Robotnicza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bella Vista(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Golęcino-Gocław, ul. Strzałowska 14 (4.9 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Bella Vista
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 36 - 45 m2
  Liczba pokoi: 2
  Empirium Deweloper Sp. z o.o.
 • Strzałowska(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Golęcino-Gocław, ul. Stzałowska 31A (4.9 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 111/m2
  Strzałowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 48 - 52 m2
  Liczba pokoi: 3
  ZBU Andrzej Wąsowicz
 • Pod Papugami(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Żelechowa, ul. Małe Błonia (4.9 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 000/m2
  Pod Papugami
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 31 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Horizon Real Estate Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zrealizowano dojazd do nieruchomości i dojścia do budynku od ulicy Robotniczej i ulicy Grzymińskiej, oraz zagospodarowanie terenu z przydomowymi ogródkami w poziomie parteru i zielenią towarzyszącą. Wielorodzinny budynek mieszkalny zrealizowany został w dwóch etapach:etap I – został ukończony w 2010 r.etap II - został ukończony w 2011 r.Budynek z podziemnym garażem wielostanowiskowym zaprojektowany został na planie litery "C". Znalazło się w nim 135 mieszkań w dwóch etapach. Ze względu na wielkość i układ pomieszczeń mieszkania podzielone zostały na kilka typów. Mieszkania posiadają balkony o powierzchni 2,2m2 i 4,4m2 a do mieszkań na parterze budynku przynależą ogródki z bezpośrednim zejściem. Rozkłady zostały zaprojektowane bardzo funkcjonalnie a dodatkowym atutem jest możliwość zmiany na etapie budowy projektowanego układu mieszkania: wydzielenie dodatkowego pokoju, oddzielenie aneksu kuchennego od salonu. Mieszkania są wykańczane w atrakcyjnym standardzie "pod klucz". Stosowane materiały i technologie gwarantują niskie koszty ich eksploatacji.Inwestorem jest spółka Ciroko z ponad 20-letnią tradycją, która pełniła również rolę generalnego wykonawcy.Nowoczesny budynek mieszkalny zaprojektowany został z myślą o całej rodzinie. Budowa sfinansowana została przez PKO Bank Polski SA, który udziela również korzystnych kredytów naszym klientom. Inwestycja jest objęta programem Rodzina na swoim, który umożliwia zakup pierwszego mieszkania. Mieszkania można również zakupić nie korzystając z programu. W obu przypadkach pomożemy załatwić wszystkie formalności.

Inwestycja Robotnicza znajduje się na Żelechowej, ul. Robotnicza 31 (3.8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Robotnicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Robotnicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Robotnicza

Teren inwestycji zlokalizowany jest blisko centrum Szczecina. Cechą charakterystyczną tego położenia jest dobry dojazd do ścisłego centrum miasta oraz wjazd i wyjazd ze Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się tereny zielone oraz obiekty handlowo-usługowe i użyteczności publicznej. Atutem lokalizacji jest położenie na wzniesieniu z atrakcyjnym widokiem.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Robotnicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Robotnicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robotnicza 5.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Robotnicza znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących w odległości 140 m, Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia nr 14 w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Robotnicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lidl, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Robotnicza w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.06.2020

Data aktualizacji: 03.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie