Złote Wille

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy szeregowe Strzeszyn Literacki(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Jeżyce (7.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 3 750/m2
  Domy szeregowe Strzeszyn Literacki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 200 m2
  Liczba pokoi: 5
  Hamad Sp. z o.o.
 • Osiedle Przy Jeziorach(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Kiekrz, ul. Złotnicka (10.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 4 897 brutto/m2
  Osiedle Przy Jeziorach
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 18
  Powierzchnia: 109 - 112 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  More Place S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” powstaje na północ od granic miasta Poznania, w Złotnikach, gminie Suchy Las, na Osiedlu Grzybowym. Teren ten charakteryzuje nowoczesne, piękne osiedle mieszkaniowe, złożone głównie z domów jednorodzinnych, nacechowanych wyjątkową estetyką.Charakterystycznym wyróżnikiem tej mieszkaniowej wizytówki Gminy jest dostępność pełnej infrastruktury technicznej, powstałej niemal równolegle z istniejącymi domami mieszkalnymi. Ze względu na szybki rozwój Osiedla Grzybowego oraz bezpośrednią bliskość i dostępność do Miasta Poznania (dojazd samochodem zajmuje 20 minut), Złotniki są w Gminie Suchy Las miejscowością o największej dynamice wzrostu liczby mieszkańców.Inwestycja osiedla 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” zlokalizowana została pomiędzy ulicami Sosnową, Podgrzybkową oraz Jaskółczą, na terenie zajmującym powierzchnię około 1,5 ha. Projektowane budynki usytuowane zostaną wzdłuż ulic Sosnowej, Podgrzybkowej, Jaskółczej oraz wewnętrznej pieszo – jezdni (ul. Maślakowa). Architektura osiedla przewiduje ogrodzenie domów od strony ulic oraz ogrodów.Domy mieszkalne zostały zaprojektowane jako dwukondygnacyjne ( parter + poddasze użytkowe ) o powierzchni  użytkowej około 162,4m2. Wszystkie domy posiadać będą duże przydomowe ogródki o powierzchni od 400m² do 550m². Budynki oddawane będą w stanie deweloperskim. Wyposażane zostaną m.in. w domofony, drewnianą stolarkę okienną i drzwiową, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe,  dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania.  Infrastruktura zewnętrzna wykonana zostanie z wysokiej jakości kostki brukowej .Domy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. :przegrody ścienne z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger,dachówka firmy Braas,ocieplenie styropianem 12 cm i wełną mineralną 20 cm,stropy gęsto-żebrowe Porotherm firmy Wienerberger,piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania firmy VAILLANT oraz grzejniki panelowe firmy PURMO,drzwi zewnętrzne o najwyższej klasie zabezpieczeń antywłamaniowych firmy Poz-Bud,ocieplane bramy i drzwi garażowe firmy Hörmann,miedziane instalacje wodne i C.O.,wewnętrzna instalacja elektryczna z białym montażem,wewnętrzna instalacja alarmowa (w standardzie bez osprzętu).

Inwestycja Złote Wille znajduje się w Złotnikah, ul. Sosnowa (0.6 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Złote Wille została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych domów w tym 29 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Złote Wille pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 699 950 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 34 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Złote Wille

Złotniki to miejscowość położona w gminie Suchy Las w północnej części powiatu poznańskiego. Na obszar miejscowości składają się tereny wiejskie z domami jednorodzinnymi oraz podmiejska dzielnica mieszkaniowa – Osiedle Grzybowe, na którym dominuje zabudowa szeregowa. W Złotnikach zamieszkuje prawie 3 tys. osób. Atutem lokalizacji są tereny zielone w obrębie miejscowości: ogródki działkowe, łąki i kompleksy leśne przy ul. Pawłowickiej, a także niewielka odległość do Lasu Moraskiego (ok. 7 km) oraz do Jeziora Kierskiego Małego (ok. 8 km). W miejscowości funkcjonują niewielkie zakłady produkcyjne, centrum i galeria handlowa oraz kilka salonów samochodowych, a w pobliżu zlokalizowane są: market budowlany Leroy Merlin oraz Technology Park. W sąsiadującym ze Złotnikami Suchym Lesie znajdują się m.in. park wodny, kręgielnia i ośrodek kultury z biblioteką. Poznańska starówka usytuowana jest w promieniu zaledwie 9 km od miejscowości, a dogodny dojazd zapewniają autobusy ZKP Suchy Las. W Złotnikach mieści się także dworzec PKP.

Komunikacja

Przez Złotniki przebiega ulica Obornicka, która biegnąc na północ łączy się z drogą S11. Jadąc trasą Obornicką na południe można dojechać do Suchego Lasu, a następnie do Poznania. Autobusy podmiejskie ZKP Suchy Las zapewniają komunikację z Poznaniem oraz poszczególnymi miejscowościami gminy. W Złotnikach zlokalizowany jest dworzec PKP, gdzie zatrzymują się pociągi linii kolejowej nr 354 (Poznań – Piła Główna). W czasie ok. 25 minut można dojechać z miejscowości do Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złote Wille mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Złote Wille znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotniki Os. Grzybowe.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złote Wille składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złote Wille w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 18.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie