Pod Sześcioma Lipami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hoża 4-4e, oferowane bezpośrednio przez Steed S.A.

Szczecin, Północ, ul. Hoża 4-4e

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 335 ofert w najbliższej okolicy!

Pod Sześcioma Lipami

8 zdjęć

Pod Sześcioma Lipami
Pod Sześcioma Lipami
Pod Sześcioma Lipami
Pod Sześcioma Lipami

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Hożej w Szczecinie zaprojektowana została z myślą o Tobie i Twojej rodzinie!!!

Mieszkania w cenie już od 3 290 zł za m2 !!!

Jest to budynek mieszkalny, wielorodzinny, gdzie zlokalizowane są 63 wygodne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Posiada on pięć kondygnacji naziemnych, a w części podziemnej budynku oprócz otwartego garażu wielostanowiskowego zlokalizowane są komórki lokatorskie. Ostatnie dwie kondygnacje stanowią mieszkania dwupoziomowe. Mieszkania w cenie już od 3.290 zł za m2 !!!. Duża rozpiętość metrażowa (31-130 m2) pozwoli każdemu na wybór mieszkania w zależności od potrzeb i zasobów finansowych. Przepiękny widok na rozlewiska Odry i jeziora Dąbie uatrakcyjni wypoczynek we własnym M. W okolicy nie brakuje rozległych zielonych terenów, stworzonych do odpoczynku i rekreacji. Atrakcyjność inwestycji wynika też z usytuowania budynku w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej, co zapewni szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkańcy osiedla znajdą nieopodal liczne lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne jak i znajdujące się w pobliżu szkoły i przedszkola. Cała inwestycja zostanie ogrodzona zwiększając komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców.

Standard.

Mieszkania oddawane są w standardzie developerskim, co daje nabywcy możliwość na dowolną aranżację wnętrz. Istnieje możliwość zaproponowania własnych rozwiązań, które zostaną przez wykonawcę uwzględnione jak np. przesunięcie ścian działowych lub ich usunięcie, inne usytuowanie grzejników itp. Budynek jest wzniesiony z cegły Porotherm, dodatkowo docieplony styropianem, na ścianach tynk cienkościenny, mineralny. Na klatce schodowej płytki typu gres. Elementy wewnętrzne budynku: posadzki cementowe, stolarka okienna PCV 5-ciokomorowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, instalacja elektryczna z oprawami, instalacja telefoniczna, antena RTV zbiorcza i kablowa, dostęp do sieci Internet. Rozprowadzono instalacje ogrzewania włącznie z kaloryferami i piecem gazowym dwubiegowym z zamkniętą komorą spalania. Pełna instalacja wody zimnej, ciepłej z wyprowadzeniem do urządzeń. W pokojach są marmurowe parapety oraz progi drzwi balkonowych.

Spełnij swoje marzenia o własnym ,,M”.

Pomożemy przyszłym mieszkańcom w załatwieniu wszelkich formalności przy ubieganiu się o kredyt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości o kontakt osobisty lub telefoniczny 662 266 145.

Inwestycja Pod Sześcioma Lipami znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Hoża 4-4e (4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Steed S.A.

Inwestycja Pod Sześcioma Lipami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pod Sześcioma Lipami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Steed S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc): Cena: 15000 zł.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pod Sześcioma Lipami?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pod Sześcioma Lipami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Pod Sześcioma Lipami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żelazna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pod Sześcioma Lipami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Sześcioma Lipami znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w odległości 230 m, Zespół Szkół nr 5 w odległości 230 m, Gimnazjum nr 43 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pod Sześcioma Lipami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pod Sześcioma Lipami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się FasOla, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Sześcioma Lipami w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.06.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: