Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Północ, Bukowo

98 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Północ
  1 kw. 2024

  Nowa Północ

  ul. Sobola/Świątkiewicza , Stołczyn, Północ, Szczecin(7.2 km od centrum)
  Ronson Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Villa Faro
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny kameralny budynek usługowy z lokalami użytkowymi z garażem i miejscami postojowymi na zewnątrz.Na trzech kondygnacjach naziemnych mają Państwo możliwość wyboru jednego z pięciu zróżnicowanych rozkładowo lokali użytkowych o powierzchni od 54 do 74 m kw., z ogrodem na parterze lub balkonami na piętrach. Budynek o nowoczesnej architekturze i kolorystyce, z dachem dwuspadowym oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń światłem zewnętrznym.Inwestycję cechuje dbałość o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych użytkowania lokali na miarę dzisiejszych oczekiwań przez przyszłych ich właścicieli. Standard lokali obejmuje wykonanie: ogrzewania podłogowego w każdym z pomieszczeń, rozprowadzenie instalacji do montażu osprzętu inteligentnej automatyki SMART oraz instalacji światłowodowej zapewniającej szybki dostęp do Internetu. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów nasze lokale będą tanie w późniejszej eksploatacji. Wejście do każdego z lokali odbywa się z klatki schodowej o podwyższonym standardzie. W budynku wydzielono pomieszczenie na składowanie odpadów segregowanych. Przyszli użytkownicy Villi Faro będą mieli możliwość swobody w parkowaniu pojazdów na terenie zaprojektowanych miejsc postojowych przy budynku od strony ulicy lub w garażu, za dodatkową opłatą.Atutem inwestycji jest jej położenie. Malownicza dzielnica Bukowo i sąsiedztwo Wzgórz Warszewskich, w północnej części Szczecina oraz kameralna zabudowa domów jednorodzinnych z dala od zgiełku dużych zatłoczonych osiedli mieszkaniowych. Bogate zaplecze usługowe zapewnią takie sieci jak Tesco, Netto czy Biedronka. W pobliżu znajdują się również: apteka, kościół, punkt przedszkolny, oraz wyśmienita kawiarnia “Coś słodkiego”.Okolicę cechuje cisza i sielska atmosfera, sprzyjająca spacerom i tak bardzo potrzebnemu wypoczynkowi. Kolejnym ważnym atutem jest bliskość budowanej obwodnicy północnej, która znacznie usprawni wszystkim okolicznym mieszkańcom wyjazd z miasta.Ofertę szczególnie kierujemy do osób przedsiębiorczych, które zainteresowane są zakupem lokali pod wynajem m. in.: dla pracowników i menadżerów firm, rodzin i osób, które na co dzień wynajmują mieszkania, a także firm poszukujących stałej siedziby. Nasza inwestycja sprzedawana jest z 23% stawką VAT. Istnieje więc możliwość odliczenia całej kwoty. Termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2020 roku.

  Villa Faro

  od 5 900 zł/m2
  ul. Średnia 22 , Bukowo, Północ, Szczecin(7.2 km od centrum)
  Empirium Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Ogrodnicza
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Osiedle Ogrodnicza jest zlokalizowana pomiędzy ulicami Ogrodnicza i Górna, w północnej, lewobrzeżnej dzielnicy Szczecina – Bukowo, stanowiącej część Wzgórz Warszewskich. Osiedle Ogrodnicza jest w trakcie realizacji z planowanym zakończeniem budowy wszystkich etapów osiedla do końca 2020 roku. Osiedle Ogrodnicza to zespół kameralnej zabudowy jednorodzinnej w układzie szeregowym. Łączna ilość lokali mieszkanych wynosić będzie 108 jednostek. Osiedle będzie posiadało 2 bramy wjazdowe od strony ul. Ogrodniczej. Zagospodarowanie terenu osiedla obejmować będzie budowę wewnętrznej drogi osiedlowej z kostki brukowej, oświetlenie terenu, miejsca postojowe lub garaże przy poszczególnych segmentach, a także zagospodarowanie terenów zielonych wraz z nasadzeniami drzew i krzewów. Każdy segment mieszkalny składać się będzie z dwóch kondygnacji wraz z antresolą. Na parterze znajdować się będzie salon, kuchnia oraz WC. Na piętrze zlokalizowane będą 3 sypialnie oraz łazienka. Nad piętrem znajdować się będzie antresola do samodzielnej adaptacji.

  Osiedle Ogrodnicza

  ul. Ogrodnicza , Bukowo, Północ, Szczecin(6.4 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Nehringa - etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy.

  Nehringa - etap II

  od 4 300 zł/m2
  ul. Nehringa 6A, 6b , Bukowo, Północ, Szczecin(6.4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Nehringa
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części Szczecina, przy ul. Nehringa w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bukowo. Inwestycja składa się z jednego budynku, dwu klatkowego, dwupiętrowego, wyposażonego w cichobieżne windy. W realizowanym budynku zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy i cztero pokojowe, w części podziemnej budynku miejsca postojowe. Budynek przy ul. Nehringa usytuowany jest w drugiej linii zabudowy w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum Szczecina.Inwestycja realizowana na zasadach deweloperskich, otwarty rachunek powierniczy, możliwość zakupu lokali w programie MDM.

  Nehringa

  od 4 200 zł/m2
  ul. Nehringa 4B, 4C , Bukowo, Północ, Szczecin(6.4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Makowe Pola II
  Oferta archiwalna
  Makowe Pola II – to osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową oraz furtką, położone bezpośrednio przy ul. Ogrodniczej. Jego unikalność podkreślają zarówno klasyczna forma zabudowy, jak i wysoki standard wykonanych prac wykończeniowych. To już drugi etap osiedla realizowany na tym terenie pomiędzy ulicami Górną i Ogrodniczą. Kameralne osiedle tworzą 24 budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej o przemyślanej architekturze oraz prostej linii zabudowy. Domy zostały wybudowane metodą tradycyjną z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.WykonawstwoSpecjalną uwagę podczas procesu budowlanego przywiązujemy do detali architektonicznych i wykończeniowych, stąd też można dostrzec wysokiej klasy drewnianą stolarkę okienną oraz drzwiową z naświetlami, przemyślane i pieczołowicie wykonane dojścia do budynków i podjazdy oraz tarasy ogrodowe, numerację domów, a także stonowaną kolorystykę budynków mieszkalnych współgrającą z pozostałymi elementami zagospodarowania terenu. Każdy dom został wyposażony w okablowanie pod instalację alarmową oraz wszelkie niezbędne instalacje wewnętrzne.Zagospodarowanie terenu i standard osiedlaNa szczególną uwagę zasługuje zakres prac, który został wykonany w ramach zagospodarowania terenu całego osiedla, tj. ogrodzenie zewnętrzne z powlekanej siatki panelowej wraz z furtką i bramą wjazdową sterowaną elektrycznie, ogrodzenia wewnętrzne frontowe, pieszo jezdnia z betonowej kostki brukowej typ starobruk, oświetlenie osiedla oraz instalacja domofonowa. Zwieńczeniem zakończenia budowy osiedla będzie dokonanie nasadzeń drzew wzdłuż ulicy Ogrodniczej.Naszym celem jest zachowanie lekkości w stylu architektonicznym oraz wysoko rozumianej estetyki.

  Makowe Pola II

  ul. Ogrodnicza , Bukowo, Północ, Szczecin(6.5 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Brzozowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  “Brzozowe Wzgórze” to nowa propozycja kameralnego osiedla  przy ulicy Kolonistów w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum, spokój oraz malownicze widoki na lasy, panoramę Szczecina i rozlewisko Odry.Projektanci zadbali, aby architektura i kolorystyka osiedla doskonale komponowała się  z otoczeniem. Tarasowo schodzące układy zabudowy tworzą kameralne przestrzenie publiczne. Komunikację i parkingi wyprowadzono  na zewnątrz osiedla, co z pewnością zapewni spokój i bezpieczeństwo jego przyszłym mieszkańcom.                            Na osiedlu “Brzozowe Wzgórze“  oferujemy  Państwu  mieszkania o powierzchni  od  34  do  88  mkw w atrakcyjnej cenie  w standardzie wykonania “pod klucz” i w stanie deweloperskim oraz samodzielne garaże o powierzchni od  17 do 26 mkw.W zakresie wykonania “pod klucz“  zakupują Państwo mieszkanie z kompleksowo urządzoną  łazienką – z armaturą, oświetleniem i lustrem, panele podłogowe w pokojach i hallu, płytki podłogowe w kuchni oraz wszystkie drzwi wewnętrzne.Mieszkania  zaprojektowano  z  dbałością  o  estetykę i funkcjonalność, z zachowaniem wysokich  standardów  jakości, bezpieczeństwa i ekologii.Zapraszamy Państwa do obejrzenia przykładowych aranżacji wnętrz oraz zdjęć z budowy.                Na mocy umów o współpracy z bankami, możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę kredytową i wybranie najlepszej oferty.  Dopilnujemy, aby procedura  przebiegła  szybko  i  sprawnie.

  Brzozowe Wzgórze

  ul. Kolonistów , Bukowo, Północ, Szczecin(6.9 km od centrum)
  Status Dom Sp. z o.o.

Informacje o Bukowie

W Bukowie dostępnych jest 98 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Bukowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 78 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (9 mieszkań).
 • 2-pokojowe (46 mieszkań).
 • 3-pokojowe (35 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bukowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bukowie kosztuje 242 637 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Bukowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: