Nowe Złotniki

Oferta archiwalna

poznański, Złotniki, ul. Azaliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Złotniki

17 zdjęć

Nowe Złotniki
Nowe Złotniki
Nowe Złotniki
Nowe Złotniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 66 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stan deweloperski domów na Osiedlu Nowe Złotniki obejmuje: - taras zewnętrzny - automatyczną, ocieplaną bramę garażową sterowaną pilotem - rolety zewnętrzne - instalację alarmową - ogrzewanie podłogowe - rozprowadzone wszystkie instalacje (w tym: domofonową, komputerową, telewizyjną, telefoniczną) - instalację pod kominek w salonie - piec gazowy dwufunkcyjny.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : miejsce przed garażem.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z informacją, jakie działania podejmujemy w związku z epidemią: https://dudadevelopment.pl/aktualnosci/722-bezpieczenstwo_na_pierwszym_miejscu_duda_development_podczas_epidemii_koronawirusa

Osiedle Nowe Złotniki to nowoczesne domy szeregowe pod Poznaniem zaprojektowane z myślą o zaspokajaniu autentycznych potrzeb.

Inwestycja podzielona jest na etapy. W I wszystkie 22 lokale mieszkalne są już zamieszkałe. W I kwartale 2018 roku skończyła się budowa II etapu. Wiosną 2018 roku ruszyła sprzedaż i budowa domów z III etapu. Zakończenie przewidziane jest na II kwartał 2019 roku.

Malownicze okolice Poznania to wyjątkowa przestrzeń: bliska natury, ale i metropolii.Domy w Złotnikach będą idealne dla osób, które szukają azylu od zgiełku wielkiego miasta, ale nie chcą odcinać się od miejskich udogodnień, takich jak szkoły czy punkty usługowe. Domy szeregowe za miastem mają wiele zalet: po pracy możesz odpocząć na łonie natury, wypić kawę w towarzystwie sąsiadów czy po prostu zrelaksować się we własnym ogrodzie. Nowe Złotniki to idealna alternatywa do mieszkania w Poznaniu.

Okolice Poznania słyną z bezpieczeństwa: domy szeregowe tutaj będą prawdziwą oazą życiowej harmonii. Jeśli więc szukasz spokojnej przystani w morzu zieleni, Nowe Złotniki na pewno podbiją Twoje serce.

Natomiast samo Osiedle Nowe Złotniki to miejsce spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających, ponieważ wyróżnia się:

- Doskonałą lokalizacją

- Pełną infrastrukturą

- Spokojną okolicą

- Wysokim standardem

- Najwyższej jakości materiałami

- Nowoczesnym stylem, komfortem i wygodą.

Inwestycja Nowe Złotniki znajduje się w Złotnikach, ul. Azaliowa (1.8 km od Poznania), została zrealizowana przez DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Nowe Złotniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowe Złotniki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DUDA DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Złotniki to miejscowość położona w gminie Suchy Las w północnej części powiatu poznańskiego. Na obszar miejscowości składają się tereny wiejskie z domami jednorodzinnymi oraz podmiejska dzielnica mieszkaniowa – Osiedle Grzybowe, na którym dominuje zabudowa szeregowa. W Złotnikach zamieszkuje prawie 3 tys. osób. Atutem lokalizacji są tereny zielone w obrębie miejscowości: ogródki działkowe, łąki i kompleksy leśne przy ul. Pawłowickiej, a także niewielka odległość do Lasu Moraskiego (ok. 7 km) oraz do Jeziora Kierskiego Małego (ok. 8 km). W miejscowości funkcjonują niewielkie zakłady produkcyjne, centrum i galeria handlowa oraz kilka salonów samochodowych, a w pobliżu zlokalizowane są: market budowlany Leroy Merlin oraz Technology Park. W sąsiadującym ze Złotnikami Suchym Lesie znajdują się m.in. park wodny, kręgielnia i ośrodek kultury z biblioteką. Poznańska starówka usytuowana jest w promieniu zaledwie 9 km od miejscowości, a dogodny dojazd zapewniają autobusy ZKP Suchy Las. W Złotnikach mieści się także dworzec PKP.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Złotniki?

Przez Złotniki przebiega ulica Obornicka, która biegnąc na północ łączy się z drogą S11. Jadąc trasą Obornicką na południe można dojechać do Suchego Lasu, a następnie do Poznania. Autobusy podmiejskie ZKP Suchy Las zapewniają komunikację z Poznaniem oraz poszczególnymi miejscowościami gminy. W Złotnikach zlokalizowany jest dworzec PKP, gdzie zatrzymują się pociągi linii kolejowej nr 354 (Poznań – Piła Główna). W czasie ok. 25 minut można dojechać z miejscowości do Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Złotniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Nowe Złotniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotniki/Osiedle.

Data publikacji: 07.06.2016
Data aktualizacji: 13.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Złotnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: