Belveder logo

Belveder

poznański, Kiekrz, ul. Czysta 24A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma “BELVEDER” jest firmą rodzinną, funkcjonującą już od 1993 roku. Od  ponad osiemnastu lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Kompleksowość, to w rozumieniu firmy, przeprowadzenie procesu inwestycyjnego polegającego na pozyskiwaniu nieruchomości, projektowaniu architektonicznym, obsłudze administracyjno-prawnej, doradztwie inwestycyjnym i realizacji inwestycji.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces inwestycyjny realizować w jak najszybszym tempie, przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych. Podejmujemy się zaawansowanych technologicznie wyzwań jak np. posadowienia obiektów wielokondygnacyjnych z garażami podziemnymi, z zastosowaniem systemu ścian szczelinowych i towarzyszącymi im głębokimi wykopami.

Firma Belveder jest również właścicielem i administratorem części ze zrealizowanych przez siebie inwestycji, które przeznaczone są na wynajem jako lokale użytkowe o charakterze handlowym i usługowym. Aby sprawnie realizować założone cele Firma  współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi, z wyselekcjonowanymi fachowcami różnych branż, sprawdzonych przez lata realizowanych wspólnie inwestycji. , wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie i materiały budowlane. Dzięki długoletniej współpracy i na podstawie podpisanych umów Firma Belveder posiada możliwość dostępu do najlepszych materiałów budowlanych i technologii przy uwzględnieniu wysokich rabatów cenowych, co w konsekwencji przekłada się na obniżenie finalnego kosztu realizowanych inwestycji.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Belveder logo
Belveder
poznański, Kiekrz, ul. Czysta 24A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: