Osiedle Cichy Gaj

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wambierzycka, oferowane bezpośrednio przez

Wrobud Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Wambierzycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Cichy Gaj

7 zdjęć

Osiedle Cichy Gaj
Osiedle Cichy Gaj
Osiedle Cichy Gaj
Osiedle Cichy Gaj

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 178 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Osiedle Cichy Gaj” powstaje  na wrocławskich Krzykach, na Osiedlu Gaj przy ul. Wambierzyckiej (w pobliżu dwóch głównych ulic: Świeradowskiej i Bardzkiej), co gwarantuje doskonałe połączenie z centrum miasta, w tym także mieszkańcom korzystającym z przywilejów komunikacji miejskiej. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest także dostępność do placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły), opieki medycznej (Akademicki Szpital Kliniczny) oraz bliskość terenów rekreacyjnych i bogatej infrastruktury handlowo – usługowej (m.in. centrum Handlowe Ferio – Gaj).

Całe Osiedle realizowane będzie w dwóch etapach budowy. Łączenie w czterech budynkach powstanie 178 mieszkań – od jedno do czteropokojowych, funkcjonalnie zaprojektowanych pod względem rozkładu oraz usytuowania względem stron świata.

Osiedle charakteryzuje niska zabudowa – nowoczesne architektonicznie trzypiętrowe budynki, wyposażone w cichobieżne windy.

Rozkłady mieszkań zaprojektowano w sposób umożliwiający ich elastyczną aranżację, co z pewnością pozytywnie wpłynie na zwiększenie komfortu ich przyszłego użytkowania. Wszystkie mieszkania posiadają balkon, zostały także wyposażone w wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe.

Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu miejsc postojowych, zlokalizowanych w podziemnych garażach wielostanowiskowych lub skorzystania z ogólnodostępnych miejsc postojowych usytuowanych w obrębie działki Osiedla.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Osiedle Cichy Gaj znajduje się na Gaju, ul. Wambierzycka (3.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Cichy Gaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 178 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cichy Gaj nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cichy Gaj?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cichy Gaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1210 metrów od inwestycji Osiedle Cichy Gaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cichy Gaj znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cichy Gaj znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tajemniczy Ogród w odległości 270 m, szkoła w odległości 280 m, przedszkole w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Cichy Gaj jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Przychodnia-Gaj" w odległości 380 m, Jarosław Bukwald, laryngolog w odległości 500 m, Ilona i Piotr Kosior w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cichy Gaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się RegioFood, w odległości 310 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 310 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cichy Gaj w odległości 210 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 320 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 400 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: