Osiedle Cichy Gaj

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrobud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 521 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(1.2 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Piękna 21(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Piękna 21
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 81 - 115 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Kamienna 145(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 199 brutto/m2
  Kamienna 145
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 33 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

“Osiedle Cichy Gaj” powstaje  na wrocławskich Krzykach, na Osiedlu Gaj przy ul. Wambierzyckiej (w pobliżu dwóch głównych ulic: Świeradowskiej i Bardzkiej), co gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta, w tym także mieszkańcom korzystającym z przywilejów komunikacji miejskiej. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest także dostępność do placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły), opieki medycznej (Akademicki Szpital Kliniczny) oraz bliskość terenów rekreacyjnych i bogatej infrastruktury handlowo – usługowej (m.in. centrum Handlowe Ferio – Gaj).Całe Osiedle realizowane będzie w dwóch etapach budowy. Łączenie w czterech budynkach powstanie 178 mieszkań – od jedno do czteropokojowych, funkcjonalnie zaprojektowanych pod względem rozkładu oraz usytuowania względem stron świata.Osiedle charakteryzuje niska zabudowa – nowoczesne architektonicznie trzypiętrowe budynki, wyposażone w cichobieżne windy.Rozkłady mieszkań zaprojektowano w sposób umożliwiający ich elastyczną aranżację, co z pewnością pozytywnie wpłynie na zwiększenie komfortu ich przyszłego użytkowania. Wszystkie mieszkania posiadają balkon, zostały także wyposażone w wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe.Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu miejsc postojowych, zlokalizowanych w podziemnych garażach wielostanowiskowych lub skorzystania z ogólnodostępnych miejsc postojowych usytuowanych w obrębie działki Osiedla.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Osiedle Cichy Gaj znajduje się na Gaju, ul. Wambierzycka (3.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrobud Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Cichy Gaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 178 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cichy Gaj pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrobud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 178 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Cichy Gaj

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cichy Gaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Cichy Gaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świeradowska.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cichy Gaj jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Przychodnia-Gaj" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cichy Gaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się RegioFood, w odległości 320 m znajduje się Centrum Handlowe Gaj, w odległości 470 m znajduje się Ferio Gaj.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cichy Gaj w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.05.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie