Osiedle Zielone Wzgórze etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Srebrnogórska 10-, oferowane bezpośrednio przez

Wrobud Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Srebrnogórska 10- 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zielone Wzgórze etap III

5 zdjęć

Osiedle Zielone Wzgórze etap III
Osiedle Zielone Wzgórze etap III
Osiedle Zielone Wzgórze etap III
Osiedle Zielone Wzgórze etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 194 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 25000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Oferta obejmuje funkcjonalne mieszkania 2,3 – pokojowe o pow. 42 – 65 mkw. zlokalizowane w dwóch pięciopiętrowych budynkach (B4b i B5), w których sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewniają ciche, nowoczesne windy.Prawie wszystkie mieszkania 2 i 3 pokojowe posiadają balkon lub taras.Do każdego z mieszkań przydzielona została komórka lokatorska.Zarówno balkon jak i komórka nie są objęte dodatkową opłatą.Ciepłą kolorystykę Osiedla wzbogaca dodatkowo otaczająca zieleń, place zabaw usytuowane na każdym z dziedzińców poszczególnych budynków umilą czas najmłodszym mieszkańcom, a odpowiednia ilość miejsc postojowych (ilość miejsc = ilości mieszkań) zapewni komfort zmotoryzowanym.Oferta sprzedaży obejmuje również miejsca postojowe w podziemnych garażach wielostanowiskowych, natomiast miejsca postojowe na zewnątrz budynków – w obrębie granic działki Osiedla są ogólnodostępne.

Inwestycja Osiedle Zielone Wzgórze etap III znajduje się na Gaju, ul. Srebrnogórska 10- 25 (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Zielone Wzgórze etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 194 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tajemniczy Ogród w odległości 170 m, szkoła w odległości 190 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jarosław Bukwald, laryngolog w odległości 360 m, OKO.M w odległości 520 m, Artur Predel w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się RegioFood, w odległości 510 m znajduje się Żabka, w odległości 530 m znajduje się Eurospar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielone Wzgórze etap III w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: