Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHorizon Real Estate Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
BII/ B1
2
34,29 m²
Parter
BII / A11
3
60,4 m²
1
BII / A13
3
51,91 m²
2
BII / A19
3
78,32 m²
3
BII/ B16
3
78,32 m²
3

Opis Inwestycji

INWESTYCJA OSIEDLE BOCIANIE GNIAZDO (BUDYNEK NR II) ZNAJDUJE SIĘ NA GRANICY DWÓCH DZIELNIC: ŻELECHOWA ORAZ WARSZEWO PRZY UL. MAŁE BŁONIA (5 KM OD CENTRUM SZCZECINA). OSIEDLE REALIZOWANE JEST PRZEZ DEWELOPERA HORIZON REAL ESTATE SP. Z O.O. PLANOWANE PRZEKAZANIE BUDYNKU NR II DO UŻYTKOWANIA TO KONIEC ROKU 2019. W BUDYNKU ZNAJDUJĄ SIĘ LOKALE MIESZKALNE OD 33 DO 83 METRÓW KWADRATOWYCH (OGRÓDKI, BALKONY, ANTRESOLE), GARAŻ PODZIEMNY, MIEJSCA POSTOJOWE, KOMÓRKI LOKATORSKIE, 2 CICHOBIEŻNE WINDY. USYTUOWANIE OSIEDLA NA WZGÓRZACH WARSZEWSKICH GWARANTUJE PRZEPIĘKNE WIDOKI NA CENTRUM MIASTA ORAZ JEZIORO DĄBIE.

Inwestycja Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II znajduje się na Żelechowej, ul. Małe Błonia (5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Horizon Real Estate Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 34 do 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 78 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Horizon Real Estate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 34 do 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krucza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe BUS w odległości 1150m, Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 1150m, Przedszkole Publiczne NR 77 w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się SPZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień od Alkoholu, w odległości 1300 m znajduje się Galena. Apteka, w odległości 2200 m znajduje się Kosma-Farm Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Restauracja Pizzeria Mista, w odległości 1250 m znajduje się Urząd Pocztowy Szczecin 16, w odległości 1450 m znajduje się EURONET.

Data publikacji: 23.07.2018

Data aktualizacji: 27.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie