Sky Trust

Mieszkania na sprzedaż al. Solidarności, oferowane bezpośrednio przez

Trust Investment

Kielce, al. Solidarności

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 309 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sky Trust

32 zdjęcia

Sky Trust
Sky Trust
Sky Trust
Sky Trust

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (251 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sky Trust to nowe, mocno bijące serce Kielc. Modne, i tętniące życiem. To jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w województwie świętokrzyskim oraz prawdziwy powiew świeżości na architektonicznej mapie jego stolicy.

To najwyższe budynki w regionie zmieniające oblicze okolicy i wpisujące się w strategię zrównoważonego rozwoju SMART CITY Kielce 2030+.

W Sky Trust wychodzimy naprzeciw urbanistycznym trendom przyszłości, oferując najwyższy poziom funkcjonalny, wysokiej jakości wykończenie, użyteczną infrastrukturę, ekologiczną aranżację okolicy i wielofunkcyjność odpowiadającą na dynamicznie zmieniające się potrzeby mieszkańców, biznesu i miasta.

Sky Trust to wyjątkowe wieżowce w topowej lokalizacji. Ogromne przeszklenia zapewniają mnóstwo naturalnego światła oraz niesamowite wrażenia wizualne. W ramach wielofunkcyjnego kompleksu zaplanowaliśmy lokale usługowe, wysokiej klasy powierzchnie biurowe oraz przede wszystkim komfortowe apartamenty, w tym takie zapewniające zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Kielc. Portiernia? Wnętrza zaprojektowane przez słynnych projektantów mody? Tak.

Całą inwestycję zaprojektowaliśmy w odpowiedzialny, proekologiczny sposób, uwzględniający lokalne i globalne trendy oraz strategie walki ze smogiem i ocieplaniem klimatu. Przyszłość jest teraz.

Inwestycja Sky Trust znajduje się w Kielcach, al. Solidarności (2.4 km od centrum Kielc), jest realizowana przez Trust Investment.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sky Trust nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trust Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (251 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sky Trust?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sky Trust mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Sky Trust znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Solidarności Bocianek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sky Trust znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sky Trust znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Praktycznego WECHSLER w odległości 120 m, Niepubliczne Naukowe Przedszkole Integracyjne „Mini College” w Kielcach w odległości 160 m, Przedszkole Samorządowe nr 32 w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sky Trust składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 430 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Galeria Echo.

Data publikacji: 25.05.2023
Data aktualizacji: 22.08.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: