Osiedle Galaktyka II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Galaktyki, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Galaktyki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Galaktyka II

6 zdjęć

Osiedle Galaktyka II
Osiedle Galaktyka II
Osiedle Galaktyka II
Osiedle Galaktyka II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): Wielkość: 2,10 - 2,66 Komórki lokatorskie w cenie 10 500 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca) : garaże
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Nowoczesna architektura oraz kaskadowe ułożenie osiedla nadaje niezwykłego i niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lokale o powierzchni od 44 m2 do 148 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą przynależne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach balkony oraz tarasy. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano lokale z antresolami do indywidualnej aranżacji.

Warszewo jest prężnie rozwijającą się częścią Szczecina, która stanowi niezwykle atrakcyjne tło do planowanej inwestycji.

Drugi etap to budynki A5, B6, B7, B8 i B9. Wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. W części podziemnej znajdują się hale garażowe z indywidualnymi boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja Osiedle Galaktyka II znajduje się na Warszewie, ul. Galaktyki (4.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Galaktyka II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Galaktyka II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie Wielkość: 2,10 - 2,66.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Galaktyka II?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Galaktyka II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1669 metrów od inwestycji Osiedle Galaktyka II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Galaktyka II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Galaktyka II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole TAK w odległości 851 m, Niepubliczne przedszkole językowe Bus w odległości 909 m, przedszkole w odległości 916 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Galaktyka II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 342 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 349 m, Sitarz Kinga w odległości 402 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Galaktyka II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 339 m znajduje się Żabka, w odległości 552 m znajduje się Poziomka, w odległości 566 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Galaktyka II w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 413 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.10.2021
Data aktualizacji: 01.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: