Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Kielce jednopokojowe

Znaleziono 1 oferta w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 982 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Niska 2

  Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Niska 2
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 49-89 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 1-4

Wiadomości na temat Kielc:

Chociaż można znaleźć bardzo dużo ofert na rynku wtórnym, to jednak nabywcy coraz częściej rezygnują z zakupu kawalerki w Kielcach, w kamienicy czy PRL-owskim bloku. Ich oczy kierują się w stronę nowych osiedli mieszkaniowych, których jest znacznie więcej niż kiedyś. Ponieważ wiele osób za priorytet uznaje zapewnienie im ciszy, prywatności i spokoju, deweloperzy projektują wiele kompleksów mieszkaniowych, które zawierają zaledwie kilka budynków. Z tego względu takie osiedla cieszą się dużą popularnością, a najbardziej poszukiwane są ulokowane na nich kawalerki w Kielcach. Położone daleko od głośnego centrum miasta lub dobrze wyciszone, kameralne osiedla pełne są skwerów, zieleni, dziedzińców, na których można odpocząć. W całym kraju przybywa osób, które szukają mieszkania dla singli. Kielce są właśnie takim miastem, w którym firmy deweloperskie zauważyły ten trend, co widać po powstających niewielkich osiedlach z niewielkimi mieszkaniami.

Mieszkania dla singli: Kielce

Kielce są miastem, w którym większość osiedli charakteryzuje architektura głównie PRL-owska. Dlatego bardzo dużo ofert na rynku wtórnym dotyczy nieruchomości właśnie w takim stylu. Wiele osób nadal decyduje się na ich zakup, jednak coraz więcej nabywców woli poszukać mieszkania dla singli w Kielcach na nowoczesnym osiedlu. Jego zaletą jest z pewnością ochrona całodobowa, niskie budownictwo oraz duża ilość zieleni. To jednak nie wszystkie powody, dla których ludzie decydują się przenieść na takie osiedla. Warto wspomnieć o tym, że posiadają one wiele udogodnień, jak np. parkingi nad- i podziemne, szerokie windy i korytarze, monitoring, komórki lokatorskie. Do tego okolica pełna zieleni, nie zniszczona napisami, czysta i zadbana również jest o wiele przyjemniejsza niż typowe szare blokowisko. Mimo, że przeprowadzka do nowej kawalerki w Kielcach to poważna decyzja, chętnych do jej podjęcia nie brakuje. Wiele osób chce podnieść swój komfort mieszkania, co pozytywnie wpływa również na jakość całego życia. Jedną z najistotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo, które zapewniają dozorcy, ogrodzenie, monitoring. Dodatkowo na wyciszonych osiedlach o wiele łatwiej jest odpocząć po całym dniu pracy.

Ceny kawalerek w Kielcach

Kawalerki w Kielcach to jedna z najtańszych opcji mieszkaniowych w Polsce, chociażby w porównaniu z innymi miastami stołecznymi. Koszt jednego mkw wynosi między 3 500 a 4 900 zł, gdzie np. w Warszawie średnia cena to 8 150 zł. Niski koszt to wynik chociażby z tego, że miejscowość nie jest tak mocno rozwinięta pod kątem gospodarczo-społecznym. Wcześniej pełniła przede wszystkim funkcje miasta przemysłowego, wydobywano tu wiele minerałów, takich jak rudy żelaza, miedź, ołów. Obecnie jednak miasto ma wiele do zaoferowania pod kątem kulturalnym, a komfort życia szybko się podnosi. Jego gospodarkę wspiera wiele firm z sektora budowlanego, elektromaszynowego i przetwórczego. Duże znaczenie ma lokalizacja: bliskość do południowej i wschodniej granicy. Nie bez znaczenie jest także piękna okolica pełna puszcz, dzikiej przyrody i parków krajobrazowych. Te powody sprawiają, że Kielce odwiedza coraz więcej turystów, a także osób chętnych do otwarcia tu własnej firmy. Nieszablonowe pomysły są doceniane przez miasto zarówno w kwestiach biznesowych, jak i budowy nowoczesnych osiedli zawierających mieszkania dla singli w Kielcach. Zwłaszcza doceniane są aranżacje przestrzeni pofabrycznych, które sprawiają, że takie tereny stają się coraz przyjemniejsze dla oka. Plusem jest zadbanie o ekologię oraz dopasowanie się do okolicznej zabytkowej architektury.

Dlaczego warto kupić kawalerki w Kielcach?

Nieduże mieszkania cieszą się niesłabnącym popytem, toteż stanowią świetną inwestycję, która szybko się zwróci choćby dlatego, że cena zakupu jest niewielka, natomiast jej wartość ciągle rośnie. W mieście już ok 65% nieruchomości oddawanych do użytku jest przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Rynek mieszkaniowy stale się rozwija, choć nadal daleko mu do Warszawie czy Krakowa. Mieszkania dla singli w Kielcach są najczęściej nabywane przez mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Coraz częściej Kielce są zauważane w całej Polsce i przyjeżdża tu wiele osób z innych części kraju, którzy widzą potencjał biznesowy w branży budowlanej, elektromaszynowej i przetwórstwa.

 1. Ceny kawalerek w Kielcach wahają się od 3 500 do 4 900 zł/mkw.
 2. Miasto dysponuje wieloma terenami, które chętnie przeznacza pod inwestycje, także deweloperskie.
 3. Lokalizacja przyczynia się do rozwoju biznesowego.
 4. Rynek nieruchomości stale się rozwija, choć nie tak dynamicznie, jak w Warszawie czy Krakowie.

Informacje o Kielcach

W Kielcach dostępne są 153 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Kielcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 114 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (41 mieszkań).
 • 3-pokojowe (77 mieszkań).
 • 4-pokojowe (20 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kielcach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Kielcach kosztuje 269 688 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: