Ranking najlepszych inwestycji:

Kielce - III kwartał 2019

Wybierz kwartał
Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Kielcach w III kw. 2019
Wyniki aktualizowane co kwartał na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Lotnicza Ekopark

  Kielce, ul. Lotnicza 18

  Lotnicza EKOPARK to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się w prestiżowej części centrum miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc. Osiedle EKOPARK składać się będzie z budynków, odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 5000 m2....

  Termin oddania: 1 kw. 2021

  Liczba mieszkań: 9

  Powierzchnia: 48 - 75 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • II miejsce

  Osiedle Lecha

  Kielce, ul. Lecha

  Inwestycja Osiedle Lecha jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Aktualnie w inwestycji Osiedle Lecha pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 57 do 67 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 4

  Powierzchnia: 57 - 67 m2

  Liczba pokoi: 3

 • III miejsce

  Patio Vita

  Kielce, ul. Zagnańska

  Szukasz mieszkania, w którym każda chwila będzie przyjemnością? Dobrze trafiłeś! W PATIO VITA mamy wszystko czego potrzebujesz – komfortowo zaprojektowane wnętrza, doskonałą jakość wykończenia oraz nowoczesną architekturę osiedla, która wpisuje się w najnowsze trendy w budownictwie. Wszystko po to, by Twoje m...

  Termin oddania: 2 kw. 2021

  Liczba mieszkań: 52

  Powierzchnia: 30 - 90 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Wyróżnienie

  Zamieszkaj na Wspólnej

  Kielce, ul. Wspólna

  Nowoczesny budynek będzie posiadał pięć pięter, trzy klatki schodowe wyposażone w ciche i szybkie windy, 76 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni oraz lokale usługowe na parterze od strony ul. Wspólnej. Na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie miejsca postojowe oraz pomieszczenie na rowery i wó...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 76 - 76 m2

  Liczba pokoi: 3

 • Wyróżnienie

  Bella Vista

  Kielce, ul. Generała Władysława Andersa

  NOWA DZIELNICA Już teraz możesz stać się częścią zupełnie unikatowego miejsca na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok! P...

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 23

  Powierzchnia: 39 - 77 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Podsumowanie III kw. 2019 r. - Ranking Inwestycji w Kielcach

  Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe zajmuje wysoką pozycję w strategii rozwoju Kielc, co przekłada się na wyniki Rankingu Inwestycji w III kwartale 2019 r. Na pierwszym miejscu znalazła się Lotnicza Ekopark - projekt firmy deweloperskiej Eko-Invest. Drugie i trzecie miejsce zajmują odpowiednio Osiedle Lecha i Patio Vita. Wyróżnieniem mogą się natomiast pochwalić Bella Vista - kameralna inwestycja od dewelopera Perfect Alfa - oraz kolejny projekt Eko-Investu pod nazwą “Zamieszkaj na Wspólnej”. Co wyróżnia zwycięską inwestycję na tle konkurencji? Odpowiada Sławomir Wieczorek, przedstawiciel Eko-Invest: 

   

  Jakie kryteria zadecydowały o wygranej inwestycji Państwa inwestycji?

 • Lotnicza Ekopark to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się w prestiżowej części centrum miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc. Realizowana inwestycja odznacza się indywidualnym stylem. Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja, bliskość centrum, Politechniki Świętokrzyskiej, galerii handlowych, doskonała komunikacja pod względem publicznych środków transportu to dodatkowe zalety inwestycji. W pierwszym etapie inwestycji powstaje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, w której znajdować się będą przestronne mieszkania, a na najwyższej kondygnacji Penthousy z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Na ośmiu kondygnacjach w budynku znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 29 do 114 m2. Na parterze w części budynku swoje miejsce znajdą też lokale usługowe, a kondygnację podziemną przeznaczono na parking. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia okienne oraz wygodne balkony i duże tarasy. Lokalizacja budynku zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo banków, szkół, uczelni, galerii handlowych i sklepów to dodatkowy atut inwestycji. Do realizacji budowy budynku użyte zostaną bardzo dobrej jakości materiały budowlane m.in. ciepłe okna trzyszybowe, styropian grafitowy, windy cichobieżne, schody na transolach tłumiących kroki. Budynek będzie posiadał ekonomiczne ogrzewanie z sieci miejskiej. 

   

  Sławomir Wieczorek, EKO-INVEST Sp. z o.o.

   

  Atrakcyjna stolica Świętokrzyskiego

   

  Rozwój Kielc jako stolicy województwa świętokrzyskiego podporządkowany jest dwóm głównym celom: uatrakcyjnieniu wizerunku miasta w oczach potencjalnych inwestorów oraz zapewnieniu mieszkańcom przyjaznej przestrzeni do życia, spełniającej szeroko rozumiane funkcje społeczne. Kielce jako miasto nowocześnie zarządzane oraz wyposażone w rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną i biznesową, w pełni wykorzystuje swój potencjał rozwojowy. Jaką rolę w strategii rozwoju miasta, odgrywają nowe przedsięwzięcia deweloperskie? Zapytaliśmy o to Aleksandrę Rękas z Radia Em Kielce.  

   

  Jak nowe inwestycje mieszkaniowe wpisują się w rozwój miasta?

 • Coraz więcej inwestycji budowlanych w Kielcach wskazuje, że stajemy się bardziej atrakcyjni jako stolica województwa świętokrzyskiego. Świadczy o tym także większa liczba zezwoleń na budowę, wydanych przez Urząd Miasta deweloperom. Większość powstających budynków to bloki wielorodzinne, lokale usługowe i biurowe. 

  Wpisują się w ten trend zwycięskie miejsca – Lotnicza Ekopark to nowoczesny kompleks budynków z dużymi przeszkleniami, balkonami i tarasami. Nowością będzie prywatna przestrzeń dla mieszkańców – wzbogacona o siłownię zewnętrzną. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się możliwość naładowania samochodu elektrycznego – Lotnicza Ekopark to prawdopodobnie pierwsza inwestycja w Kielcach, która wprowadziła takie rozwiązanie. Dodatkowym atutem staje się mieszkanie w centrum, jednocześnie mając do dyspozycji kameralną przestrzeń, przeznaczoną jedynie dla mieszkańców kompleksu. Eko Invest prowadzi także budowę budynku na Wspólnej. Tutaj niekwestionowaną zaletą jest lokalizacja – mieszkanie w samym sercu miasta, kilka kroków od głównego kieleckiego deptaka, parku a także sklepów czy placówek służby zdrowia.

  Nie ustępuje im kolejna uhonorowana inwestycja – Patio Vita, tuż przy kieleckim Zalewie. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się zainstalowanie wszelkich udogodnień dla dzieci – plansze do gier podwórkowych, a także plac zabaw i bawialnia. Deweloper zapewnia także klub fitness dla mieszkańców. Kolejnym plusem staje się ogromny dziedziniec, wyposażony w hamaki i ławki. Kolejna bardzo ważna społecznie kwestia – specjalne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Warto wspomnieć także o architekturze, która staje się coraz bardziej nowoczesna a także funkcjonalna. Specjaliści z pracowni architektonicznych zgodnie przyznają, że powstające budynki są nie tylko estetyczne i wzbogacające krajobraz miasta, ale także wygodne i nowoczesne.

  Odchodzimy od tradycyjnych brył, na rzecz foremnych i przejrzystych bloków.

  Motto to nowatorsko, ale przytulnie i miejmy nadzieję, że tak będziemy mogli ocenić architekturą Kielc w najbliższym czasie.

   

  Aleksandra Rękas, Radio eM Kielce