Vastbouw Polska Sp. z o.o. logo

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Al. Wojska Polskiego 125
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Z nami bezpiecznie kupisz swoje mieszkanie

Vastbouw Polska Sp. z o.o. jest firmą deweloperską kompleksowo budującą osiedla domów jednorodzinnych, budynki apartamentowe oraz osiedla mieszkaniowe.

Przez ponad 20 lat działalności wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania dla naszych Klientów ponad 550 mieszkań i blisko 600 domów.

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów, których działania prowadzą do tworzenia nietuzinkowych osiedli. Naszą pracę wielokrotnie wyróżniano. Jesteśmy znani z realizacji zarówno kameralnych projektów, jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Samodzielnie projektujemy i budujemy osiedla, które przyciągają ludzi unikalną atmosferą i harmonijnie wpisują się w otoczenie, tworząc ład architektoniczny otaczającej nas przestrzeni.

Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczne nabycie nieruchomości. My wywiązujemy się z zawartych umów.

Historia Vastbouw w Polsce

Spółka Vastbouw Polska Sp. z o.o. została założona w 1999 roku. Jesteśmy jednym z członków międzynarodowego holdingu budowlanego VASTBOUW INTERNATIONAL HOLDING BV z główną siedzibą w Holandii.

W Polsce nasza firma posiada obecnie oddziały w Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu prowadząc działalność deweloperską w zakresie kompleksowej obsługi budowy osiedli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, współpracując z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

Naszą ofertę wyróżnia kompleksowość oraz przywiązywanie uwagi do detali architektonicznych. Nasze osiedla posiadają pełne zagospodarowanie, pieszo - jezdnie, chodniki, oświetlenie, nasadzenia roślin i drzew, ścieżki rowerowe, ogrodzenia oraz place zabaw.

Posiadamy w sprzedaży 53 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Literatura
  4 kw. 2023

  Osiedle Literatura

  od 8 975 zł/m2
  ul. Literacka , Strzeszyn, Jeżyce, Poznań(5.3 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 19 inwestycji

Kontakt

Vastbouw Polska Sp. z o.o. logo
Vastbouw Polska Sp. z o.o.
Szczecin, Al. Wojska Polskiego 125
Strona internetowa dewelopera

Vastbouw Polska Sp. z o.o. - wiadomości

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: