Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Kielce, mieszkanie dla singli, jednopokojowe

-425 ofertw 8 inwestycjach
 • Okrzei 41

  Inwestycja Okrzei 41 znajduje się w Kielcach, ul. Okrzei 41 (1,5 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka. Inwestycja Okrzei 41 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 156 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Okrzei 41 (1,5 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Okrzei 41
  • Termin oddania: 1 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 110
  • Powierzchnia: 28 - 105 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Bella Vista

  Inwestycja Bella Vista znajduje się w Kielcach, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Inwestycja Bella Vista jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Bella Vista
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 118
  • Powierzchnia: 26 - 77 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Trzy Korony

  Inwestycja Trzy Korony znajduje się w Kielcach, ul. Norweska (2,5 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Univest - Inwestycje Sp. z o.o.. Inwestycja Trzy Korony jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 46 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Norweska (2,5 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Trzy Korony
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 14
  • Powierzchnia: 25 - 78 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Univest - Inwestycje Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • 1 Maja

  Inwestycja 1 Maja znajduje się w Kielcach, ul. 1 Maja 62-66 (1,2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje Plus. Inwestycja 1 Maja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 132 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. 1 Maja 62-66 (1,2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 550 zł/m2

  Inwestycja polecana

  1 Maja
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 22
  • Powierzchnia: 28 - 121 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD Inwestycje Plus
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Rezydencja Klonowa

  Inwestycja Rezydencja Klonowa znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa (3,2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.. Inwestycja Rezydencja Klonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 104 lokale mieszkalne o powierzchniach od 23 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Klonowa (3,2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 590 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Rezydencja Klonowa
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 79
  • Powierzchnia: 23 - 80 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Permska Budynek nr 2

  Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA. Inwestycja Permska Budynek nr 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 63 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 300 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Permska Budynek nr 2
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 18
  • Powierzchnia: 63 - 141 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD CHAŁUPKA
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Zamieszkaj na Wspólnej

  Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 28 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Zamieszkaj na Wspólnej
  • Termin oddania: 1 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 51
  • Powierzchnia: 28 - 121 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  Eko-Invest Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Apartamenty Horyzont

  Inwestycja Apartamenty Horyzont znajduje się w Kielcach, ul. Warszawska (2,7 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Green View Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Horyzont jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 53 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kielce, ul. Warszawska (2,7 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 050 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Apartamenty Horyzont
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 13
  • Powierzchnia: 53 - 84 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Green View Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria

Wiadomości na temat Kielc

Więcej wiadomości
Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

Inteligentne miasta

Inteligentne miasta

Gotowe mieszkania od dewelopera

Gotowe mieszkania od dewelopera

Chociaż można znaleźć bardzo dużo ofert na rynku wtórnym, to jednak nabywcy coraz częściej rezygnują z zakupu kawalerki w Kielcach, w kamienicy czy PRL-owskim bloku. Ich oczy kierują się w stronę nowych osiedli mieszkaniowych, których jest znacznie więcej niż kiedyś. Ponieważ wiele osób za priorytet uznaje zapewnienie im ciszy, prywatności i spokoju, deweloperzy projektują wiele kompleksów mieszkaniowych, które zawierają zaledwie kilka budynków. Z tego względu takie osiedla cieszą się dużą popularnością, a najbardziej poszukiwane są ulokowane na nich kawalerki w Kielcach. Położone daleko od głośnego centrum miasta lub dobrze wyciszone, kameralne osiedla pełne są skwerów, zieleni, dziedzińców, na których można odpocząć. W całym kraju przybywa osób, które szukają mieszkania dla singli. Kielce są właśnie takim miastem, w którym firmy deweloperskie zauważyły ten trend, co widać po powstających niewielkich osiedlach z niewielkimi mieszkaniami.

Mieszkania dla singli: Kielce

Kielce są miastem, w którym większość osiedli charakteryzuje architektura głównie PRL-owska. Dlatego bardzo dużo ofert na rynku wtórnym dotyczy nieruchomości właśnie w takim stylu. Wiele osób nadal decyduje się na ich zakup, jednak coraz więcej nabywców woli poszukać mieszkania dla singli w Kielcach na nowoczesnym osiedlu. Jego zaletą jest z pewnością ochrona całodobowa, niskie budownictwo oraz duża ilość zieleni. To jednak nie wszystkie powody, dla których ludzie decydują się przenieść na takie osiedla. Warto wspomnieć o tym, że posiadają one wiele udogodnień, jak np. parkingi nad- i podziemne, szerokie windy i korytarze, monitoring, komórki lokatorskie. Do tego okolica pełna zieleni, nie zniszczona napisami, czysta i zadbana również jest o wiele przyjemniejsza niż typowe szare blokowisko. Mimo, że przeprowadzka do nowej kawalerki w Kielcach to poważna decyzja, chętnych do jej podjęcia nie brakuje. Wiele osób chce podnieść swój komfort mieszkania, co pozytywnie wpływa również na jakość całego życia. Jedną z najistotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo, które zapewniają dozorcy, ogrodzenie, monitoring. Dodatkowo na wyciszonych osiedlach o wiele łatwiej jest odpocząć po całym dniu pracy.

Ceny kawalerek w Kielcach

Kawalerki w Kielcach to jedna z najtańszych opcji mieszkaniowych w Polsce, chociażby w porównaniu z innymi miastami stołecznymi. Koszt jednego mkw wynosi między 3 500 a 4 900 zł, gdzie np. w Warszawie średnia cena to 8 150 zł. Niski koszt to wynik chociażby z tego, że miejscowość nie jest tak mocno rozwinięta pod kątem gospodarczo-społecznym. Wcześniej pełniła przede wszystkim funkcje miasta przemysłowego, wydobywano tu wiele minerałów, takich jak rudy żelaza, miedź, ołów. Obecnie jednak miasto ma wiele do zaoferowania pod kątem kulturalnym, a komfort życia szybko się podnosi. Jego gospodarkę wspiera wiele firm z sektora budowlanego, elektromaszynowego i przetwórczego. Duże znaczenie ma lokalizacja: bliskość do południowej i wschodniej granicy. Nie bez znaczenie jest także piękna okolica pełna puszcz, dzikiej przyrody i parków krajobrazowych. Te powody sprawiają, że Kielce odwiedza coraz więcej turystów, a także osób chętnych do otwarcia tu własnej firmy. Nieszablonowe pomysły są doceniane przez miasto zarówno w kwestiach biznesowych, jak i budowy nowoczesnych osiedli zawierających mieszkania dla singli w Kielcach. Zwłaszcza doceniane są aranżacje przestrzeni pofabrycznych, które sprawiają, że takie tereny stają się coraz przyjemniejsze dla oka. Plusem jest zadbanie o ekologię oraz dopasowanie się do okolicznej zabytkowej architektury.

Dlaczego warto kupić kawalerki w Kielcach?

Nieduże mieszkania cieszą się niesłabnącym popytem, toteż stanowią świetną inwestycję, która szybko się zwróci choćby dlatego, że cena zakupu jest niewielka, natomiast jej wartość ciągle rośnie. W mieście już ok 65% nieruchomości oddawanych do użytku jest przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Rynek mieszkaniowy stale się rozwija, choć nadal daleko mu do Warszawie czy Krakowa. Mieszkania dla singli w Kielcach są najczęściej nabywane przez mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Coraz częściej Kielce są zauważane w całej Polsce i przyjeżdża tu wiele osób z innych części kraju, którzy widzą potencjał biznesowy w branży budowlanej, elektromaszynowej i przetwórstwa.

 1. Ceny kawalerek w Kielcach wahają się od 3 500 do 4 900 zł/mkw.
 2. Miasto dysponuje wieloma terenami, które chętnie przeznacza pod inwestycje, także deweloperskie.
 3. Lokalizacja przyczynia się do rozwoju biznesowego.
 4. Rynek nieruchomości stale się rozwija, choć nie tak dynamicznie, jak w Warszawie czy Krakowie.

Zobacz co możesz zrobić dalej

Zamknij