
  gotowe
  Osiedle mieszkaniowe Pod Papugami składać się będzie z sześciu czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Łącznie w budynkach tych powstaną 252 lokale mieszkalne. Budynki wyposażone będą w klatki schodowe z windami łączącymi wszystkie kondygnacje. Pod każdym budynkiem ulokowany będzie garaż podziemny. W ramach inwestycji powstaną także naziemne miejsca postojowe dostępne z wewnętrznej pieszo jezdni. W centralnym miejscu założenia znajdzie się ogólnodostępny plac zabaw dedykowany najmłodszym mieszkańcom.W ofercie znajdują się wygodne mieszkania 2, 3 i 4- pokojowe. Powierzchnie mieszkań wahają się w przedziale od 31 m2 do 77 m2. Mieszkania zlokalizowane w parterach budynków posiadać będą przydomowe ogródki. Dla mieszkań na wyższych kondygnacjach przewidziano przestronne balkony i loggie. Osiedle wyposażone będzie w pełną infrastrukturę techniczną. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców, osiedle będzie ogrodzone i całodobowo monitorowane. Dostęp odbywać się będzie poprzez furki wyposażone w domofony i bramy sterowane pilotami.

  Pod Papugami - etap II

  od 7 500 zł/m2
  ul. Małe Błonia , Żelechowa, Północ, Szczecin(4.9 km od centrum)
  HORIZON
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr I
  Oferta archiwalna
  BUDYNEK NR 1 STANOWI KONTYNUACJĘ OSIEDLA BOCIANIE GNIAZDO. INWESTYCJA ZNAJDUJE SIĘ NA GRANICY DWÓCH DZIELNIC: ŻELECHOWA ORAZ WARSZEWO PRZY UL. MAŁE BŁONIA (OKOŁO 5 KM OD CENTRUM SZCZECINA). OSIEDLE REALIZOWANE JEST PRZEZ DEWELOPERA HORIZON REAL ESTATE SP. Z O.O. PLANOWANE PRZEKAZANIE BUDYNKU NR 1 DO UŻYTKOWANIA TO POŁOWA ROKU 2020. W BUDYNKU ZNAJDUJĄ SIĘ LOKALE MIESZKALNE OD 33 DO 89 METRÓW KWADRATOWYCH (OGRÓDKI, BALKONY, ANTRESOLE), GARAŻ PODZIEMNY, MIEJSCA POSTOJOWE, KOMÓRKI LOKATORSKIE, 2 CICHOBIEŻNE WINDY. USYTUOWANIE OSIEDLA NA WZGÓRZACH WARSZEWSKICH GWARANTUJE PRZEPIĘKNE WIDOKI NA CENTRUM MIASTA, JEZIORO DĄBIE ORAZ NAJCZYSTSZE POWIETRZE W SZCZECINIE.

  Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr I

  od 5 400 zł/m2
  ul. Małe Błonia , Żelechowa, Północ, Szczecin(5 km od centrum)
  HORIZON
 • Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III
  Oferta archiwalna
  Osiedle mieszkaniowe Bocianie Gniazdo znajduje się bezpośrednio przy ulicy Małe Błonia w północnej części Szczecina, na granicy dzielnic Warszewo i Żelechowa. Obecnie jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. Teren inwestycji położony jest na wysokości blisko 100 metrów nad poziomem morza. Rozciąga się stąd piękny widok na centrum miasta, jezioro Dąbie, Odrę zachodnią oraz Puszczę Wkrzańską. Warto też podkreślić, że w tym miejscu zawsze jest czyste powietrze.

  Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III

  od 5 100 zł/m2
  ul. Małe Błonia , Żelechowa, Północ, Szczecin(5 km od centrum)
  HORIZON
 • Pod Papugami
  Oferta archiwalna
  Osiedle mieszkaniowe Pod Papugami składać się będzie z sześciu czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych wyposażonych w windy i garaże podziemne. Na działce powstaną miejsca postojowe, plac zbaw, pieszo jezdnia i urządzona zieleń. W ofercie dostępne są mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe o powierzchniach od 31 m2 do 77 m2. Mieszkania w parterze posiadają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.Położenie Osiedla na Wzgórzach Warszewskich gwarantuje piękne widoki na centrum miasta, jezioro Dąbie oraz najczystsze powietrze w Szczecinie.

  Pod Papugami

  od 7 100 zł/m2
  ul. Małe Błonia , Żelechowa, Północ, Szczecin(4.9 km od centrum)
  HORIZON
 • Osiedle Galaktyka
  Oferta archiwalna
  Osiedle Galaktyka zlokalizowane jest w północnej części Szczecina przy ul. Królewskiego na Warszewie.Zespół złożony z 9 dwupiętrowych budynków wielorodzinnych, które zaplanowane zostały w dwóch typach zabudowy. Budynek typu A posiada w swoim założeniu 20 mieszkań, natomiast budynek typu B – 14 mieszkań. Osiedle podzielone zostało na dwa etapy realizacji. Pierwszy etap obejmuje budynki A1, A2, A3 i A4. Drugi etap to budynki A5, B6, B7, B8 i B9. Wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. W części podziemnej znajdują się hale garażowe z indywidualnymi boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.Nowoczesna architektura oraz kaskadowe ułożenie osiedla nadaje niezwykłego i niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lokale o powierzchni od 44 m2 do 148 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą przynależne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach balkony oraz tarasy. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano lokale z antresolami do indywidualnej aranżacji.Warszewo jest prężnie rozwijającą się częścią Szczecina, która stanowi niezwykle atrakcyjne tło do planowanej inwestycji.

  Osiedle Galaktyka

  od 5 400 zł/m2
  ul. Królewskiego , Warszewo, Północ, Szczecin(4.4 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II
  Oferta archiwalna
  INWESTYCJA OSIEDLE BOCIANIE GNIAZDO (BUDYNEK NR II) ZNAJDUJE SIĘ NA GRANICY DWÓCH DZIELNIC: ŻELECHOWA ORAZ WARSZEWO PRZY UL. MAŁE BŁONIA (5 KM OD CENTRUM SZCZECINA). OSIEDLE REALIZOWANE JEST PRZEZ DEWELOPERA HORIZON REAL ESTATE SP. Z O.O. PLANOWANE PRZEKAZANIE BUDYNKU NR II DO UŻYTKOWANIA TO KONIEC ROKU 2019. W BUDYNKU ZNAJDUJĄ SIĘ LOKALE MIESZKALNE OD 33 DO 83 METRÓW KWADRATOWYCH (OGRÓDKI, BALKONY, ANTRESOLE), GARAŻ PODZIEMNY, MIEJSCA POSTOJOWE, KOMÓRKI LOKATORSKIE, 2 CICHOBIEŻNE WINDY. USYTUOWANIE OSIEDLA NA WZGÓRZACH WARSZEWSKICH GWARANTUJE PRZEPIĘKNE WIDOKI NA CENTRUM MIASTA ORAZ JEZIORO DĄBIE.

  Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II

  ul. Małe Błonia , Żelechowa, Północ, Szczecin(5 km od centrum)
  HORIZON
 • Pod Sześcioma Lipami
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Hożej w Szczecinie zaprojektowana została z myślą o Tobie i Twojej rodzinie!!!Mieszkania w cenie już od 3 290 zł za m2 !!!Jest to budynek mieszkalny, wielorodzinny, gdzie zlokalizowane są 63 wygodne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Posiada on pięć kondygnacji naziemnych, a w części podziemnej budynku oprócz otwartego garażu wielostanowiskowego zlokalizowane są komórki lokatorskie. Ostatnie dwie kondygnacje stanowią mieszkania dwupoziomowe. Mieszkania w cenie już od 3.290 zł za m2 !!!. Duża rozpiętość metrażowa (31-130 m2) pozwoli każdemu na wybór mieszkania w zależności od potrzeb i zasobów finansowych. Przepiękny widok na rozlewiska Odry i jeziora Dąbie uatrakcyjni wypoczynek we własnym M. W okolicy nie brakuje rozległych zielonych terenów, stworzonych do odpoczynku i rekreacji. Atrakcyjność inwestycji wynika też z usytuowania budynku w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej, co zapewni szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla znajdą nieopodal liczne lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne jak i znajdujące się w pobliżu szkoły i przedszkola. Cała inwestycja zostanie ogrodzona zwiększając komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców.Standard.Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim, co daje nabywcy możliwość na dowolną aranżację wnętrz. Istnieje możliwość zaproponowania własnych rozwiązań, które zostaną przez wykonawcę uwzględnione jak np. przesunięcie ścian działowych lub ich usunięcie, inne usytuowanie grzejników itp. Budynek jest wzniesiony z cegły Porotherm, dodatkowo docieplony styropianem, na ścianach tynk cienkościenny, mineralny. Na klatce schodowej płytki typu gres. Elementy wewnętrzne budynku: posadzki cementowe, stolarka okienna PCV 5-ciokomorowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, instalacja elektryczna z oprawami, instalacja telefoniczna, antena RTV zbiorcza i kablowa, dostęp do sieci Internet. Rozprowadzono instalacje ogrzewania włącznie z kaloryferami i piecem gazowym dwubiegowym z zamkniętą komorą spalania. Pełna instalacja wody zimnej, ciepłej z wyprowadzeniem do urządzeń. W pokojach są marmurowe parapety oraz progi drzwi balkonowych.Spełnij swoje marzenia o własnym ,,M”.Pomożemy przyszłym mieszkańcom w załatwieniu wszelkich formalności przy ubieganiu się o kredyt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości o kontakt osobisty lub telefoniczny 662 266 145.

  Pod Sześcioma Lipami

  ul. Hoża 4-4e , Północ, Szczecin(4 km od centrum)
  Steed S.A.
 • Apartamenty Skarbiec
  Oferta archiwalna
  Inwestycja mieści się w programie Rodzina na Swoim !Mieszkania z widokiem na przyszłość… tak w kilku słowach można by nazwać inwestycję zrealizowaną przez firmę Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o.  Sp. komandytowo-akcyjna. Wznoszący się na wysokość 55 metrów, 18 kondygnacyjny budynek, to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na szczecińskim rynku mieszkaniowym. Doskonały projekt został dopracowany zarówno pod kątem architektonicznym, jak i usytuowania. Na szczególną uwagę zasługuje bryła budynku i zastosowane na poszczególnych piętrach uskoki, które konstruktor wykorzystał na budowę dużych, atrakcyjnych tarasów. Dzięki lokalizacji inwestycji na Wzgórzach Warszewskich, przy ul. Bandurskiego 95,96 przyszli mieszkańcy mają zapewnione niezwykłe widoki.W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja jest wyposażona w system całodobowego monitoringu z ochroną. W projekcie znajdują się 2 klatki schodowe i 3 cichobieżne windy, którymi dotrzemy na każdy poziom budynku oraz do hali garażowej. Część parterowa została przeznaczona na pasaż handlowy, dzięki czemu uzupełnia ofertę dzielnicy o brakujące usługi.  Deweloper zadbał także o najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie ciszę i spokój, a także aktywny wypoczynek. Leżące w pobliżu Jezioro Dąbie, Park Arkoński to tylko nieliczne z wielu atrakcji rekreacyjnych w pobliżu Inwestycji Apartamenty Skarbiec.Garaże:Poziom -1 cena 27 884 zł bruttoPoziom  +1 cena 27 884 zł brutto.Z przyjemnością informujemy, że budynek  przy ul. Bandurskiego 95, 96 w Szczecinie otrzymał nagrodę II stopnia w konkursie ,,Budowa Roku 2009”.Sprzedaż prowadzi Agencja Nieruchomości redNet24 Sp. z o.o.

  Apartamenty Skarbiec

  ul. Bandurskiego 95- 96 , Niebuszewo, Północ, Szczecin(3 km od centrum)
  Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA.

Informacje o Żelechowej

Na Żelechowej dostępnych jest 105 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Żelechowej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 84 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (61 mieszkań).
 • 3-pokojowe (33 mieszkania).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Żelechowej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Żelechowej kosztuje 258 054 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Żelechowej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: