Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Złotniki, powiat poznański

16 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Przy Jeziorach
  4 kw. 2022
  III ETAP W SPRZEDAŻY -OSTATNIE DOMY NA SPRZEDAŻ!!!O INWESTYCJIOsiedle Przy Jeziorach, docelowo składać się będzie z 28 budynków, 2 lokalowych. Cała inwestycja zrealizowana zostanie w IV etapach. Domy o powierzchni 110 m² oraz 111 m2, przygotowaliśmy w dwóch układach, 4 i 5 pokojowych. Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli: salon, kuchnia, skrytka komunikacja wraz ze schodami, łazienka oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Na piętrze dostępne będą również po 2 przestronne pokoje, oddzielna garderoba, łazienka oraz oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię.Osiedle ma charakter zamknięty. Całość jest ogrodzona, dla komfortu mieszkańców zostały zamontowane dwa szlabany - wjazdowy i wyjazdowy z osiedla oraz furtka z zamkiem magnetycznym otwieranym za pośrednictwem domofonu. Droga wewnątrz osiedlowa utwardzona kostką.Domy oddajemy w standardzie deweloperskim. Proponujemy także w zależności od potrzeb, realizację dodatkowych udogodnień np. instalację inteligentnego domu, instalację fotowoltaiczną i wiele innych. Cechą charakterystyczną naszej inwestycji są wyjątkowo duże działki, nawet do 1221 m². To rzadkość w projektach deweloperskich. Tak duża powierzchnia daje wiele możliwości aranżacji ogrodu.Poszczególne domy oddawane są cyklicznie w każdym kwartale.Inwestycja Osiedle Przy Jeziorach znajduje się na Kiekrzu, ul. GolęczewskaInwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Część budynków jest już gotowa do zamieszkania.Cały projekt składa się z 56 nowych domów.

  Osiedle Przy Jeziorach

  od 6 342 zł/m2
  ul. Golęczewska , Kiekrz, Jeżyce, Poznań(0.1 km od Poznania)
  More Place Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ostoja Jelonek etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ostoja Jelonek położone jest w malowniczej okolicy. Na II etap osiedla składa się 14 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi technologiami. Od reszty miejscowości osiedle oddzielone jest wałem ziemnym - naturalną barierą przed zanieczyszczeniami i hałasem. Takie położenie gwarantuje spokój, a okoliczne lasy dodają temu miejscu uroku.Kupując dom na osiedlu Ostoja Jelonek, otrzymujesz nie tylko cztery ściany i dach. Urządzając dom, masz o wiele więcej możliwości i całe tygodnie prac budowlanych mniej. Wiele instalacji i udogodnień jest skończonych w momencie odbioru domu. Na dwóch poziomach z pewnością znajdzie się miejsce na wszystko, co kochasz. Otwartą przestrzeń wspólną na parterze można, wedle uznania, podzielić na dwa niezależne pomieszczenia - kuchnię z jadalnią oraz salon. Okna sięgające aż do podłogi wpuszczają mnóstwo światła. Dodatkowo, każdy dom posiada dwa tarasy - na parterze i na piętrze.Domy przemyślano w każdym najmniejszym szczególe a dobór materiałów użytych do budowy zadowoli największego konesera:- wyjście na taras przez duże, przesuwne, aluminiowe okna z okuciem HST- domy są ogrodzone i wyposażone w automatyczne bramy. Zarówno brama garażowa, jak i wjazdowa obsługiwane są za pomocą zintegrowanego pilota.- drzwi wejściowe do domów- aluminiowe- instalacja telewizyjna z dwiema antenami na dachu- satelitarną oraz naziemną- instalacja kominkowa z czerpnia powietrza z zewnątrz- gotowa instalacja alarmowa z wideodomofonem i centralką- kompletna instalacja grzewcza oraz strefowe ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, holu i garderobie dolnej- ogród: wodomierz ogrodowy oraz wyjście kabla zasilającego do oświetlenia ogrodu.Jedyne korki na Ostoi Jelonek to... te od wina. Z pobliskiego przystanku linie komunikacji miejskiej odjeżdżają co około 15 minut, a samochodem szybko dojedziesz na szosę S11 lub do Suchego Lasu i Poznania.

  Ostoja Jelonek etap II

  od 6 809 zł/m2
  ul. Obornicka , Jelonek, poznański(1.4 km od Poznania)
  Evox Sp. z o.o. s.k.
 • Kalinova
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kalinova jest wyjątkowo kameralne. To jedynie 12 domów parterowych, w zabudowie bliźniaczej, które powstają przy spokojnej ulicy Kalinowej w Złotnikach, w pobliżu lasu, a zarazem blisko arterii prowadzącej do Poznania.Każdy dom posiada:– własny garaż,– ogród,– niezależny system co.Przygotowując ogrody na osiedlu Kalinova, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zadbać o każdy szczegół. Urządzenie ogrodu pozostawiamy mieszkańcom, aby mogli zaaranżować jego przestrzeń według własnych pomysłów.Starannie zaplanowany układ pomieszczeń jest funkcjonalny, a mieszkania dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych dzięki bezstopniowym progom oraz szerokim futrynom. Na Kalinowej każdy znajdzie przestrzeń dla siebie - przestronny salon, gabinet do pracy, pokoje dla dzieci, kuchnia.Dostępne są budynki parterowe o pow. od 112 m2 do 119m2 oraz parterowe z poddaszem użytkowym o max. powierzchni 155m2.Inwestycja Kalinova została zrealizowana przez dewelopera More Place S.A.

  Kalinova

  od 4 181 zł/m2
  ul. Kalinowa , Złotniki, poznański(1.9 km od Poznania)
  More Place Sp. z o.o.
 • Ostoja Jelonek
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ostoja Jelonek położone jest w malowniczej okolicy. Na osiedle składa się 16 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi technologiami. Od reszty miejscowości osiedle oddzielone jest wałem ziemnym - naturalną barierą przed zanieczyszczeniami i hałasem. Takie położenie gwarantuje spokój, a okoliczne lasy dodają temu miejscu uroku.Kupując dom na osiedlu Ostoja Jelonek, otrzymujesz nie tylko cztery ściany i dach. Urządzając dom, masz o wiele więcej możliwości i całe tygodnie prac budowlanych mniej. Wiele instalacji i udogodnień jest skończonych w momencie odbioru domu. Na dwóch poziomach z pewnością znajdzie się miejsce na wszystko, co kochasz. Otwartą przestrzeń wspólną na parterze można, wedle uznania, podzielić na dwa niezależne pomieszczenia - kuchnię z jadalnią oraz salon. Okna sięgające aż do podłogi wpuszczają mnóstwo światła. Dodatkowo, każdy dom posiada dwa tarasy - na parterze i na piętrze.Domy przemyślano w każdym najmniejszym szczególe a dobór materiałów użytych do budowy zadowoli największego konesera:- wyjście na taras przez duże, przesuwne, aluminiowe okna z okuciem HST- domy są ogrodzone i wyposażone w automatyczne bramy. Zarówno brama garażowa, jak i wjazdowa obsługiwane są za pomocą zintegrowanego pilota.- drzwi wejściowe do domów- aluminiowe- instalacja telewizyjna z dwiema antenami na dachu- satelitarną oraz naziemną- instalacja kominkowa z czerpnia powietrza z zewnątrz- gotowa instalacja alarmowa z wideodomofonem i centralką- kompletna instalacja grzewcza oraz strefowe ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, holu i garderobie dolnej- ogród: wodomierz ogrodowy oraz wyjście kabla zasilającego do oświetlenia ogrodu. Całość obsiana trawąJedyne korki na Ostoi Jelonek to... te od wina. Z pobliskiego przystanku linie komunikacji miejskiej odjeżdżają co około 15 minut, a samochodem szybko dojedziesz na szosę S11 lub do Suchego Lasu i Poznania.

  Ostoja Jelonek

  Obornicka , Jelonek, poznański(1.3 km od Poznania)
  Evox Sp. z o.o. s.k.
 • Złote Wille
  Oferta archiwalna
  Osiedle 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” powstaje na północ od granic miasta Poznania, w Złotnikach, gminie Suchy Las, na Osiedlu Grzybowym. Teren ten charakteryzuje nowoczesne, piękne osiedle mieszkaniowe, złożone głównie z domów jednorodzinnych, nacechowanych wyjątkową estetyką.Charakterystycznym wyróżnikiem tej mieszkaniowej wizytówki Gminy jest dostępność pełnej infrastruktury technicznej, powstałej niemal równolegle z istniejącymi domami mieszkalnymi. Ze względu na szybki rozwój Osiedla Grzybowego oraz bezpośrednią bliskość i dostępność do Miasta Poznania (dojazd samochodem zajmuje 20 minut), Złotniki są w Gminie Suchy Las miejscowością o największej dynamice wzrostu liczby mieszkańców.Inwestycja osiedla 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” zlokalizowana została pomiędzy ulicami Sosnową, Podgrzybkową oraz Jaskółczą, na terenie zajmującym powierzchnię około 1,5 ha. Projektowane budynki usytuowane zostaną wzdłuż ulic Sosnowej, Podgrzybkowej, Jaskółczej oraz wewnętrznej pieszo – jezdni (ul. Maślakowa). Architektura osiedla przewiduje ogrodzenie domów od strony ulic oraz ogrodów.Domy mieszkalne zostały zaprojektowane jako dwukondygnacyjne ( parter + poddasze użytkowe ) o powierzchni  użytkowej około 162,4m2. Wszystkie domy posiadać będą duże przydomowe ogródki o powierzchni od 400m² do 550m². Budynki oddawane będą w stanie deweloperskim. Wyposażane zostaną m.in. w domofony, drewnianą stolarkę okienną i drzwiową, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe,  dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania.  Infrastruktura zewnętrzna wykonana zostanie z wysokiej jakości kostki brukowej .Domy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. :przegrody ścienne z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger,dachówka firmy Braas,ocieplenie styropianem 12 cm i wełną mineralną 20 cm,stropy gęsto-żebrowe Porotherm firmy Wienerberger,piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania firmy VAILLANT oraz grzejniki panelowe firmy PURMO,drzwi zewnętrzne o najwyższej klasie zabezpieczeń antywłamaniowych firmy Poz-Bud,ocieplane bramy i drzwi garażowe firmy Hörmann,miedziane instalacje wodne i C.O.,wewnętrzna instalacja elektryczna z białym montażem,wewnętrzna instalacja alarmowa (w standardzie bez osprzętu).

  Złote Wille

  od 4 334 zł/m2
  ul. Sosnowa , Złotniki, poznański(0.6 km od Poznania)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Osiedle Nektarowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nektarowe to kompleks, na który składają się nowoczesne domy szeregowe jednorodzinne, położone bardzo korzystnie, w strefie czystej ekologicznie północno-zachodniej części Poznania, z dogodnym dojazdem do centrum handlowego miasta oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych nad pobliskimi jeziorami Strzeszyńskim, Rusałką i Kierskim. Usytuowanie osiedla jest gwarancją ciszy i spokoju dla jego przyszłych mieszkańców oraz umożliwia łatwy i szybki dojazd do Poznania.Osiedle Nektarowe jest projektem, który znacząco różni się od typowej zabudowy szeregowej. Zastosowana najnowsza technologia, spowodowała że domy te charakteryzować się będą bardzo dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Ekologiczne materiały użyte do jego budowy oraz eksploatacja zapewniająca wyjątkowo niskie zużycie energii stawia je w kategorii najnowocześniejszych realizacji w naszym regionie. W każdym z budynków zostanie zamontowany system rekuperacji (wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła) pozwalający znacząco wspomóc obniżenie kosztów użytkowania, jednocześnie utrzymując korzystny mikroklimat w pomieszczeniach.Domy szeregowe budowane są metodą tradycyjną udoskonaloną,, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zapewnienie otrzymania założonych dla budownictwa niskoenergetycznego, parametrów technicznych dotyczących szczelności oraz izolacyjności termicznej wszystkich przegród zewnętrznych. Skuteczna izolacja termiczna, począwszy od ław fundamentowych ocieplonych polistyrenem ekstrudowanym XPS, poprzez ściany nośne z bloczków ceramicznych z zastosowaniem styropianu najnowszej generacji zapewnia uzyskanie współczynnika przenikania ciepła U≤0,2 W/m²*K, dedykowanego dla budownictwa niskoenergetycznego. Szczególną uwagę poświęcono ociepleniu poddasza poprzez zastosowanie naturalnego, ekologicznego materiału izolacyjnego jakim jest wełna drzewna Steico Flex, cechująca się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną oraz ochronę akustyczną.Materiały izolacyjne z włókna drzewnego powstają z naturalnego drewna. Podczas produkcji nie są stosowane żadne szkodliwe dodatki. Dzięki materiałom STEICO będą czuli się Państwo komfortowo we własnym domu: ochrona przed zimnem, upałem i hałasem, przyjemny, z zapachem naturalnego drewna, mikroklimat w pomieszczeniach, sprzyjający szczególnie alergikom. Stolarka okienna również spełniające wysokie wymagania dla tego typu budownictwa: PVC z pakietami 3-szybowymi, ciepłą ramką oraz roletami energooszczędnymi INTEGRO. Stolarka drzwiowa zewnętrzna oraz segmentowa brama garażowa produkcji firmy Hőrmann, z naciskiem na skuteczne ograniczenie strat ciepła.System centralnego ogrzewania na komponentach technologicznego lidera branży grzewczej – firmy Viessmann, z możliwością wyboru dwóch podstawowych standardów:> oparty na kotle gazowym i wysokosprawnej technice kondensacyjnej z zastosowaniem niskotemperaturowego ogrzewanie podłogowego. Wspomaganie otrzymania ciepłej wody użytkowej poprzez montaż kolektorów słonecznych.> oparty na pompie ciepła typu powietrze-woda z zastosowaniem niskotemperaturowego ogrzewanie podłogowego oraz zintegrowanym zasobnikiem c.w.u. z możliwością podłączenia kolektorów słonecznych. System nadający się do doskonale do ogrzewania lub do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.Osiedle Nektarowe będzie zamkniętym, kameralnym osiedlem dla tych wszystkich, którzy szukają zasadnego ekonomicznie i oszczędnego w utrzymaniu domu, który zapewnie bezpieczne jutro, bez ryzyka gwałtownego wydatków na ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową, które dzisiaj, przy prognozowanych nieustannie podwyżkach nośników energii nabierają coraz większego znaczenia.Dodatkowe Zalety lokalizacji osiedla:Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, świeże powietrze,Bliskość jeziorAtrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego hałasu, ale z dogodnym i szybkim dojazdem samochodem lub autobusem do centrum PoznaniaBliskość autostrady A2Bliskość centrów handlowychBliskość ścieżek rowerowych i szlaków pieszychMożliwość uprawiania sportów wodnych

  Osiedle Nektarowe

  UL. Nektarowa 1 , Złotniki, poznański(0.4 km od Poznania)
  Belveder

Wiadomości na temat Złotnik:

Informacje o Złotnikach

W Złotnikah dostępnych jest 16 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Złotnikah nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Złotnikah dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 110 do 111 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 706 995 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Złotnikah

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: