Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Vastbouw Polska Sp. z o.o. logo

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Al. Wojska Polskiego 125
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Z nami bezpiecznie kupisz swoje mieszkanie

Vastbouw Polska Sp. z o.o. jest firmą deweloperską kompleksowo budującą osiedla domów jednorodzinnych, budynki apartamentowe oraz osiedla mieszkaniowe.

Przez ponad 20 lat działalności wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania dla naszych Klientów ponad 550 mieszkań i blisko 600 domów.

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów, których działania prowadzą do tworzenia nietuzinkowych osiedli. Naszą pracę wielokrotnie wyróżniano. Jesteśmy znani z realizacji zarówno kameralnych projektów, jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Samodzielnie projektujemy i budujemy osiedla, które przyciągają ludzi unikalną atmosferą i harmonijnie wpisują się w otoczenie, tworząc ład architektoniczny otaczającej nas przestrzeni.

Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczne nabycie nieruchomości. My wywiązujemy się z zawartych umów.

Historia Vastbouw w Polsce

Spółka Vastbouw Polska Sp. z o.o. została założona w 1999 roku. Jesteśmy jednym z członków międzynarodowego holdingu budowlanego VASTBOUW INTERNATIONAL HOLDING BV z główną siedzibą w Holandii.

W Polsce nasza firma posiada obecnie oddziały w Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu prowadząc działalność deweloperską w zakresie kompleksowej obsługi budowy osiedli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, współpracując z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

Naszą ofertę wyróżnia kompleksowość oraz przywiązywanie uwagi do detali architektonicznych. Nasze osiedla posiadają pełne zagospodarowanie, pieszo - jezdnie, chodniki, oświetlenie, nasadzenia roślin i drzew, ścieżki rowerowe, ogrodzenia oraz place zabaw.

Posiadamy w sprzedaży 62 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Poznań
Szczecin
 • OKI DOKI
  4 kw. 2024
  OKI DOKI to inwestycja dla osób, które chcą mądrze ochronić swoje oszczędności przed rosnącą inflacją. Budynek położony jest w dzielnicy Drzetowo-Grabowo, skąd rzut beretem dzieli nas od Centrum Szczecina. OKI DOKI to budynek położony przy ulicy T. Nocznickiego w Szczecinie, blisko stoczniowych doków. Jest to miejsce idealne dla osób ceniących sobie dobrą komunikację z Centrum miasta. W budynku

  OKI DOKI

  od 9 975 /m2
  ul. Nocznickiego Tomasza, Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(2.1 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Osiedle Literatura
  4 kw. 2024
  Literatura i Natura – idealne połączenie na Strzeszynie – zielonej części Poznania, chętnie wybieranej przez rodziny i aktywnych mieszkańców, którzy cenią sobie ciszę, spokój i bliskość niezliczonych terenów zielonych. Zakochaj się w codziennej prozie życia pisanej jednak poetyckim połączeniem wolnego czasu, mnóstwa zieleni i własnej cichej enklawy w dużym mieście. Na osiedle Literatura, przy ul.

  Osiedle Literatura

  od 9 725 /m2
  ul. Literacka, Strzeszyn, Jeżyce, Poznań(5.3 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 20 inwestycji

Kontakt

Vastbouw Polska Sp. z o.o. logo
Vastbouw Polska Sp. z o.o.
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 125
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023