Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie, Szczecin Al. Wojska Polskiego 125

Posiadamy w sprzedaży 69 nieruchomości w 5 inwestycjach

Lista

W Woj. Zachodniopomorskim

 • Inwestycja Natural Park została wyróżniona przez użytkowników portalu w kategorii: Najlepszy stosunek ceny do standardu w Szczecinie.

  Natural Park

  Inwestycja Natural Park znajduje się na Warszewie, ul. Jaworzynki (5,6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Natural Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 52 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Jaworzynki (5,6 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 4 650 zł/m2
  • Termin oddania: 3 kw. 2017
  • Liczba Mieszkań: 20
  • Powierzchnia: 52 - 88 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Na Złotych Wydmach

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Na Złotych Wydmach znajduje się w Międzywodziu, Ul. Szkolna (52,2 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Na Złotych Wydmach została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchniach od 78 do 80 m2.

  Kamieński, Międzywodzie, Ul. Szkolna (52,2 km od Szczecina)
  Ceny od: 7 363 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Domów: 3
  • Powierzchnia: 78 - 80 m2
  • Liczba pokoi: 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o. Zobacz wszystkie domy
 • Inwestycja Osiedle Osówka została doceniona przez użytkowników portalu i zajęła 3 miejsce w głosowaniu na najlepsze inwestycje deweloperskie w kategorii: Najlepsza architektura w Szczecinie.

  Osiedle Osówka

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Osówka znajduje się na Osowie, Ul. Miodowa (6,3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Osówka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 84 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 22 nowe domy o powierzchniach od 78 do 142 m2.

  Szczecin, Zachód, Osów, Ul. Miodowa (6,3 km od centrum Szczecina)
  • Termin oddania: 4 kw. 2017
  • Liczba Domów: 22
  • Powierzchnia: 78 - 142 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 5
  Vastbouw Polska Sp. z o.o. Zobacz wszystkie domy

W Woj. Dolnośląskim

 • Osiedle Granitowe

  Inwestycja Osiedle Granitowe znajduje się na Wojszycach, ul. Granitowa (4,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Granitowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 69 do 113 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Granitowa (4,6 km od centrum Wrocławia)
  • Termin oddania: 1 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 21
  • Powierzchnia: 69 - 113 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  Vastbouw Polska Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

W Woj. Wielkopolskim

 • Złote Wille

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Złote Wille znajduje się w Złotnikah, ul. Sosnowa (0,6 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Złote Wille została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 34 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchni 162 m2.

  Poznański, Złotniki, ul. Sosnowa (0,6 km od Poznania)
  Ceny od: 4 829 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Domów: 3
  • Powierzchnia: 162 m2
  • Liczba pokoi: 5
  Vastbouw Polska Sp. z o.o. Zobacz wszystkie domy

O nas

Holding Vastbouw został założony w roku 1983 w miejscowości Rijssen w Holandii.Obecnie grupa skupia 16 firm działających w Holandii, Niemczech, Czechach oraz Polsce.

Obrót holdingu za rok 2009 wyniósł ponad 107mln €.Jesteśmy członkiem “Europa House” – elitarnej organizacji zrzeszającej najbardziej prężnie działające koncerny budowlane całej Europy.Dzięki temu mamy ciągłą możliwość wymiany doświadczeń, projektów oraz najnowocześniejszych technologii stosowanych w budownictwie XXI wieku.Jednym z głównych obszarów działania holdingu Vastbouw jest rozwijanie i promowanie budownictwa jednorodzinnego, charakteryzującego się wysoką jakością i funkcjonalnością wnętrz, jednocześnie pozostającego w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

 Vastbouw Polska Sp. z o.o. – założona w 1999 r. – jest jednym z najmłodszych członków holdingu. Prowadzi działalność deweloperską w zakresie kompleksowej obsługi budowy osiedli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, współpracując z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

 Główna siedziba w Polsce znajduje się w Szczecinie.

Ponadto spółka posiada oddziały w Gdyni, Wrocławiu oraz Poznaniu.

Ranking najlepszych inwestycji 2016 - Użytkownicy docenili inwestycje dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o. "Natural Park", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

II miejsce w kategorii najlepszy stosunek ceny do standardu w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

III miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o. "Osiedle Osówka", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

III miejsce w kategorii najlepsza architektura w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Wyróżnienie w kategorii najlepsza lokalizacja w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Zachodniopomorskie, Szczecin
 • Al. Wojska Polskiego 125

+48 91 ...

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie