Soho 18

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żupnicza, oferowane bezpośrednio przez

Yareal Polska Sp. z o. o.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 559 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Soho 18

9 zdjęć

Soho 18
Soho 18
Soho 18
Soho 18

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkalny SOHO 18 w zabudowie kaskadowej jest pierwszym, który powstaje w ramach koncepcji SOHO by Yareal. Został zaprojektowany na planie litery C. Wejście wiedzie przez reprezentacyjne lobby, w którym znajduje się recepcja. W projekcie uwzględniono też dwupoziomowy parking.

Każde ze 131 mieszkań wyróżnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, wysoki komfort oraz dobre doświetlenie światłem słonecznym. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub tarasy. Większość mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze, od strony dziedzińca ma dostęp do prywatnych ogródków. Na parterze budynku przewidziano powierzchnie przeznaczone na usługi.

Starannie zaprojektowana zieleń stanowi integralny element SOHO 18. Cała przestrzeń została podzielona na cztery strefy, w których dominować będzie wybrana tonacja kolorystyczna. Rośliny dobrano w taki sposób, aby o każdej porze roku odczuwalna była odmienność kolorystyczna każdej kwarty. Dopełniający całość teren rekreacyjny zachęca do aktywnego spędzania czasu.

Inwestycja Soho 18 znajduje się na Kamionku, ul. Żupnicza (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja Soho 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Soho 18 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Soho 18?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Soho 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1503 metrów od inwestycji Soho 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Soho 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Soho 18 znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 276 m, Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 419 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Soho 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 473 m, Magodoncja w odległości 548 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 563 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Soho 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 72 m znajduje się Żabka, w odległości 123 m znajduje się Lidl, w odległości 153 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Soho 18 w odległości 259 m znajduje się Centrum Testów, w odległości 441 m znajduje się boisko / kort, w odległości 469 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.07.2019
Data aktualizacji: 04.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: