BGR logo

BGR

poznański, Jelonek, ul. Obornicka 8A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma BGR Deweloper działa od 1990 r. na rynku polskim i niemieckim. Priorytetami są wysoka jakość oferowanych usług oraz Państwa zadowolenie.Podstawowy zakres działalności:- generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych,- montaż oraz wynajem rusztowań,- hurtownia materiałów budowlanych i instalacyjnych,- działalność deweloperska.Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań oraz Wielkopolskiej Izby Budownictwa.Od początku działalności pracujemy także na rynku niemieckim.Nasze realizacje były kilkakrotnie nominowane do konkursu Modernizacja Roku.Doświadczona kadra fachowców, nowoczesna baza sprzętowa oraz starannie dobrana grupa podwykonawców zapewniają terminowość i najwyższą jakość naszych usług. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania techniczne, profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie w ciągły rozwój firmy czynią z nas partnerów godnych Państwa zaufania.Obecnie zatrudniamy około 150 osób – wysoko wykwalifikowanych fachowców w swoich dziedzinach, ludzi dynamicznych i zawsze gotowych służyć radą i pomocą naszym klientom.

Posiadamy w sprzedaży 15 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Złotniki Park etap IV
  gotowe
  Dwa pierwsze etapy osiedla Złotniki Park są już gotowe. Plusem inwestycji przy ul. Łagiewnickiej w Złotnikach jest jej kameralny charakter. W niskich, dwupiętrowych budynkach są dostępne mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 46 do 79 m2. W każdym budynku mieści się tylko 6 mieszkań. Wszystkie lokale na parterze otwierają się na prywatne zielone ogródki o

  Złotniki Park etap IV

  od 7 400 /m2
  ul. Łagiewnicka , Złotniki, poznański(1.5 km od Poznania)
  BGR

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

BGR logo
BGR
poznański, Jelonek, ul. Obornicka 8A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: